2023 En Favori Üye 2023 Kazananı: Dosi

Her şey bir rapora bakar. Gördüklerinde raporlansaydı işim zordu :A
onlar dediğim gibi emekli insanlar rapor için yerlerinden kalkıp kalem kağıt aramışlardır eski usul :Donlar orda kendilerini doğrultana kadar ben durumu normale çevirdim:A

onlar dediğim gibi emekli insanlar rapor için yerlerinden kalkıp kalem kağıt aramışlardır eski usul :Donlar orda kendilerini doğrultana kadar ben durumu normale çevirdim:A
Hatandan çabuk dönmüşsün, bu da bir şey :A

• Güldürdün
Reactions: tekin
Her şey bir rapora bakar. Gördüklerinde raporlansaydı işin zordu :A

Her ṣeyi halktan beklemeyin sayın süpermodum yani orijnal halinde cezalık durum varsa lütfen yani :A kendisi çok kaṣınmakta benim kötü tarafımı aktif etmeyelim :A favori üyelik için o orijinal halini de es geçmeyelim. :A

Her ṣeyi halktan beklemeyin sayın süpermodum yani orijnal halinde cezalık durum varsa lütfen yani :A kendisi çok kaṣınmakta benim kötü tarafımı aktif etmeyelim :A favori üyelik için o orijinal halini de es geçmeyelim. :A
Yok kendisini favori üye yapmayız. Onun için aylar geçmeli :A

kendisinin yaptığı hataların farkındayım. Siz bana güvenin ben bu işi en iyi şekilde çözeceğim :A

Belki de görmek istememişimdir aramız bozulasın diye :A (daha yeni bakınıyordum bildirimlere, görürdüm bir müddet sonra :A )
------

Yöneticiyim. Görebilirim orijinal halini :A
------

Tek başıma gitmedim :A
Gündüz göl kenarı düşünmüştüm ama başka işler çıktı, bizde mahallede takıldık ama evimizin yanı orman zaten. Güzel manzara var.
Göle giderken @tekin i de alsaydın pikniğe diye kandırıp hatta favori üye olacaksın deyip ayağına taş bağlayıp atacaksın sonra mangal keyfin benden :F

Tabiki bunlar hep şaka :D

• Güldürdün
Reactions: tekin and Dosi
oylamaya katılamadım daha doğrusu oylamadan haberim de yoktu çünkü bu aralar bakamıyıorum..tebirkler @Dosi başarıların daim olsun :bhr:

• Harika
Reactions: Dosi
Göle giderken @tekin i de alsaydın pikniğe diye kandırıp hatta favori üye olacaksın deyip ayağına taş bağlayıp atacaksın sonra mangal keyfin benden :F

Tabiki bunlar hep şaka :D
Düşmanıma bile öyle bir şey yapmak aklımdan geçmez :A
tekin’i bu aralar koruyorum. Bakalım ne zaman ipini keseceğim :A

oylamaya katılamadım daha doğrusu oylamadan haberim de yoktu çünkü bu aralar bakamıyıorum..tebirkler @Dosi başarıların daim olsun :bhr:
O ara foruma uğramayacağın tuttu :A
Sonraki etkinlere inşallah :Z

halktan beklemeyin derken biliyorki halk çaresiz ve yetkisiz :A
bir yetkisi olsa anında darbeyi indirmişti isviçre gestaposu :F
çatla patla işte süper mod beni seviyor beni destekliyor siz @Bully ile sinirden çiftetelli de oynasanız bana ceza yazmayacakmış :Z
------

Tekin pek tekin değil ama alışacak favori üye de oldu mu olur bu iş :D
beni kolay kolay favori üye yapmazlar ben normal üyeyken emekliler kıskançlık krizine girdi :A favori üye olsam tümden forumu patlatırlar:F
------

Yok kendisini favori üye yapmayız. Onun için aylar geçmeli :A

kendisinin yaptığı hataların farkındayım. Siz bana güvenin ben bu işi en iyi şekilde çözeceğim :A
mesajlarına bir harika bir olmamışla tepkimi göstereyimde neye uğradığını şaşır :A

Son düzenleme:
çatla patla işte süper mod beni seviyor beni destekliyor siz @Bully ile sinirden çiftetellide oynasanız bana ceza yazmayacakmış :Z
------

beni kolay kolay favori üye yapmazlar ben normal üyeyken emekliler kıskançlık krizine girdi :A favori üye olsam tümden forumu patlatırlar:F
------
Bu mutluluğunun en kısa zamanda bozulması dileklerimle...

