2023 En Favori Üye 2023 Kazananı: Dosi

şıracı anında yetişti :A

Beğeni atma ama dissi çek. Benim kazanan konum çünkü. Git onun yerine Bully’nin klip konularını disse boğ
------

@Bully gözün doysun aylığıda aldın zaten :A
@Yakamoz-Asi küstün mü?
@tekin dissi çeksin beğenisini istemem :A 30 beğenine yetişemem zaten korkma öyle bir derdim de yok :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
@tekin dissi çeksin beğenisini istemem :A 30 beğenine yetişemem zaten korkma öyle bir derdim de yok :A
Yaklaşırsan @tekin ‘e haber ederim bana yardımcı olur o konuda :A (kendisi ne olduğunu anlamıyordur ama söz konusu sen olunca sana inat davranır) :A

Yaklaşırsan @tekin ‘e haber ederim bana yardımcı olur o konuda :A (kendisi ne olduğunu anlamıyordur ama söz konusu sen olunca sana inat davranır) :A
aynen sen rakip bully de yeterli benim için konuyu anlamasamda olur :A
------

Ona ne şüphe :A Bu durum Bully’nin aleyhine demen yeterli anında gerekeni yapacaktır :A
düşmanımın beni bu kadar iyi tanıması ürkütücü aslında:F
demekki biraz fazla bilgi vermişim kendi hakkımda :D

• Güldürdün
Reactions: Bully and Dosi
Tekin hep dediğimiz gibi pek tekin değil. Kimse kendini güvende hissetmesin. :D

200.gif

hanı ne derler en büyük darbeyi yakınındaki vurur diye :D ben her kaybolduğumda bakıyorum bir mesajla gömüyorsun beni:D
Yok ya gif var ya ona bastım tekin yazdım bu çıktı güzel ben yerim ara sıra kokoreç iyi birşey yani. :D

Sevdiğimiz insanın da girgirini yapmayalım mi yani :D
@tekin ‘in mahalleden arkadaşı benim kuzenimin kuzeni çıktı. Artık tekin ile iyi anlaşmaya karar verdik :A @Bully
Çok ilginç bende fake üye çıktı zannettim konuya öyle girince. Nasıl kuzenin kuzeni oluyor ya. Kuzenin kuzeni seninde kuzenindir :F

Yok ya gif var ya ona bastım tekin yazdım bu çıktı güzel ben yerim ara sıra kokoreç iyi birşey yani. :D

Çok ilginç bende fake üye çıktı zannettim konuya öyle girince. Nasıl kuzenin kuzeni oluyor ya. Kuzenin kuzeni seninde kuzenindir :F
kuzeninin kuzeni nasıl senin kuzenin oluyorki :D
diyelim benim dayımın oğlu kuzenimdir , ama onun teyzesinin kızı benim kuzenim olmaz olsa olsa görümcem olur :F

neyse o görümceye kadar iyi götürmüştüm açıklamayıda sonrası battı :A

Beğeni atma ama dissi çek. Benim kazanan konum çünkü. Git onun yerine Bully’nin klip konularını disse boğ
------

@Yakamoz-Asi küstün mü?
İşine gelmeyenleri hep görme @tekin 😡

Onu en iyi @tekin anlatsın :A

------

@Yakamoz-Asi küstün mü?

@tekin ‘in mahalleden arkadaşı benim kuzenimin kuzeni çıktı. Artık tekin ile iyi anlaşmaya karar verdik :A @Bully
@Yakamoz-Asi küsmesin de napsın… Bize merak etmeyin gerekeni yapacağım diyordu Dosi, çok iyi yapmış gerçekten gerekeni…

kuzeninin kuzeni nasıl senin kuzenin oluyorki :D
diyelim benim dayımın oğlu kuzenimdir , ama onun teyzesinin kızı benim kuzenim olmaz olsa olsa görümcem olur :F

neyse o görümceye kadar iyi götürmüştüm açıklamayıda sonrası battı :A
Batırdın gerçekten :A
Kuzenim baba tarafı, onun kuzeninde anne tarafı ve senin arkadaşın işte sjjsjjs neyse beyin yaktık kalsın.

Kısacası eski bir tanıdık çıktın :A

@Yakamoz-Asi küsmesin de napsın… Bize merak etmeyin gerekeni yapacağım diyordu Dosi, çok iyi yapmış gerçekten gerekeni…
ben dedim oysa siz emeklilere dün dedim dedim boşuna çırpınmayın:D @Dosi beni hançerlemez bana kızsa da hançeri size saplar :A
------

Batırdın gerçekten :A
Kuzenim baba tarafı, onun kuzeninde anne tarafı ve senin arkadaşın işte sjjsjjs neyse beyin yaktık kalsın.

Kısacası eski bir tanıdık çıktın :A
dur daha ben görümceden eltiye doğru açılım yapacaktım hemen kestin lafımı :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi
ben dedim oysa siz emeklilere dün dedim dedim boşuna çırpınmayın:D @Dosi beni hançerlemez bana kızsa da hançeri size saplar :A
------

dur daha ben görümceden eltiye doğru açılım yapacaktım hemen kestin lafımı :F
Dur çok uçma. Arkadaşlarım ile aram bozulursa senin ipi keser dereye atarız. Bana çok güvenme sen :A