2023 En Favori Üye 2023 Kazananı: Dosi

Hard pro... Lütfen bu detay önemli... :A Ne ligler ne maçlar oynadık zamanında... :A Bazen uzun soluklu aralar versem de ne demişler form geçici klas kalıcıdır... :A
‘Hard’ detayı önemli kesinlikle, çok özür diliyorum :A Adam Haxball’u yemiş yutmuş :A 14 yıl ömrümüzün yarısı nerdeyse, sendeki klasın geçmesine imkan yok kesinlikle.. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes
‘Hard’ detayı önemli kesinlikle, çok özür diliyorum :A Adam Haxball’u yemiş yutmuş :A 14 yıl ömrümüzün yarısı nerdeyse, sendeki klasın geçmesine imkan yok kesinlikle.. :A
Hayatımın bir döneminde tam merkezdeydi o muhteşem destansı oyun ama sonraları tabi biraz arka plana geçti... O zamanlar genç ve agresiftik... :A Şimdi biraz daha tecbüreli yıldız şeklinde takılıyoruz normal sıradan odalarda... Heeey gidi hey 14 yıl, dile kolay... :A

Öyle yoldaşım öyle, aynı gerçek hayattaki futbolculuk klasım gibi Haxball'daki klasın da kaybolma imkanı yok... :A

• Güldürdün
Reactions: Bully and 12.Adam
Kim olduğu fark etmez ben ne diyorsam o... :A
Aykut > Mecnun Çınar :A Tmm , tmm inandım…
Teşekkür ederim Enes Bey.
Sana söyleyecek başka hiç bir lafım yok :)

Senle de oynardık :A Haxball’u forumdan ve Ramazan ayından bağımsız hiç düşünmemiştim.. :A

Ben 2010'dan beri oynadığım için çoook bağımsız forumdan... :A
------

Öyle diyorsan öyledir Zey hanım... :)))

Adam 14 yıllık pro maşallah :A Rakip konusunda seçici olmak istemene hak verdim şimdi :A

Hard pro... Lütfen bu detay önemli... :A Ne ligler ne maçlar oynadık zamanında... :A Bazen uzun soluklu aralar versem de ne demişler form geçici klas kalıcıdır... :A

Hayatımın bir döneminde tam merkezdeydi o muhteşem destansı oyun ama sonraları tabi biraz arka plana geçti... O zamanlar genç ve agresiftik... :A Şimdi biraz daha tecbüreli yıldız şeklinde takılıyoruz normal sıradan odalarda... Heeey gidi hey 14 yıl, dile kolay... :A

Öyle yoldaşım öyle, aynı gerçek hayattaki futbolculuk klasım gibi Haxball'daki klasın da kaybolma imkanı yok... :A
Kaan, seninde düzenli oynadığını bilmiyordum. :A Aykut’la kapışan var mı? :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and Bully
Aykut > Mecnun Çınar :A Tmm , tmm inandım…

Kaan, seninde düzenli oynadığını bilmiyordum. :A Aykut’la kapışan var mı? :A
Ben sadece forum arkadaşlarımla ve Ramazan ayında oynardım :A Aykutla da oynardık o benden iyiydi ama @MEnes kadar ‘hard pro’ mudur bilemem :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam
Hayal dünyan ne kadar da geniş :A Sen önce favori üye ol :A Zaten @RüzgarGülü ayağına taşı bağlayıp atmış bi sevenin o vardı onu da kaybettin :A

@RüzgarGülü arkadaşına asla ihanet etmez o taş değildir:F bunca kötü arasında bana nazar değmesin diye ayağıma at nalı bağlamıştır ama size onun taş olduğunu söylüyordur sizde saf gibi kandınız :A
Taş bağladık attık göle ama Tekin bu işte yine çıkmayı başardı :D

• Güldürdün
Reactions: Bully
  • Güldürdün
Reactions: Dosi
Çok önemli değil zaten profilim.
Bol bol İsveç fotoları artı @Keith Long ve @xemrexxx ‘nin profil mesajları ile dolu :A
keith long ordada senaryo yazıyorsa en iyisi bana sayfanı açma:D forumdaki yazdığı senaryolar bana yetiyor :A
------

Boşuna dememişler kötüye bir şey olmaz diye :A
------

Sana o dissi geri çekeceksin demiştim :A

Ben tabii ki @Dosi den öyle bir talepte bulunmadım. Sağolsun arkadaşını düşünmüş :bhr:
yalan söyleyen çarpılsaydı bunları söyledikten sonra sekiz büklüm dolaşıyor olurdun:A ama malesef demekki çarpılmıyormuş sen rahat rahat söyle :F

• Güldürdün
Reactions: Bully and Dosi
Bırak aman, tekin olmayan tekinler görmesin :A
O da uyar bana @tekin profilini göremesin kudursun meraktan :A 2 türlü de mutlu olurum ben :Z
------

keith long ordada senaryo yazıyorsa en iyisi bana sayfanı açma:D forumdaki yazdığı senaryolar bana yetiyor :A
------

yalan söyleyen çarpılsaydı bunları söyledikten sonra sekiz büklüm dolaşıyor olurdun:A ama malesef demekki çarpılmıyormuş sen rahat rahat söyle :F
Ben her zaman doğruları söylerim :A Yalan dolan düzenbazlık sahtekarlık senin işlerin :A