2015 En Favori Şarkı 2015 | Yarı Final | A Grubu

Hangi Şarkı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    51
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Bence oy kullanma. Gerek yok yani. Sıla çıkamayacak bu turdan netice de sende boş yere klasını bozmuş olacaksın.:A Ya Yalın'a ver ya hiç verme kaybeden yanında olma:A
Ay sen bi dur bakim. Deniz ne yapacak, ne diyecek Sıla'yı kurtarmak için merak ediyorum. Yalnız @sokak sanati az çekmedi @denizz19 benden. Senden daha az birşey bile istedim, dua et Esra karşiiine. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,681
Puanı
1,061
Karıştırma şimdi şu amaçsız yarışmayı. :A Survivor adı geçen tüm programları sevmiyorum, bi gıcıklık var nedense. Forum adasında gereksiz yere bir sürü entrikalar çevirdiniz, yediniz bitirdiniz gönderdiniz beni zaten katıldığım sezonda. :ppp:

Valla @denizz19 beni tavladı tavladı, işin ucunda Sıla'da olsa valla bozmam kuralımı hee. :A

Yok canım olmadı, zaten kendinde söylemişsin. Daha inandırıcı ve gönül fethedici yerden gel sen. Görür görmez +1'i kapmamı sağla. :X 3 hakkın var, 1'ni kullanmış oldun. Şimdi 2 hakkın kaldı. :F I want to play a game. :A Ya beni gönlümden fethedersin, ya da Sıla ölür. :A:A
Tamam başlıyorum. :D Hatırlıyor musun seninle ne çok muhabbetlerimiz olurdu zamanında hoş hala da ediyoruz orası ayrı. AFK sohbetlerimiz dillere destandı. Sahne atardık, ah şöyle olsaydı derdik. :D Ne günlerdi ya. Çağatay ve Hazal'ın aşklarına en çok biz inanmıştık ele inat biz inanmıştık :F Forumun parlayan yıldızıydık o Zaman'lar hoş hala da o konuda elimize su dökebilen olmadı ya neyse. :D Sevildiğini her zMan bil canısı :D

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Karıştırma şimdi şu amaçsız yarışmayı. :A Survivor adı geçen tüm programları sevmiyorum, bi gıcıklık var nedense. Forum adasında gereksiz yere bir sürü entrikalar çevirdiniz, yediniz bitirdiniz gönderdiniz beni zaten katıldığım sezonda. :ppp:

Valla @denizz19 beni tavladı tavladı, işin ucunda Sıla'da olsa valla bozmam kuralımı hee. :A

Yok canım olmadı, zaten kendinde söylemişsin. Daha inandırıcı ve gönül fethedici yerden gel sen. Görür görmez +1'i kapmamı sağla. :X 3 hakkın var, 1'ni kullanmış oldun. Şimdi 2 hakkın kaldı. :F I want to play a game. :A Ya beni gönlümden fethedersin, ya da Sıla ölür. :A:A
Oh olsun sana. :A

Ay ne halin varsa gör be Sıla'ya oy atarsan BodyForumTR çöksün inşallah. ss

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
@GunesinOglu @Ahmad @MayısKralı @yigit_00 kuzular gel Yalın'a oy ver.:Z Benim ki gibi muhteşem bi şarkıyı Finale çıkaralım. Sizler gibi müzik kültürü olan kişilerin desteğini bekliyorum.:Z
Entrikaya bak, pisss. .s.s :p

@sokak sanati senin şu yaptığını Fox'un en ağır Total dizilerindeki kötü karakterler yapmıyor utan utan. :F Hem Benim ki ile Hedaaaye kıyas kabul etmez :A

İşin ucunda her ne kadar Kaan karşimm olsa da. @Bully :bhr:

