2015 En Favori Şarkı 2015 | Yarı Final | A Grubu

Hangi Şarkı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    51
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Ben niye üstüme alındım çünkü 2 yıldır en favori şarkı SILA oluyor bu sebeple alındım. PM'den oy istemişsem herkese tek tek sorabilirsin bakalım istemiş miyim oy. :) Anti olduğunu biliyorum çünkü şuanki tavırların bunu fazlasıyla gösteriyor ne olduğun çokta umrumda değil. Özelden neden isteyeyim ki hem direk etiket işimi görüyor :) Açık hedef gösterdiğin kişi zaten benim o kadar belli ki yani bu kadar ezik üstünlüğe sahip olma bir de. Ayrıca bu yarış kaç sayfadır eğlenceli bir şekilde devam ediyor huzur bozmaya da gerek yok böyle imalı laflarla. Bully ve benim ikimizin arasında tatlı bir rekabet. Her zaman söylerim araya başkaları girmişse ve konuyla tamamen alakasız kişilerse bunlar her zaman ortamı bozar. Neyse Bully ile olan samimi yarışımıza bu sözlerimden sonra da devam ediyor olacağım. İyi forumlar :)
Kaç aydır forumda yokken(ben) senin @Bully ile arandaki husumeti ne bileyim? Bully'i neden konuya dahil ettin anlamadım. Beni konuya çağiran @sokak sanati ve yazdiği yorumla beni yorum yapmaya teşvik ettiği için düşüncelerimi tekrar söyledim. Bully ne alaka? (Bunu gerçekten soruyorum)

Ayrıca şimdi bu konudan cıkarak antici oldugunu düşünüyorum deme... senle ben sıla hakkında uzun uzadiya konuşmuştuk. Sıla hakkındakindeki düşüncelerimi burdaki söylemlerinden değil, önceden söylediklerimi bildiğin için böyle konuşuyosun.

Pm olayıda komplo yapıyorum dedim. İstediğini yapabilirsin. Haa istediğine sor pm atıyormuyum diye savunma yapma. Kimse söylemez tabi ki.

Forumun tadı kaçtiği için iyi forum olmuyor. Düşüncülere bile perde çekiliyor fanlıktan!

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,700
Puanı
1,061
Kaç aydır forumda yokken(ben) senin @Bully ile arandaki husumeti ne bileyim? Bully'i neden konuya dahil ettin anlamadım. Beni konuya çağiran @sokak sanati ve yazdiği yorumla beni yorum yapmaya teşvik ettiği için düşüncelerimi tekrar söyledim. Bully ne alaka? (Bunu gerçekten soruyorum)

Ayrıca şimdi bu konudan cıkarak antici oldugunu düşünüyorum deme... senle ben sıla hakkında uzun uzadiya konuşmuştuk. Sıla hakkındakindeki düşüncelerimi burdaki söylemlerinden değil, önceden söylediklerimi bildiğin için böyle konuşuyosun.

Pm olayıda komplo yapıyorum dedim. İstediğini yapabilirsin. Haa istediğine sor pm atıyormuyum diye savunma yapma. Kimse söylemez tabi ki.

Forumun tadı kaçtiği için iyi forum olmuyor. Düşüncülere bile perde çekiliyor fanlıktan!
MS'de Buly Yalını ben Sıla'yı yönetiyordum o sebeple onu örnek verdim yani ikimizin yarışıymış gibi. Sokak sanatı Sıla'yı sevmiyor onu zaten biliyorum ya da çekemiyor bilemiyorum ama girdiği her SILA muhabbetinde tüm dengeleri de bozmayı başarıyor ortamı bozarak. :) Konuşmalarımızı hatırlıyorum Dan Sonradan beri sevmediğini biliyorum ama ondan sonra çıkan hiçbir şarkısını sevmediğini de biliyorum. Zaten sorun sevmemen değil sorun az evvel söylediğin hatır gönülle kazanıyor kaç yıldır demenden kaynaklı. Yoksa Sıla'yı dinlemişsin dinlememişsin oy vermişsin vermemişsin derdinde değilim. Pm olayı için bir şey demeyeceğim Nasıl inanmak istiyorsan senin takdirin yani :) Düşüncelerine serbeste alabilirsin zira karşında konuştuğun kişi fikirlere en saygılı isimlerden biri beni ilk kez tanımıyorsun yeni de tamışmıyoruz. :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
MS'de Buly Yalını ben Sıla'yı yönetiyordum o sebeple onu örnek verdim yani ikimizin yarışıymış gibi. Sokak sanatı Sıla'yı sevmiyor onu zaten biliyorum ya da çekemiyor bilemiyorum ama girdiği her SILA muhabbetinde tüm dengeleri de bozmayı başarıyor ortamı bozarak. :) Konuşmalarımızı hatırlıyorum Dan Sonradan beri sevmediğini biliyorum ama ondan sonra çıkan hiçbir şarkısını sevmediğini de biliyorum. Zaten sorun sevmemen değil sorun az evvel söylediğin hatır gönülle kazanıyor kaç yıldır demenden kaynaklı. Yoksa Sıla'yı dinlemişsin dinlememişsin oy vermişsin vermemişsin derdinde değilim. Pm olayı için bir şey demeyeceğim Nasıl inanmak istiyorsan senin takdirin yani :) Düşüncelerine serbeste alabilirsin zira karşında konuştuğun kişi fikirlere en saygılı isimlerden biri beni ilk kez tanımıyorsun yeni de tamışmıyoruz. :)

Heh işte konuşmayı doğru ama eksik hatırlıyorsun. Sonraki şarkılarında slowları sezene benzettiğim için begenmediğimi söylemiştim. (Şimdi bu konuda gerilmeyiz umarım :ozur:)

Pm olayı dediğim senin üstüne alınman gibi ben de öyle yazdım. Hatırla gönulle deme olayım her ankette var. Dizi anketlerinde de ... sırf bu muzik yarişlarında değil. Arkadaş arkadaşından oy ister mantıgıyla.

Evet senin fikirlerini düşüncelerini bildiğim için o son sözü söyledim. Forum benim yoklugumda daha hararetli tartişma platformuna dönmuş. Umarım hala eskisi gibisindir. Bu kadar hareretli yazıştıgımızı bilmiyorum (sıla hakkında konuştugumuzda bile)

@sokak sanati'nın hangi anlamda etki etiğini bilemem ben sohbet eğlenceli geçiyor diye takıldım. Yoksa sessiz sakince oyumu verip gidebilirdim.
Bu arada @Bully etkinliğine olumsuz yönde etki ettiysem k.bakma (aslında etkinliğin başından beridir aynı şeyi savunuyordum:) ) yine de olumsuz bişey olduysa k.bakmayın!

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Heh işte konuşmayı doğru ama eksik hatırlıyorsun. Sonraki şarkılarında slowları sezene benzettiğim için begenmediğimi söylemiştim. (Şimdi bu konuda gerilmeyiz umarım :ozur:)

Pm olayı dediğim senin üstüne alınman gibi ben de öyle yazdım. Hatırla gönulle deme olayım her ankette var. Dizi anketlerinde de ... sırf bu muzik yarişlarında değil. Arkadaş arkadaşından oy ister mantıgıyla.

Evet senin fikirlerini düşüncelerini bildiğim için o son sözü söyledim. Forum benim yoklugumda daha hararetli tartişma platformuna dönmuş. Umarım hala eskisi gibisindir. Bu kadar hareretli yazıştıgımızı bilmiyorum (sıla hakkında konuştugumuzda bile)

@sokak sanati'nın hangi anlamda etki etiğini bilemem ben sohbet eğlenceli geçiyor diye takıldım. Yoksa sessiz sakince oyumu verip gidebilirdim.
Bu arada @Bully etkinliğine olumsuz yönde etki ettiysem k.bakma (aslında etkinliğin başından beridir aynı şeyi savunuyordum:) ) yine de olumsuz bişey olduysa k.bakmayın!
Ne kusuru canım Deniz ve Umut aynı konuda yarım saatten fazla kalırlarsa muhakkak tartışma çıkıyor, biz alıştık artık. :F

Çok küçük şeyleri kafanıza takıyorsunuz, ama saygı sınırları aşılmadığı sürece bazı tartışmalar olabilir yapacak bir şey yok, uzamamasını ümit ediyoruz tabii. :D

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,911
Puanı
1,060
Ne kusuru canım Deniz ve Umut aynı konuda yarım saatten fazla kalırlarsa muhakkak tartışma çıkıyor, biz alıştık artık. :F

Çok küçük şeyleri kafanıza takıyorsunuz, ama saygı sınırları aşılmadığı sürece bazı tartışmalar olabilir yapacak bir şey yok, uzamamasını ümit ediyoruz tabii. :D
Yok bundan sonra oy verip çıkıcam bişey kalmadı:F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,700
Puanı
1,061

Ya her zaman söylüyorum Sıla'yı çok sevdiğimi bu çabam ondan kaynaklı aslında. Mesela Güliz Ayla'da Sıla'nın etkisiyle çok iyi çıkış yaptı ama ona hiçbir şekilde oy istemedim. Benim zaafım Sıla zaten. :) Ama bunu öyle bir hale getiriyorum ki tamamen eğlenceye dönük ve takılmaca anlamında zaten. Ben eskisi gibiyim sadece Sıla'ya söylenen yersiz sözlere kızıyorum. Mesela ilk oyunu kullanan arkadaş Benimki şarkısının tuttuğunu Hediye'nin tutmadığını bu sebeple oyumu rahat verebiliyorum demiş. Şimdi ben buna sinirlenirim işte. 20 milyon izlenme almış üstelik vevo hesabında bu kişi bunu derse beni kızdırır ki zaten hak ettiği cevabı da dolaylı yoldan verdim ben ona. Dediğim gibi saygı ve üslup seviyesi aşılmadığı sürece ben hala aynı benim. Ama bizim Kaan ile aramızda eğlenceli bir yarış söz konusuydu ilk 6 sayfadan beri bakılırsa bu çok net görülecektir zaten. :) Seninle zaten hiçbir sorunumuz olmadı bu zamana dek her zaman sohbet ettiğim, anlaştığım isimler arasındaydın. Sokak sanatı'nın etkisi şu Rihanna ve Sıla sürekli rakip oldu MS'de. İlk sezon Sıla kazandı, ikinci sezon Rihanna. Ama bu arkadaşımız Sıla'ya ve şarkılarına kötü bakıyor birkaçı dışında o yüzden sırf sevmediği halde Yalını destekliyor olan bu. :A

ABAY_06

Favori Üye
Reaksiyon puanı
18,147
Puanı
1,060
Bu işi kan davasına çevirdiniz sakin olun biraz. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,700
Puanı
1,061
Bu işi kan davasına çevirdiniz sakin olun biraz. :D
Kan davalık bir durum yok görüldüğü üzere. :D Ben haksızlık yapana karşıyım bu zamana kadar oy kullananlar dışında oy toplama işi devreye girerse onu ben de güzel yaparım yani. :) Bir de Hediye şarkısını tutmamış varsayan denge sıkıntısı çeken kişileri her daim sökerim. :)

@sokak sanati her şeyi olmamış olmamış deyip durma olmayan ne :D Yalan mı sen girdin ortalık karıştı bunu hep yapıyorsun 6 sayfa sohbetimiz vardı ufacık bir tartışma dahi yoktu :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Kan davalık bir durum yok görüldüğü üzere. :D Ben haksızlık yapana karşıyım bu zamana kadar oy kullananlar dışında oy toplama işi devreye girerse onu ben de güzel yaparım yani. :) Bir de Hediye şarkısını tutmamış varsayan denge sıkıntısı çeken kişileri her daim sökerim. :)

@sokak sanati her şeyi olmamış olmamış deyip durma olmayan ne :D Yalan mı sen girdin ortalık karıştı bunu hep yapıyorsun 6 sayfa sohbetimiz vardı ufacık bir tartışma dahi yoktu :A

Tek başına buralarda cirit atıyordun. Müdahale etme zamanı geldi.:A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
@pompy yeni senaryon muhteşem. Yalın'a oylarını bekleriz.:A

@ABAY_06 yine aksam olacak.ss Dinlemedin mi hala.:(

@RüzgarGülü Yalın seversin sen bence. Bekliyoruz oylarını.:A

@Doğu senden Yalın gibi bir ama varken başkasına oy vermeni beklemiyorum zaten.:Z Yalın'a desteklerini bekleriz.

@OzaN sende nerde kaldın :F

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
@pompy yeni senaryon muhteşem. Yalın'a oylarını bekleriz.:A

@ABAY_06 yine aksam olacak.ss Dinlemedin mi hala.:(

@RüzgarGülü Yalın seversin sen bence. Bekliyoruz oylarını.:A

@Doğu senden Yalın gibi bir ama varken başkasına oy vermeni beklemiyorum zaten.:Z Yalın'a desteklerini bekleriz.

@OzaN sende nerde kaldın :F
Üzgünüm ben oyumu Sıla'dan yana kullandım :) Hatta üzgün değilim son derece mutluyum :kiki:

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...