2015 En Favori Şarkı 2015 | Yarı Final | A Grubu

Hangi Şarkı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    51
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Beni ikna etmek için uğraşır insan biraz karşimm olmuyor böyle, belki azıcık ilgi alaka istiyoruz yani. :ppp:

Ay senin de işine geliyor di mi Kaan'cım. :A Hediye birazdan +1 olursa o zaman görücem ben seni. :F
Ben senden gelen darbelere alışığım zaten sıkıntı yok. :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Beni ikna etmek için uğraşır insan biraz karşimm olmuyor böyle, belki azıcık ilgi alaka istiyoruz yani. :ppp:

Ay senin de işine geliyor di mi Kaan'cım. :A Hediye birazdan +1 olursa o zaman görücem ben seni. :F

Herkes ben değil sonuçta.:cool: Sırf sen eşitliği boz diye kaç kisilere oy kullandırmıştim.:Z

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061

Aslında o küçük tebessüm kırıldım yalanıydı böylelikle bana üzülecek ve oy kullanacaktın :F Kullanırsın sen bana kıyamazsın pardon Sıla'ya :F

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Ben senden gelen darbelere alışığım zaten sıkıntı yok. :A
Bak sen Angara bebesinin işine. :A Sen benim de karşimmsin Kaan'ım, ama sen hep göm beni pislik. .s.s :ppp:

Herkes ben değil sonuçta.:cool: Sırf sen eşitliği boz diye kaç kisilere oy kullandırmıştim.:Z
Bak gör bunları gör. Sokak sanatını, sokaklarda süründürmüştüm @denizz19 :X Bi "Umut" ben oy atarım diye garibim 3 kişiye daha oy attırmıştı. :F Sen hala ilgi gösterme. :T:Bu ne böyle, daha çekici, hoş, gönül fethedici cümleler bekliyorum senden. Bu olmamış. :thumbsdown:

Aslında o küçük tebessüm kırıldım yalanıydı böylelikle bana üzülecek ve oy kullanacaktın :F Kullanırsın sen bana kıyamazsın pardon Sıla'ya :F

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bak sen Angara bebesinin işine. :A Sen benim de karşimmsin Kaan'ım, ama sen hep göm beni pislik. .s.s :ppp:
MusicSurvivor olayını hiç unutmuyorum. :A

İnsan sevdiklerine sataşırmış. :bhr: :A Bence verme sen oy bu Sıla'ya. Deniz'in normal zamanda halini hatrını sorduğu yoktur ama oy istemeye gelince hemen ister. :A

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061

Bak gör bunları gör. Sokak sanatını, sokaklarda süründürmüştüm @denizz19 :X Bi "Umut" ben oy atarım diye garibim 3 kişiye daha oy attırmıştı. :F Sen hala ilgi gösterme. :T:Bu ne böyle, daha çekici, hoş, gönül fethedici cümleler bekliyorum senden. Bu olmamış. :thumbsdown:
Bugün ayrı bir güzel göründün gözüme. Foruma girince ayrı bir renk geldi foruma şuan fark etmedim zannetme :A Saçlarından dudaklarına dökülen o masumane duruşun hali hatırda beni benden aldı :F Oldu mu :A

İnsan sevdiklerine sataşırmış. :bhr: :A Bence verme sen oy bu Sıla'ya. Deniz'in normal zamanda halini hatrını sorduğu yoktur ama oy istemeye gelince hemen ister. :A
Bu yalana Esra inanmaz şekerim siz yokken ben vardım hep :F

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061

Bence oy kullanma. Gerek yok yani. Sıla çıkamayacak bu turdan netice de sende boş yere klasını bozmuş olacaksın.:A Ya Yalın'a ver ya hiç verme kaybeden yanında olma:A

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Bugün ayrı bir güzel göründün gözüme. Foruma girince ayrı bir renk geldi foruma şuan fark etmedim zannetme :A Saçlarından dudaklarına dökülen o masumane duruşun hali hatırda beni benden aldı :F Oldu mu :A

O oyu kolay kolay alamayacaksın her türlü çirkefliği yaparım bunun için, ya tutarsa mantığıyla saldırıyorum sana şu an, kim bilir tutar belki de. :F

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,690
Puanı
1,061

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059

Karıştırma şimdi şu amaçsız yarışmayı. :A Survivor adı geçen tüm programları sevmiyorum, bi gıcıklık var nedense. Forum adasında gereksiz yere bir sürü entrikalar çevirdiniz, yediniz bitirdiniz gönderdiniz beni zaten katıldığım sezonda. :ppp:

Valla @denizz19 beni tavladı tavladı, işin ucunda Sıla'da olsa valla bozmam kuralımı hee. :A

Yok canım olmadı, zaten kendinde söylemişsin. Daha inandırıcı ve gönül fethedici yerden gel sen. Görür görmez +1'i kapmamı sağla. :X 3 hakkın var, 1'ni kullanmış oldun. Şimdi 2 hakkın kaldı. :F I want to play a game. :A Ya beni gönlümden fethedersin, ya da Sıla ölür. :A:A

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Forum İstatistikleri

Konular
170,500
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin