2023 En Favori Üye 2023 Kazananı: Dosi

Nasıl gözümden kaçtı ya :A Güzel tesadüfe de okeyiz o da olumlu :A

Durmak yok yine yoldan çıktım maalesef :Z Beğeni vermeyenler tek tespit edilecek kaçışları yok...
Reaksiyon sevdandan başın döndüğü için :A @Yakamoz-Asi

Öncelikle yarışma boyunca başına gelen tüm olumsuzlukları bir bir fark edip ve bunları bir bir çözen, bunca olaya rağmen şampiyon olarak "EN FAVORİ ÜYE" tarihine adını altın harflerle yazdıran @Dosi yi çok çok tebrik ediyor ve kutluyorum. :Z :bhr:

Ardından finale kadar çıkan ve forum tarafından hala daha ne kadar sevildiğini bir kez daha görmüş olduğumuz İsveç lokumu @Yakamoz-Asi yi çok çok tebrik ediyorum. Kaybedeni olmayan bir oylama ve yarışma oldu bu benim gözümde. :Z :bhr:

Ve dönüşünün muhteşem oluşunun kat kat ispatlandığı, bu kıymetli yarışmanın da ŞAMPİYONLUK konusunu açma işinin nasip olduğu @Bully i de özel olarak kutluyorum. :Z :bhr:

Herkesin emeklerine sağlık. :Z :bhr:

Serhatıma bak be destan yazmıṣ valla çok teṣekkür ederim :bhr:
:love1:

Mesajındaki detayı gördünüz mü @Dosi @Bully :A

• Güldürdün
  • Harika
Reactions: serhatt and Bully
Üzerine 2 sayfa yazmıṣsınız ama kimse görmemiṣ :A @Dosi @serhatt 'ım güldürdün Allah da seni güldürsün :A

İsviçre demek istemiş ama İsviçre lokumu demeside…..

Ben kendi kısmıma odaklandım :A asıl hikaye senin kısımdaymış :A
Dosi ile ben kendimize yapılan övgülere bakarken en önemli olayı kaçırmışız :F

Lokum demiş ya lokum... Vay anam vay neler dönmüş Serhat ya :A Telegol'ün meşhur repliği bizim @serhatt ile de ilişkilendirebiliriz artık :A
------

Ruhum ölü , reenkarnasyon olup kavruk içime girecek. :A @Dosi @Yakamoz-Asi
Buluşursunuz inşallah bu alemde veya ruhlar aleminde artık :A

Lokum demiş ya lokum... Vay anam vay neler dönmüş Serhat ya :A Telegol'ün meşhur repliği bizim @serhatt ile de ilişkilendirebiliriz artık :A
Finalde niye tercih ettiği anlaşıldı :A

Bu arada konumda etiket yapmamışsın, ayarladım onu :A anahtar kelime

Apaçık belli oldu artık senin şansın hiç yokmuş zaten :A

O detayları ayarlarız demiştin ondan atlamışımdır önce konuyu nizami açmaya odaklandım onu da başardım şükürler olsun :Z Etiket de önemli tabii ki her şey eksiksiz olsun yani, teşekkürler :Z

İsviçre demek istemiş ama İsviçre lokumu demeside…..

Ben kendi kısmıma odaklandım :A asıl hikaye senin kısımdaymış :A

------

Tesadüf ya, Türkiyeden dönerken lokum almıṣtım 2 paket. Onları komṣulara hediye ettim ṣimdi eve gelince ve foruma girdim, lokumu okudum. :A
------

@☾☆HollyDemon666 @emreemreu @Turkuazz @Royal Highness @Dosi nin mesaja attığınız beğeni gibi konuya da beğeni atar mısınız acaba şimdiden teşekkürler :bhr: :Z
------

Sen oynadın mı peki hiç Haxball? :A

Bully yine reaksiyon modunu açmıṣ :A @Dosi

Serhatıma bak be destan yazmıṣ valla çok teṣekkür ederim :bhr:
:love1:

Mesajındaki detayı gördünüz mü @Dosi @Bully :A

------

Ay sizin İsveç ve İsviçre'yi bir de hanginizin hangisinde yaşadığını hep karıştırıyorum. İsviçre lokumu diyeyim o halde. :F
------

Tesadüf ya, Türkiyeden dönerken lokum almıṣtım 2 paket. Onları komṣulara hediye ettim ṣimdi eve gelince ve foruma girdim, lokumu okudum. :A
------

Enerji hayatım, senin lokum alışını ve komşulara verişini hissetmişim bak. :A

Atmamış mıyım 😱 şimdi atıyorum kardeşim😇
Çok teşekkür ederim :bhr: Şarkı ve klip konularıma beğeni atıyorsun bu konuya da atmana çok sevindim :Z
------

------

Ay sizin İsveç ve İsviçre'yi bir de hanginizin hangisinde yaşadığını hep karıştırıyorum. İsviçre lokumu diyeyim o halde. :F
------

Enerji hayatım, senin lokum alışını ve komşulara verişini hissetmişim bak. :A
Ooo enerjiler hissetmeler falan Allah daim etsin aranızdakı bu özel bağı ne diyelim :A @Dosi
------

------

Bana reaksiyon verin dünyanın en mutlu adamı olayım :Z

Çok teşekkür ederim :bhr: Şarkı ve klip konularıma beğeni atıyorsun bu konuya da atmana çok sevindim :Z
------

Ooo enerjiler hissetmeler falan Allah daim etsin aranızdakı bu özel bağı ne diyelim :A @Dosi
------

Bana reaksiyon verin dünyanın en mutlu adamı olayım :Z
Dostluk bağı hayatım, senin ve benim aramdaki gibi. :Z