2023 En Favori Üye 2023 Kazananı: Dosi

bunu hemen alıntılayayım bir gün beni takdir edeceğini biliyordum :A sadece bu sonuca ulaşman biraz zaman aldı :D
bak @Dosi beni ilk mesajımla birlikte çok cana yakın bulmuş özel mesaj attı bana bir kaç kez hemde nolursun gel tekin seni süper mod yapalım harcanıyorsun burda dedi, ama fekat ben dedim olmaz şimdi arkadaşlar yıllardır burda ben şimdi üç ayda süper mod olursam en azından emekliler kalpten gider pardon yani emeklilere haksızlık olur dedim kabul etmedim :F

ama senin gibi fırsatçı birine aynı teklifi yapsalardı burdaki emektarlara aldırış etmeden cumburlop atlardın olaya kabul ederdin işte aramızdaki fark bu :D
Öylemi demişim :A
sırada seni takip etmek kaldı, profilin kapılarını sana açmaya :A

Öncelikle bana oy veren herkese teşekkür ederim:bhr:

@Bully @12.Adam @Royal Highness @RüzgarGülü @BesaleT @cokiyitvci @MasacRE @Felon @Keith Long @Yakamoz-Asi @MEnes @dreamy @Hobbit @BARON疼痛 @mesmeso @Alemdar @fredbalotellifanny @Doğan @tekin

Yarı finalde 19 oy almıştım ve finalde de aynı oy sayısına ulaştım. Güzel bir tesadüf :A Son 3 katılımın 3ünü alarak artık bu etkinlikten yarışmacı olarak emekli oluyorum :A
Hem kapalı hem de açık oylamalarda birinci olmak ve 10. Yılıma girmeye yakın daha destek görmek güzel bir duygu.

Sorunsuz bir etkinlik oldu demek isterdim ama bu kez maalesef öyle olmadı. Öyle yada böyle tamamlamayı başardık. Bir sonraki etkinliktede finali kesinlikle açık oylama yaparız. Diğer aşamaları zamanla düşüneceğim.

@xemrexxx oy vermemiş olmanda beni desteklemiş kadar olmuş oldun, yarıda tercih etmemiştin sonuçta :A

@bazinga @emreemreu siz normalde oy verirdiniz anketlerde ama galiba çekimser kaldınız :A
@Turkuazz kaçırdın anketi :A

Diğer turlarda bana oy veren isimlerede teşekkür ederim.

Ve son olarak @Yakamoz-Asi senide tebrik ederim :bhr:
Tebrik ediyorum Dosi hanım. 3 kez bu ödülü kazanmak büyük başarı gerçekten. 3 kez ödülü aldığın için emeklilik kararı vermen de yerinde olmuş. Biraz da başkaları kazansın artık gençlerin önünü açalım lütfen Dosi hanım :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: Dosi and xemrexxx
Tebrik ediyorum Dosi hanım. 3 kez bu ödülü kazanmak büyük başarı gerçekten. 3 kez ödülü aldığın için emeklilik kararı vermen de yerinde olmuş. Biraz da başkaları kazansın artık gençlerin önünü açalım lütfen Dosi hanım :A
Teşekkür ederim :bhr:

İki sene üst üste kazandığımda da 1 sene ara vermiştim. @12.Adam kazandı. Geri geldik ve film aynı olmaya devam edince artık kendime tam engel koydum. Bu kadarda düşünceli biriyim işte :bhr: :A

• Güldürdün
Reactions: MasacRE and 12.Adam
Tebrikler kadim dostum... Çok buralarda değildim 2023 boyunca ama hak edilmiş bir sonuç olduğundan adım gibi eminim... Sonuna da olsa oylamaya yetişmek en azından bir sevinç oluşturdu bende... @Dosi

Finale kalan eski toprağa da tebriklerimi iletelim... :A @Yakamoz-Asi
------

Aa moderatör geçmişin var demek :A Favori üyelik ve emeklilik iyidir ya kafa rahat oluyor :A

Haxball oynardık biz bazen:A
Ah ulan HAXBALL ne oyundun be... Hala ara sıra oynarım... :A (Konuya orta yerinden dalmada zirve...) @Dosi

Son düzenleme:
Tebrikler kadim dostum... Çok buralarda değildim 2023 boyunca ama hak edilmiş bir sonuç olduğundan adım gibi eminim... Sonuna da olsa oylamaya yetişmek en azından bir sevinç oluşturdu bende... @Dosi

------

Ah ulan HAXBALL ne oyundun be... Hala ara sıra oynarım... :A (Konuya orta yerinden dalmada zirve...) @Dosi

Eyvallah cok tesekkür ederim. :D

• Güldürdün
Reactions: MEnes

------

Gel beraber oynayalım. :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes

------

Teşekkür ederim Enes Bey.
Sana söyleyecek başka hiç bir lafım yok :)

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes
Gitsin de deve keselim artık :A

------

Senle de oynardık :A Haxball’u forumdan ve Ramazan ayından bağımsız hiç düşünmemiştim.. :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and MEnes
Son düzenleme: