2015 En Favori Şarkı 2015 | Yarı Final | A Grubu

Hangi Şarkı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    51
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
İki arada 1 derede kalmışlardir senin baskınla vermiştirler.ss Neyse sağlık olsun. Yeni elemanlar bulalım.

@eskici Gülşen'in karşısına finalde stratejik davranalım bence ve Yalın'ı çıkaralım. Kolay lokma sonuçta. Deniz'in sıla çıkarsa her türlü şike yapar Deniz ve Gülşen kaybeder. Hadi Yalın'a oylar.:Z @Harunnn60 sen naptın.
Daha kullanmadım. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061

Turkuazz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,203
Puanı
860
Deniz’i çok kere mağlup ettim yine ederiz. Abileri çağırırım en kötü. :A Abi demişken harbiden @china_shangai abi sen Kaan'ın için Yalın dersin dimi. Sıla diyeceksen hepimiz üzülürüz başta Bully yani söylim.:(
Bu arada yalını desteklemen işin doğrusu sürpriz bir durum:) sanırım @denizz19 ile inatlaşma oldu aranızda:)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Deniz’i çok kere mağlup ettim yine ederiz. Abileri çağırırım en kötü. :A Abi demişken harbiden @china_shangai abi sen Kaan'ın için Yalın dersin dimi. Sıla diyeceksen hepimiz üzülürüz başta Bully yani söylim.:(
Ay bu da bak @denizz19 Türkçe'yi düzgün konuşamaz, yazamaz, edemez, sırf sana çirkeflik yapmak için daha nickini söyleyemediği insanın ismini yazıyor hem de doğru. :eek: Bunlar kıyamet alametleri, yaz bunları bi kenara bak. :J Bu sokakçık, caddelere girince fena enerji patlaması yaşıyor hee. :ppp:

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,909
Puanı
1,060
Adres belli.:A TWD'nin som bölümü 4 almış zaten @Forumdash 'dan izleyesim yok bırakmam istemem diziyi.:A

@Forumdash senin kalitene güveniyorum hatta Yalın diyeceğine eminim.:Z
Yarişma başladığından beridir derim hep sıla ve gülşen habire birinci oluyor. O arkadaş onu kırmasın bu bunu kırmayayım diye diye... senin rican hatrın vardır ben de ama bunu sen istediğin için değil bu düzeniği bozmak gerektiği için veriyorum:X rica minnet hakkını bunda harcama :X

Yalına oyumu verdim:thumbsup:

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Ay bu da bak @denizz19 Türkçe'yi düzgün konuşamaz, yazamaz, edemez, sırf sana çirkeflik yapmak için daha nickini söyleyemediği insanın ismini yazıyor hem de doğru. :eek: Bunlar kıyamet alametleri, yaz bunları bi kenara bak. :J Bu sokakçık, caddelere girince fena enerji patlaması yaşıyor hee. :ppp:

Çirkin çirkin konuşma kız kaknem.ss Zaten satışa geçtin. Artık işimde düşmez sana her türlü pislesırim.:A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061
Geçmişi kurcalamak istemiyorum.:F

Neyse normalde karışmazdım ama Hediye cidden iğrenç bir şarkı. Burada ne işi var. Daha yukarı çıkmasına yüreğim dayanmaz.:(
Hediye senin için fazla kaliteli :A

Aynen Esracım iki kelime bir araya getirip konuşamıyor Hediye şarkısına iğrenç diyor :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Yarişma başladığından beridir derim hep sıla ve gülşen habire birinci oluyor. O arkadaş onu kırmasın bu bunu kırmayayım diye diye... senin rican hatrın vardır ben de ama bunu sen istediğin için değil bu düzeniği bozmak gerektiği için veriyorum:X rica minnet hakkını bunda harcama :X

Yalına oyumu verdim:thumbsup:

Haklısın. Biz bu düzeni bozarız.:Z
Bak yabancı şarkı yarışması nasıl sürpriz bitti. :bhr:

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Her zaman hakkın yanındayım.:Z Ben hiç Yalın antisi olmadım ki.:p
Sen adamın dibiymişsin meğer. :F S Sicili tertemiz olan beni de pis işlerine alet ettin sonunda kınıyorum seni. :A

Neyse beni karıştırmadan kapışmanıza devam edin siz Deniz'le. :F

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Çirkin çirkin konuşma kız kaknem.ss Zaten satışa geçtin. Artık işimde düşmez sana her türlü pislesırim.:A
Ay cınımss ben senle pisleşmeyi çok seviyorum zaten. :X Seninle uğraşmak güzel oluyor, seni severim bilirsin. Ama şu ağır total entrikaların olmasa güzel insansın. :A Neyse olsun o kadar, fazla Fox bağımlısı olmanın zararları hep bunlar. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Sen adamın dibiymişsin meğer. :F S Sicili tertemiz olan beni de pis işlerine alet ettin sonunda kınıyorum seni. :A

Neyse beni karıştırmadan kapışmanıza devam edin siz Deniz'le. :F

Sen sadece benim mesajların harika tıkı at yeter. Olay bende. Sıla'da Gülşen'de çıkmayacak.:F

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum İstatistikleri

Konular
170,500
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin