2023 En Favori Üye 2023 Kazananı: Dosi

Nasıl gözümden kaçtı ya :A Güzel tesadüfe de okeyiz o da olumlu :A

Durmak yok yine yoldan çıktım maalesef :Z Beğeni vermeyenler tek tespit edilecek kaçışları yok...
Reaksiyon sevdandan başın döndüğü için :A @Yakamoz-Asi

Benimkiler düzenli kuralları olan belli başlı ilerleyen etkinlikler oluyor. Aceleden yapamıyorum. Üstelik ön hazırlık kısmıda ayrı bir özen istiyor :A
Aynen sen baya özeniyorsun içine sinmeden ve şartlar tam uygunlaşmadan başlatmazsın :A

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Dosi
Öncelikle yarışma boyunca başına gelen tüm olumsuzlukları bir bir fark edip ve bunları bir bir çözen, bunca olaya rağmen şampiyon olarak "EN FAVORİ ÜYE" tarihine adını altın harflerle yazdıran @Dosi yi çok çok tebrik ediyor ve kutluyorum. :Z :bhr:

Ardından finale kadar çıkan ve forum tarafından hala daha ne kadar sevildiğini bir kez daha görmüş olduğumuz İsveç lokumu @Yakamoz-Asi yi çok çok tebrik ediyorum. Kaybedeni olmayan bir oylama ve yarışma oldu bu benim gözümde. :Z :bhr:

Ve dönüşünün muhteşem oluşunun kat kat ispatlandığı, bu kıymetli yarışmanın da ŞAMPİYONLUK konusunu açma işinin nasip olduğu @Bully i de özel olarak kutluyorum. :Z :bhr:

Herkesin emeklerine sağlık. :Z :bhr:

Serhatıma bak be destan yazmıṣ valla çok teṣekkür ederim :bhr:
:love1:

Mesajındaki detayı gördünüz mü @Dosi @Bully :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: serhatt and Bully
Üzerine 2 sayfa yazmıṣsınız ama kimse görmemiṣ :A @Dosi @serhatt 'ım güldürdün Allah da seni güldürsün :A

İsviçre demek istemiş ama İsviçre lokumu demeside…..

Ben kendi kısmıma odaklandım :A asıl hikaye senin kısımdaymış :A
Dosi ile ben kendimize yapılan övgülere bakarken en önemli olayı kaçırmışız :F

Lokum demiş ya lokum... Vay anam vay neler dönmüş Serhat ya :A Telegol'ün meşhur repliği bizim @serhatt ile de ilişkilendirebiliriz artık :A
------

Ruhum ölü , reenkarnasyon olup kavruk içime girecek. :A @Dosi @Yakamoz-Asi
Buluşursunuz inşallah bu alemde veya ruhlar aleminde artık :A

Lokum demiş ya lokum... Vay anam vay neler dönmüş Serhat ya :A Telegol'ün meşhur repliği bizim @serhatt ile de ilişkilendirebiliriz artık :A
Finalde niye tercih ettiği anlaşıldı :A

Bu arada konumda etiket yapmamışsın, ayarladım onu :A anahtar kelime

Apaçık belli oldu artık senin şansın hiç yokmuş zaten :A

O detayları ayarlarız demiştin ondan atlamışımdır önce konuyu nizami açmaya odaklandım onu da başardım şükürler olsun :Z Etiket de önemli tabii ki her şey eksiksiz olsun yani, teşekkürler :Z

İsviçre demek istemiş ama İsviçre lokumu demeside…..

Ben kendi kısmıma odaklandım :A asıl hikaye senin kısımdaymış :A

------

Tesadüf ya, Türkiyeden dönerken lokum almıṣtım 2 paket. Onları komṣulara hediye ettim ṣimdi eve gelince ve foruma girdim, lokumu okudum. :A
------

@☾☆HollyDemon666 @emreemreu @Turkuazz @Royal Highness @Dosi nin mesaja attığınız beğeni gibi konuya da beğeni atar mısınız acaba şimdiden teşekkürler :bhr: :Z
------

Sen oynadın mı peki hiç Haxball? :A

Bully yine reaksiyon modunu açmıṣ :A @Dosi

Serhatıma bak be destan yazmıṣ valla çok teṣekkür ederim :bhr:
:love1:

Mesajındaki detayı gördünüz mü @Dosi @Bully :A

------

Ay sizin İsveç ve İsviçre'yi bir de hanginizin hangisinde yaşadığını hep karıştırıyorum. İsviçre lokumu diyeyim o halde. :F
------

Tesadüf ya, Türkiyeden dönerken lokum almıṣtım 2 paket. Onları komṣulara hediye ettim ṣimdi eve gelince ve foruma girdim, lokumu okudum. :A
------

Enerji hayatım, senin lokum alışını ve komşulara verişini hissetmişim bak. :A

Atmamış mıyım 😱 şimdi atıyorum kardeşim😇
Çok teşekkür ederim :bhr: Şarkı ve klip konularıma beğeni atıyorsun bu konuya da atmana çok sevindim :Z
------

------

Ay sizin İsveç ve İsviçre'yi bir de hanginizin hangisinde yaşadığını hep karıştırıyorum. İsviçre lokumu diyeyim o halde. :F
------

Enerji hayatım, senin lokum alışını ve komşulara verişini hissetmişim bak. :A
Ooo enerjiler hissetmeler falan Allah daim etsin aranızdakı bu özel bağı ne diyelim :A @Dosi
------

------

Bana reaksiyon verin dünyanın en mutlu adamı olayım :Z

Çok teşekkür ederim :bhr: Şarkı ve klip konularıma beğeni atıyorsun bu konuya da atmana çok sevindim :Z
------

Ooo enerjiler hissetmeler falan Allah daim etsin aranızdakı bu özel bağı ne diyelim :A @Dosi
------

Bana reaksiyon verin dünyanın en mutlu adamı olayım :Z
Dostluk bağı hayatım, senin ve benim aramdaki gibi. :Z

• Harika
  • Beğendim
Reactions: 12.Adam and Bully