2023 En Favori Üye 2023 Kazananı: Dosi

Ben fena değildim ama benden de iyi oynayanlar vardı ya :A @xdragxx iyi oynardı Haxball :A @12.Adam

Senle oynamış da olabiliriz oynamamış da tam hatırlayamadım :F

Oyunlar bitiriyordur zaten senin pc'nin şarjını :A Ben de hep pcden konu açarım telefondan yapamam :F
Şarj dayanmaz ki oyuna kablo bağlı sürekli :D

Muhtemelen dragdir ama Orçun da olabilir o da fena değil diye hatırlıyorum zaman kavramı kalmadığı için karışıyor artık :D
Bu etkinlikler kadar büyük ve özel bir etkinlik vardı. Bayadır ara koymuşuz. Eğer bir aksilik olmazsa onu başlatabilirim ama o genelde Ocak ayında yapardım. Bakalım. Sırayla :A
------

Oynarken denk gelemediğin birinin en iyisi olduğunu nerden biliyorsun? :A @RüzgarGülü @Yakamoz-Asi @Bully
Çok seviyor @12.Adam ondan. :D

Onu da yapmıştık ve yine şampiyon olmuştum:A

Darısı başına diyelim :Z
------

Başın belaya girmesin diye editledim :A

her zamanki gibi harikasın açığımı kapatan bir dost eli olması muhteşem bişey:D sen olmasan her an forumdaki akbabalara yem olacağız :A
------

Keṣke editlemeseydin de bende raporlayıp ṣutlasaydık :A
aha bir akbaba kendini anında belli etmiş :D

Tesadüf ya, Türkiyeden dönerken lokum almıṣtım 2 paket. Onları komṣulara hediye ettim ṣimdi eve gelince ve foruma girdim, lokumu okudum. :A
------

Bully yine reaksiyon modunu açmıṣ :A @Dosi
Bende patronuma ve bir kaç arkadaşıma getirmiştim :A
Ay sizin İsveç ve İsviçre'yi bir de hanginizin hangisinde yaşadığını hep karıştırıyorum. İsviçre lokumu diyeyim o halde. :F
------

Enerji hayatım, senin lokum alışını ve komşulara verişini hissetmişim bak. :A
Sende haklısın be serhat :A

Şarj dayanmaz ki oyuna kablo bağlı sürekli :D

Muhtemelen dragdir ama Orçun da olabilir o da fena değil diye hatırlıyorum zaman kavramı kalmadığı için karışıyor artık :D

Çok seviyor @12.Adam ondan. :D
Aynen şarja takmadan oynayamazsın sürekli şarj da bilgisayarı yorar ama yapacak bir şey yok bağımlılık :A

Orçun da iyi oynardı aynen :A Sahi o nerelerde? Fener şampiyon olursa döner herhalde :D

Ben kaçayım yoksa işler eksik olacak.
Daha güneş tepedeyken ve hava güzelken bi akşam üstü pikniği yapayım :A
Sohbet koyulaştı ama kaçmazsam geç çıkarım evden :A

Sonra tek tek okurum hepsini :A

Aynen şarja takmadan oynayamazsın sürekli şarj da bilgisayarı yorar ama yapacak bir şey yok bağımlılık :A

Orçun da iyi oynardı aynen :A Sahi o nerelerde? Fener şampiyon olursa döner herhalde :D
Feneri beklerse zor döner :(

Büyümüştür o da yaşım o diye forumda gezmekle olmuyor :F

• Güldürdün
Reactions: Bully and 12.Adam
Dosi ile ben kendimize yapılan övgülere bakarken en önemli olayı kaçırmışız :F

Lokum demiş ya lokum... Vay anam vay neler dönmüş Serhat ya :A Telegol'ün meşhur repliği bizim @serhatt ile de ilişkilendirebiliriz artık :A
------

Buluşursunuz inşallah bu alemde veya ruhlar aleminde artık :A
Telegol’ün meşhur repliği ne? 😳

@HeisenBerg hepten yok tası tarağı toplayıp mı gitti acaba ? :A

• Güldürdün
Reactions: Bully
Biliyorum canım takılıyorum :Z Tadını kaçırmayacak şekilde keyifli oluyor goygoyu :A
canın çıksın :A
------

İzmir'in kızları Aydın'ın inciri :F
tekirdağın rakısı :D
------

Ben kaçayım yoksa işler eksik olacak.
Daha güneş tepedeyken ve hava güzelken bi akşam üstü pikniği yapayım :A
Sohbet koyulaştı ama kaçmazsam geç çıkarım evden :A

Sonra tek tek okurum hepsini :A
hep böyle yapıyorsun akbabaların önüne atıp kaçıyorsun sonra çık işin içinden :D