Tamam başlıyorum. :D Hatırlıyor musun seninle ne çok muhabbetlerimiz olurdu zamanında hoş hala da ediyoruz orası ayrı. AFK sohbetlerimiz dillere destandı. Sahne atardık, ah şöyle olsaydı derdik. :D Ne günlerdi ya. Çağatay ve Hazal'ın aşklarına en çok biz inanmıştık ele inat biz inanmıştık :F Forumun parlayan yıldızıydık o Zaman'lar hoş hala da o konuda elimize su dökebilen olmadı ya neyse. :D Sevildiğini her zMan bil canısı :D
Kaptın +1'i güzel karşimm. Biraz zorlama olsa da sevdim bunu, gönlümü fethetmesinde bi okşamış oldun. :X

Ayrıca bu güzel sözleri senden duymak ne kadar güzel. Cansın sen. :rolleyes:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
MayısKralı ve Ahmad zaten kaliteden yana oylarını kullandılar :F

İki arada 1 derede kalmışlardir senin baskınla vermiştirler.ss Neyse sağlık olsun. Yeni elemanlar bulalım.

@eskici Gülşen'in karşısına finalde stratejik davranalım bence ve Yalın'ı çıkaralım. Kolay lokma sonuçta. Deniz'in sıla çıkarsa her türlü şike yapar Deniz ve Gülşen kaybeder. Hadi Yalın'a oylar.:Z @Harunnn60 sen naptın.

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,681
Puanı
1,061

@sokak sanati senin şu yaptığını Fox'un en ağır Total dizilerindeki kötü karakterler yapmıyor utan utan. :F Hem Benim ki ile Hedaaaye kıyas kabul etmez :A

Kaptın +1'i güzel karşimm. Biraz zorlama olsa da sevdim bunu, gönlümü fethetmesinde bi okşamış oldun. :X

:F Seni sevdiğimi söylemiştim sanırım neyse bir daha söyleyeyim Ne olacak :D

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Yalın patlıcan mı.ss Sıla'dan daha orjinal bir şarkı yazmış adam.:Z
İkiside iyi işin doğrusu.aslında bu oylama final oylaması da olabilirdi..tam finallik bir oylama..yalın tabikide şarkısı iyi yalını çok dinlerim..hatta en son dinlediğiniz şarkı oyununda çoğu zaman yalın yazdığım olmuştur dikkat eden olduysa..ama sıla şarkıları çok çok iyi..bu oylamada da her ne kadar iki ismi başarılı bulsamda Sıla öncelikli oluyor:)

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Senin tarafın belliymis zaten boşa uğraştım.ss

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,681
Puanı
1,061
İki arada 1 derede kalmışlardir senin baskınla vermiştirler.ss Neyse sağlık olsun. Yeni elemanlar bulalım.

@eskici Gülşen'in karşısına finalde stratejik davranalım bence ve Yalın'ı çıkaralım. Kolay lokma sonuçta. Deniz'in sıla çıkarsa her türlü şike yapar Deniz ve Gülşen kaybeder. Hadi Yalın'a oylar.:Z @Harunnn60 sen naptın.
Eskici de SILA dedi :F

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060

Arkamda sen varsan benim sırtım yere gelmez. :F Yalın için oy toplayacağın hiç aklıma gelmezdi gözlerimi yaşartıyorsun. :A

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Oh olsun sana. :A

Ay ne halin varsa gör be Sıla'ya oy atarsan BodyForumTR çöksün inşallah. ss
BodyForumTR çökse ne olur güzel karşimmm. :X Orası olmadı başka forum buluruz kendimize. Ama daha karışmadık zaten içlerine, önemli olan bunu doğal yollarla sevgiyle harmanlamak. Ben öyle bedavaya konmayı sevmem bilirsin. :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
@sokak sanati ben silaya verdim silayi da severim ikisi finalde olsun isterim gülsen ve sila :D

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Arkamda sen varsan benim sırtım yere gelmez. :F Yalın için oy toplayacağın hiç aklıma gelmezdi gözlerimi yaşartıyorsun. :A

Deniz’i çok kere mağlup ettim yine ederiz. Abileri çağırırım en kötü. :A Abi demişken harbiden @china_shangai abi sen Kaan'ın için Yalın dersin dimi. Sıla diyeceksen hepimiz üzülürüz başta Bully yani söylim.:(

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...