• Güldürdün
Reactions: Bully
çatla patla işte süper mod beni seviyor beni destekliyor siz @Bully ile sinirden çiftetellide oynasanız bana ceza yazmayacakmış :Z
------

------
Senin cevaplaman gereken çok daha mühim bir soru veya sorular var :A
Neyse işten yeni geldim. Yemek falan yiyeceğim.
Kendime vakit ayırma zamanı :A

• Güldürdün
Senin cevaplaman gereken çok daha mühim bir soru veya sorular var :A
Neyse işten yeni geldim. Yemek falan yiyeceğim.
Kendime vakit ayırma zamanı :A
ben soruları atlattım nihayetinde şimdi sınav sonucumu bekliyorum umarım başarılı geçmiştir sınav sonucunda bakarsın süper mod olurumda @Bully nin mesajları ben didiklerim :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Bully
ben soruları atlattım nihayetinde şimdi sınav sonucumu bekliyorum umarım başarılı geçmiştir sınav sonucunda bakarsın süper mod olurumda @Bully nin mesajları ben didiklerim :A
primary-share.png

Asla istediğin sonuçları alamayacak olmana rağmen inatla boş boş çabalaman takdire şayan doğruya doğruya şimdi :A
bunu hemen alıntılayayım bir gün beni takdir edeceğini biliyordum :A sadece bu sonuca ulaşman biraz zaman aldı :D
bak @Dosi beni ilk mesajımla birlikte çok cana yakın bulmuş özel mesaj attı bana bir kaç kez hemde nolursun gel tekin seni süper mod yapalım harcanıyorsun burda dedi, ama fekat ben dedim olmaz şimdi arkadaşlar yıllardır burda ben şimdi üç ayda süper mod olursam en azından emekliler kalpten gider pardon yani emeklilere haksızlık olur dedim kabul etmedim :F

ama senin gibi fırsatçı birine aynı teklifi yapsalardı burdaki emektarlara aldırış etmeden cumburlop atlardın olaya kabul ederdin işte aramızdaki fark bu :D

bunu hemen alıntılayayım bir gün beni takdir edeceğini biliyordum :A sadece bu sonuca ulaşman biraz zaman aldı :D
bak @Dosi beni ilk mesajımla birlikte çok cana yakın bulmuş özel mesaj attı bana bir kaç kez hemde nolursun gel tekin seni süper mod yapalım harcanıyorsun burda dedi, ama fekat ben dedim olmaz şimdi arkadaşlar yıllardır burda ben şimdi üç ayda süper mod olursam en azından emekliler kalpten gider pardon yani emeklilere haksızlık olur dedim kabul etmedim :F

ama senin gibi fırsatçı birine aynı teklifi yapsalardı burdaki emektarlara aldırış etmeden cumburlop atlardın olaya kabul ederdin işte aramızdaki fark bu :D
Hayal dünyan ne kadar da geniş :A Sen önce favori üye ol :A Zaten @RüzgarGülü ayağına taşı bağlayıp atmış bi sevenin o vardı onu da kaybettin :A

Hayal dünyan ne kadar da geniş :A Sen önce favori üye ol :A Zaten @RüzgarGülü ayağına taşı bağlayıp atmış bi sevenin o vardı onu da kaybettin :A
@RüzgarGülü arkadaşına asla ihanet etmez o taş değildir:F bunca kötü arasında bana nazar değmesin diye ayağıma at nalı bağlamıştır ama size onun taş olduğunu söylüyordur sizde saf gibi kandınız :A

@RüzgarGülü arkadaşına asla ihanet etmez o taş değildir:F bunca kötü arasında bana nazar değmesin diye ayağıma at nalı bağlamıştır ama size onun taş olduğunu söylüyordur sizde saf gibi kandınız :A
Bana da tam tersi senden kurtulmak istiyormuş gibi geldi :A Arkadaşlarına böyle inanıp güvenmen güzel :A

• Güldürdün