2023 En Favori Üye 2023 Kazananı: Dosi

karambolde bir yanlışlıklada olsa @Bully i banlasan ne mutlu olurdum ama varya :A donumu kafama geçirip burdan boğaz köprüsüne kadar koşardım sevinçten:F
İnsanları banlamak onları daha güçlü hale getirebilir özellikle haksız yere banlamak :A
Kendimi banlarım yine @Bully ‘yi banlamam :A

İnsanları banlamak onları daha güçlü hale getirebilir özellikle haksız yere banlamak :A
Kendimi banlarım yine @Bully ‘yi banlamam :A
olsun onada varım :D beni süper mod yap kendini banla, maksat senden sonra yetki boşluğu yaşanmasın kaos olmasın forumda, o açıdan dedim kendimi gram düşünüyorsam namerdim :A

Başka biri mi çıkacak finalde ne olacak çok heyecanlandım şimdi ama.cikmaz herhalde 😱
------

Neyi anladigimi da unuttum ki :F
ama hakkımı teslim et görümceye kadar süper gidiyordum ne olduysa orda oldu :A ama karışmasında nolsun foruma huzur bulalım diye geldik tehtitler kazmalar kürekler kafamızda sallanıyor cümlemizide unuttuk :F

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
ama hakkımı teslim et görümceye kadar süper gidiyordum ne olduysa orda oldu :A ama karışmasında nolsun foruma huzur bulalım diye geldik tehtitler kazmalar kürekler kafamızda sallanıyor cümlemizide unuttuk :F
Evet konu sen olunca sürekli bir ban felan muhabbeti çıkıyor anlamadım gitti :D

işte karizmamı çekemiyorlar @Bully diyor sen geldikten sonra biz emeklilere kimse yüz vermez oldu diyor sonra dediğinide unutuyor:D @Yakamoz-Asi dalğınlıkla tek ayakkabıyla foruma gelmiş, diyor sen ayakkabımı çaldın sabah evden çıkarken ikiside vardı diyor:D gelde bunlarla uğraş? forumu huzurevine çevirmişler biraz genç dinamik civelek bir arkadaş görünce kıskançlıktan çatlıyorlar:F @Dosi de haliyle yaşlıları kırmamak için onlardan tarafmış gibi yapıyor ne yapsın garibim direkte yüzlerine siz bunamışsınız diyemiyorki :A

Bazı şeyleri anlamamak en doğrusu :A
işte karizmamı çekemiyorlar @Bully diyor sen geldikten sonra biz emeklilere kimse yüz vermez oldu diyor sonra dediğinide unutuyor:D @Yakamoz-Asi dalğınlıkla tek ayakkabıyla foruma gelmiş, diyor sen ayakkabımı çaldın sabah evden çıkarken ikiside vardı diyor:D gelde bunlarla uğraş? forumu huzurevine çevirmişler biraz genç dinamik civelek bir arkadaş görünce kıskançlıktan çatlıyorlar:F @Dosi de haliyle yaşlıları kırmamak için onlardan tarafmış gibi yapıyor ne yapsın garibim direkte yüzlerine siz bunamışsınız diyemiyorki :A
Sen fazla olmaya başladın sanki :A

Hayaller bu:
@tekin
Belkide çok yakında :A

Bazı şeyleri anlamamak en doğrusu :A

Sen fazla olmaya başladın sanki :A

Hayaller bu:
@tekin
Bellide çok yakında :A
herşey bir hayalle başlar :D sonunda huzursuz olanlar mutlu olacaksa hayallerinizin gerçekleşmesini dilerim :D

bir günü daha tükettik herkese iyi geceler kısmetse yarın görüşürüz :D

Çok ilginç konular senaryo yaz da konu açmış ol. :D

• Güldürdün
Reactions: tekin and 12.Adam
@Yakamoz-Asi küsmesin de napsın… Bize merak etmeyin gerekeni yapacağım diyordu Dosi, çok iyi yapmış gerçekten gerekeni…

Sen açıklarsın bana burada ne oldu tam olarak @Dosi bana ters gelecek tekin olmayan hareketlerde mi bulundu? Küsmem için sebep varsa direk gidebilirim sorun değil. :D

• İlginç
  • Olmamış
Reactions: tekin and Dosi
Tebrikler 3 kez birinci olmak kolay değil üyeler seni çok seviyor olmalı çünkü genelde o kazandı bu sefer başkası kazansın oluyor ama sen son 4 yılda 3 kere kazandın tekrar tebrikler.

• Harika
Reactions: Dosi
2025'e gireceğiz, 2023'ü daha yeni mi yaptınız? 😃 9 ayda insan 1 yıl önce kimin ne yaptığını unutur la ahahahaha. Neye göre verdiniz siz bu oyları?
Bak bunların biri Ekim diğeri Kasım sonu ve oylama yaparken neden bu kadar geç yapıldı dememişsin :A Sen o zaman neye göre oyladıysan şimdikilerde ona göre yaptılar :A oylama her zaman bir önceki seneye ait olur

Bu sene daha erken bitirdik :A
original.gif

@Tolstoyevski nin artıları

Fenerbahçeli değil
Niccolo Machievelli'yi seviyor
"Dostoyevski > Tolstoy" diyor
Pandeizme gönül vermiş bir yoldaş

@Dosi nin eksileri

İsveçli
İsveç ajanı
iPhone hediye etmedi
Fenerbahçeli

Oyum Tols'a gidiyor...
------

Sen açıklarsın bana burada ne oldu tam olarak @Dosi bana ters gelecek tekin olmayan hareketlerde mi bulundu? Küsmem için sebep varsa direk gidebilirim sorun değil. :D
Hadi @Bully cevap ver bakalım :A

Bak bunların biri Ekim diğeri Kasım sonu ve oylama yaparken neden bu kadar geç yapıldı dememişsin :A Sen o zaman neye göre oyladıysan şimdikilerde ona göre yaptılar :A oylama her zaman bir önceki seneye ait olur

------

Bekliyorum nedir olay @Bully :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Bully

------

İyi yakalamışsın ama etkinliğin 1 yıl sonra yapılması hâlâ saçmalık. :A 23'ün etkinliği 24 Şubat'ta, taş çatlasa Mart'ta yapılır.

• Güldürdün
Reactions: Dosi