2015 En Favori Şarkı 2015 | Yarı Final | A Grubu

Hangi Şarkı Finale Yükselmeli?

• Kullanılan toplam oy
    51
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
boşver ben fırsat bu fırsat doğuyu kalaylayayımda ne yaptığı pek önemli değil :))

neyse bir dahaki sefere övgüler dizeriz ödeşiriz :) artık lafımı geri alamam malesef :)
Eyvallah biz kin tutmayız rahat ol döşe istediğin gibi :A

Harunnn60

Emekli
Reaksiyon puanı
44,757
Puanı
1,061
lady gaga @Harunnn60 u çok bozdu artık eskisi gibi değil sağı solu belli değil vatandaşın :)
@Doğu da da parlak aşkı başlamış:) millet çok değişti görmeyeli :)
Değiştim evet kabul ediyorum. :A Artık izin verirseniz uyuyacağım. :A

@denizz19 Öncekinde Sıla'ya verdik ne çabuk unuttun. :A Finale çıkarsa söz vereceğim Sıla'ya.
Gülşen'i sevmiyorum çünkü.

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Değiştim evet kabul ediyorum. :A Artık izin verirseniz uyuyacağım. :A

@denizz19 Öncekinde Sıla'ya verdik ne çabuk unuttun. :A Finale çıkarsa söz vereceğim Sıla'ya.
Gülşen'i sevmiyorum çünkü.
başta kıza ihanet et elemeyi geçmemesi için elinden geleni yap sonra finale çıkarsa destek olurum şöyle olurum böyle olurum bunları kimse inandırıcı bulmuyor hiç boşuna çırpınma :)
ayrıca rüyanda umarım yalın cıbıl bir şekilde seni kovalar teee mozambiğe kadar :)

Eyvallah biz kin tutmayız rahat ol döşe istediğin gibi :A
yalnız sen gülşenin dandan ı na oy vermemiştin hatırladığım kadarıyla :) onun için deminki lafım boşa gitmedi sanırım :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
başta kıza ihanet et elemeyi geçmemesi için elinden geleni yap sonra finale çıkarsa destek olurum şöyle olurum böyle olurum bunları kimse inandırıcı bulmuyor hiç boşuna çırpınma :)
ayrıca rüyanda umarım yalın cıbıl bir şekilde seni kovalar teee mozambiğe kadar :)

yalnız sen gülşenin dandan ı na oy vermemiştin hatırladığım kadarıyla :) onun için deminki lafım boşa gitmedi sanırım :)
Gülşen'den pek haz etmem :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
@vadikızı kime oy attı @denizz19 ? eğer onu sılaya oy atmaya ikna ettiysen kesin sıla tur atlar :)

Gülşen'den pek haz etmem :A
zaten bende hiçbir şarkıcının tüm şarkılarını sevmiyorum :) ama dandan a oy atmamak vatana ihanetle eşdeğer :) heleki o klibe oy atmamak direk hanene günah olarak yazılır öteki dünyada kaynar kazanda kendine ferah bir yer edinmiş olursun ? :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
@vadikızı kime oy attı @denizz19 ? eğer onu sılaya oy atmaya ikna ettiysen kesin sıla tur atlar :)

zaten bende hiçbir şarkıcının tüm şarkılarını sevmiyorum :) ama dandan a oy atmamak vatana ihanetle eşdeğer :) heleki o klibe oy atmamak direk hanene günah olarak yazılır öteki dünyada kaynar kazanda kendine ferah bir yer edinmiş olursun ? :)
Son zamanlarda çıkan dandan bangır bangır miş miş gibi ikilemeli şarkılardan irrite oluyorum bu bir sebep değil ama oy verilecek gibi değil cidden :A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Son zamanlarda çıkan dandan bangır bangır miş miş gibi ikilemeli şarkılardan irrite oluyorum bu bir sebep değil ama oy verilecek gibi değil cidden :A
şarkıya oy ver diyenmi var? sesi kapat sadece klibi izle :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,331
Puanı
1,059
Sen bu etkinliklerde bu taktiği mi uyguluyorsun :A
hepsi için aynı taktiği uygulamıyorum her şarkıcıyı ayrı değerlendirmek lazım :) mesela sıla genelde sesi güzel ama kendiside güzel tabi yani dengede diyebiliriz her ikşi tarafınıda izleyebilirim :)
mesela rihanna hem kendisi güzel hemde şarkıları güzel :)
ama mesela niki patinaj :) ses o kadar önemli değil sesi kapatıp klipte izlenebilir haliyle :)
birde hanı hırvat nina diyordum ya onun mesela kendisi tipsiz ama şarkısı harika yani tek yönlü şarkıcı yok her yönüyle değerlendirmek lazım etinden sütünden yününden yapağısından :) tümden dışlamamak lazım :)
onun haricinde erkek şarkıcılar arasında şarkılarını beğendiğim çok nadir çıkar o da sesi güçlü olması lazım başka çöpe atmakta sakınca yok :)

Doğu

Favori Üye
Ölümsüz Üye
Reaksiyon puanı
20,689
Puanı
860
hepsi için aynı taktiği uygulamıyorum her şarkıcıyı ayrı değerlendirmek lazım :) mesela sıla genelde sesi güzel ama kendiside güzel tabi yani dengede diyebiliriz her ikşi tarafınıda izleyebilirim :)
mesela rihanna hem kendisi güzel hemde şarkıları güzel :)
ama mesela niki patinaj :) ses o kadar önemli değil sesi kapatıp klipte izlenebilir haliyle :)
birde hanı hırvat nina diyordum ya onun mesela kendisi tipsiz ama şarkısı harika yani tek yönlü şarkıcı yok her yönüyle değerlendirmek lazım etinden sütünden yününden yapağısından :) tümden dışlamamak lazım :)
onun haricinde erkek şarkıcılar arasında şarkılarını beğendiğim çok nadir çıkar o da sesi güçlü olması lazım başka çöpe atmakta sakınca yok :)
Güzel taktiklermiş taktir ettim :A Görsellik benim için önce gelir diyorsun yani :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,689
Puanı
1,061
@cookies hala oyun bekleniyor Sılacığına :A

@Harunnn60 finalde bana vermen için finale çıkmam gerekiyor önce :dizzy:

@HachiKo @papuleoo Sıla'nın bu şarkısını seviyorsanız oy bekliyorum. :) Deesteğinize ihtiyaç var.

Son düzenleme:

Bully

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@soo oyunu Yalın'dan yana kullanacağından şüphem yok. :D

@china_shangai abi Yalın'a desteğini bekliyorum, oy verirsen beni çok mutlu edersin. :D

denizz19

Emekli
Reaksiyon puanı
63,689
Puanı
1,061
@-KADİR- aga Sıla'nın desteğe ihtiyacı var Kırgın Çiçekler izleyicisi olarak bana ve Sıla'ya destek vermen lazım :)

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Son Mesajlar

Forum İstatistikleri

Konular
170,491
Kullanıcılar
8,421
Son Üye
tekin