2023 En Favori Üye 2023 Kazananı: Dosi

diktatörler hep böyledir ikdidarlarını devam ettirmek için masum halkı birbirine düşürmeye çalışırlar :A
Oyuna gelmemeliyiz tekin yoldaşım :A Biz masum halk dikkatli olmalıyız bu yöneticilere karşı :A

Oyuna gelmemeliyiz tekin yoldaşım :A Biz masum halk dikkatli olmalıyız bu yöneticilere karşı :A
bir masum halkda @Yakamoz-Asi idi ama onda diktatörün oyununu bozacak cesaret yok :D biraz kendine gelse asıl oyunun farkına varacak ama yok hala donkişot gibi yeldeğirmenleriyle savaşıyor :F

Bu etkinliği mart ayında başlatmıştım. Bazı aksilikler nedeni ile bu zamana aksadı ama dediğim gibi yine eskilere göre erken bitti :A
Bir sonraki dediğin vakitlerde açılacak.
Seni birinci yapalım. Sen şimdiden çalışmalara başla (konularda aktif olarak) :A
------

Bu forumda tek yönetici benim ya, bir tek benim kararlarım geçerli sanki.
Nedir bu her şeyi sadece benden beklemeler veya bilmeler
Ahh ahh çok takilmamak gerek. Çok sakince atlatalim. Evet haklısın tek yönetici değilsin. Sitem etmişler işte yöneticiliğin en zor yanlarından :(
Peki, teşekkürler. İyi forumlar. :)
------

Haklısın, ne diyeyim. Seni de konuşturdular ya böyle. Ben artık senle kavga etmeme kararı aldım. Senle kavga ettim sonra siz barıştınız olan bana oldu. Bir de korkak derler bana. :)

İyi geçineceğim seninle. :)
Ah sevgili forumdaş tekin çok sınırları aşıyor zorluyor haklısın. Sitem dolu mesajın umarım forumdaki performansı etkilemez. Hepimiz ara ara boşluğa düşüyoruz ama muhtemelen bu yorgunluğun reel hayatınla da alakası vardır yoğun geçiyor günler :(
zaten benimde sana karşı bir kanım ısındı sanki ,aslında bayağıda sempatik biriymişsin ne şirretlik varsa bu @Dosi de var :D biz gül gibi geçiniyorduk geldi aramıza nifak tohumları soktu elin isveçlisi ! kardeşi kardeşe düşürmeye çalıştı ama biz iyiki bu tuzağa fazla düşmedik düştüysekte kalkmasını bildik en azından :A
------

boşver o kendi kendine konuşuyor öyle biz aldırış etmeyelim birazdan gider nasılsa :F
Çok da fazla zorlamamak gerek şansı diye düşünüyorum bak iki eski dostlar birbirine sitem ediyor :) seninle alakası var mı dersen biraz var biraz yok şu tatlı ortamı bozmayalım. Rekabet varsa enlerde yarışın :D

bir masum halkda @Yakamoz-Asi idi ama onda diktatörün oyununu bozacak cesaret yok :D biraz kendine gelse asıl oyunun farkına varacak ama yok hala donkişot gibi yeldeğirmenleriyle savaşıyor :F
Benim gözüm açıldı inşallah onunki de açılır :A
------

Ahh ahh çok takilmamak gerek. Çok sakince atlatalim. Evet haklısın tek yönetici değilsin. Sitem etmişler işte yöneticiliğin en zor yanlarından :(

Ah sevgili forumdaş tekin çok sınırları aşıyor zorluyor haklısın. Sitem dolu mesajın umarım forumdaki performansı etkilemez. Hepimiz ara ara boşluğa düşüyoruz ama muhtemelen bu yorgunluğun reel hayatınla da alakası vardır yoğun geçiyor günler :(

Çok da fazla zorlamamak gerek şansı diye düşünüyorum bak iki eski dostlar birbirine sitem ediyor :) seninle alakası var mı dersen biraz var biraz yok şu tatlı ortamı bozmayalım. Rekabet varsa enlerde yarışın :D
Biz @tekin ile iyiyiz artık barıştık :Z

ben bişey yapmadım sadece sorunların üstündeki külleri hafiften üfledim maksadım kültablasını temizlemekti altında izmarit çıkacağını nerden bileyim :F
------

------

şimdi artık @Dosi düşünsün koltuk sallanıyor :A

------

Barışın tabi de bu şekilde yazmasan iyiydi :)
------

ben bişey yapmadım sadece sorunların üstündeki külleri hafiften üfledim maksadım kültablasını temizlemekti altında izmarit çıkacağını nerden bileyim :F
------

Umarım bir gün bizde kül tablası olmayız bu hayatta. Ne diyeyim forumda başarılar :)

sen sanırım hala fener maçının etkisi altındasın bu ne kasvet :D
Evet fener maçı ve konusunun etkisi altındayım bütün GS liler oraya doluyor şimdi fener şöyle böyle kötüleyio duruyorlar bense konuya girmemek için kendimi zor tutuyorum. Oyuna girer rahatlarım birazdan :)

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and tekin
------

Sana bu kadar müsamaha gösterdiğim yeter.
Sana ayırdığım zamanın sonuna geldik.
Hepiniz benden uzak durun. Artık ben de bir şeyleri net gördüm ve anladım. Herkes eteğindeki/paçasındaki taşları döküp tarafını seçti.

Sizin oyunlarınıza enerji harcamayı düşünmüyorum 😎
------

Tebrikler 3 kez birinci olmak kolay değil üyeler seni çok seviyor olmalı çünkü genelde o kazandı bu sefer başkası kazansın oluyor ama sen son 4 yılda 3 kere kazandın tekrar tebrikler.
Teşekkür ederim :bhr:
Forumdaki aktifliğim ve açtığım konular şüphesiz en büyük etken. Yardım çağrılarına da sürekli karşılık veririm. Bu da bir sebep olsa gerek.

Sana bu kadar müsemma gösterdiğim yeter.
Sana ayırdığım zamanın sonuna geldik.
Hepiniz benden uzak durun. Artık ben de bir şeyleri net gördüm ve anladım. Herkes eteğindeki/paçasındaki taşları döküp tarafını seçti.

Sizin oyunlarınıza enerji harcamayı düşünmüyorum 😎
------

Teşekkür ederim :bhr:
Forumdaki aktifliğim ve açtığım konular şüphesiz en büyük etken. Yardım çağrılarına da sürekli karşılık veririm. Bu da bir sebep olsa gerek.
Müsemma ismi hem gerçek hem de yan anlamıyla kullanılır. İlk anlamı, isimlendirilmiş, kendisine isim bahşedilmiş. Yaygın bir deyim olan ''İsmiyle Müsemma'' sözü de buradan gelir. Bu ismin ikinci anlamı ise önceden tayin edilmiş belirli ve özel zamandır.
----------------------------------------------------------

Müsamaha ne anlama gelir?
Sözlükte “kolaylık göstermek, yumuşak davranmak, hatayı görmezlikten gelmek

:A

Müsemma ismi hem gerçek hem de yan anlamıyla kullanılır. İlk anlamı, isimlendirilmiş, kendisine isim bahşedilmiş. Yaygın bir deyim olan ''İsmiyle Müsemma'' sözü de buradan gelir. Bu ismin ikinci anlamı ise önceden tayin edilmiş belirli ve özel zamandır.
----------------------------------------------------------

Müsamaha ne anlama gelir?
Sözlükte “kolaylık göstermek, yumuşak davranmak, hatayı görmezlikten gelmek

:A
Ne anlamda yazdığımı çok iyi biliyorsun :)

Neyse @Yakamoz-Asi sana şikayet edilmiştim ama gör kimin samimi olduğunu.
İnsanlar yadırgadığını yaşarmış diye boşuna demiyorlar :)

Ne anlamda yazdığımı çok iyi biliyorsun :)

Neyse @Yakamoz-Asi sana şikayet edilmiştim ama gör kimin samimi olduğunu.
İnsanlar yadırgadığını yaşarmış diye boşuna demiyorlar :)
Cidden @mrt-06 nın nazarina geldi. Herkss iyiydi durumundan sonra olan oldu.
------

@tekin eğlenmeye çalışan birisi dozunu kaçıyor tabiki ama sonuçta burda köklü bağı yok sınırları zorlayabiliyir daha çok genç olduğu burdan anlaşılıyor :)

Cidden @mrt-06 nın nazarina geldi. Herkss iyiydi durumundan sonra olan oldu.
------

@tekin eğlenmeye çalışan birisi dozunu kaçıyor tabiki ama sonuçta burda köklü bağı yok sınırları zorlayabiliyir daha çok genç olduğu burdan anlaşılıyor :)
Senin iyi niyetin beni üzüyor :(
Sana tavsiyem buradaki her şeye hemen inanma.
Burada “kavga” sanılan çok şey o an ki anlık goygoylar.

Ben ciddiye almıyorum söylenen şeyleri.
tekin’in mesajlarından buram buram 30 yaş üstü olduğu belli oluyor :A

Senin iyi niyetin beni üzüyor :(
Sana tavsiyem buradaki her şeye hemen inanma.
Burada “kavga” sanılan çok şey o an ki anlık goygoylar.

Ben ciddiye almıyorum söylenen şeyleri.
tekin’in mesajlarından buram buram 30 yaş üstü olduğu belli oluyor :A
Öyle mi yapıyormusum ben farkında değilim :D sadece güzel ortam bozulmasın istiyorum. Rekabet olarak da enlerde yarissin konuda yarissin herkes ne güzel :)
Max 24 Tekin'in yaşı. Çok önemi değil yaş gerçi ama :D @tekin

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Öyle mi yapıyormusum ben farkında değilim :D sadece güzel ortam bozulmasın istiyorum. Rekabet olarak da enlerde yarissin konuda yarissin herkes ne güzel :)
Max 24 Tekin'in yaşı. Çok önemi değil yaş gerçi ama :D @tekin
24
42
Toplamı 66
Yarıya böl 33
2025 senesinde 33 olacaktır. Kendisi zaten 92’li olduğunu yazmıştı. Bu denkleme uyuyor.
@tekin erkenden kaçıp uyuduğuna göre o kadar genç olma ihtimali yok :A

24
42
Toplamı 66
Yarıya böl 33
2025 senesinde 33 olacaktır. Kendisi zaten 92’li olduğunu yazmıştı. Bu denkleme uyuyor.
@tekin erkenden kaçıp uyuduğuna göre o kadar genç olma ihtimali yok :A
Çok ciddiyiz Dosi hanım ve cin gibiyiz tü tü maşallah :D

Öğrencilere anlatır gibi anlattin :D

• Güldürdün
Çok ciddiyiz Dosi hanım ve cin gibiyiz tü tü maşallah :D

Öğrencilere anlatır gibi anlattin :D
Bu mesajımda bile ciddiyetlik arıyorsan senle çok işimiz var :A
Sana ne oldu böyle, pek bi duygusal görüyorum seni. Belkide yaşanmışlıkların verdiği olgunluktur bu

Bu mesajımda bile ciddiyetlik arıyorsan senle çok işimiz var :A
Sana ne oldu böyle, pek bi duygusal görüyorum seni. Belkide yaşanmışlıkların verdiği olgunluktur bu
Ciddilikten kastım hesaplamanda ki ciddilik belki de hesapcilik diyelim :D

Alkol almadım ondan. Normal halim bu :D

• Güldürdün