2023 En Favori Üye 2023 Kazananı: Dosi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bully
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sende korkup oy vermedin diye yorumluyorum o zaman :A

Artık bu etkinlik defterim bitti :A 3 kere kazanan katılamaz :A

Teşekkürler :bhr:
heyatım beni forumda korkutacak bir durum olmaz ben feleğin çemberinden geçmişim yani şimdi isviçreli kötü moda oy atsam boşa gidecekmiş rekabet de yokmuş :F

Arkadaṣlığımızı gözden geçirme vakti geliyor anlaṣıldı :A
Daha büyük planlarım var ondan :A
Onun mizacı o, lakaplar takıyor :A
Tabi ki ortak senaryo, ortak dizi her yerde seninle beraber olmaktan gurur duyarım, iyi ki varsın 💙
Ne güzel bir mesaj bu :bhr:
Öner bir dizi sadece 1 bölüm izleyip yorum yapayım bu mesaj hatırına :Z

heyatım beni forumda korkutacak bir durum olmaz ben feleğin çemberinden geçmişim yani şimdi isviçreli kötü moda oy atsam boşa gidecekmiş rekabet de yokmuş :F

Demokrasi deme bu saatten sonra bu forumda :A

Daha büyük planlarım var ondan :A

Onun mizacı o, lakaplar takıyor :A

Ne güzel bir mesaj bu :bhr:
Öner bir dizi sadece 1 bölüm izleyip yorum yapayım bu mesaj hatırına :Z

Tabi tabi :T: :T:
:ppp:

Öncelikle @Dosi kutlarım :)
seni forum'da çok seven insanlar var bunu biliyorum seninle konuşmuşluğumuzda var tanışmışlığımız da var sohbetlerimiz de oldu.
@Yakamoz-Asi ile tanışmadık hiç konuşmadık sohbetimiz de yok böyle hatırlıyorum ben ama yine de buna rağmen oyumu kullandım !
neden ?
çünkü senin birinci olacağın zaten belliydi Bir de ben, böyle etkinliklerde yarışmalarda birinci olacak kişinin zaten belli olmasından dolayı yani sevenleri çok fazla olmasından dolayı ben bu tür insanların yarışmalara katılmasını doğru bulmuyorum.
bu kim olursa olsun herkes için geçerli.
ben bile olsam benim için de.
çünkü çekişmeli olmuyor.
haksızlık olduğunu düşünüyorum bundan dolayı tamamen.
yoksa hiç konuşmadım tanımadığım birisine niye oy umu vereyim ki ?
Yorumlarını beğeniyorumdurum ondandır.
Ama tekrar tekrar söylüyorum bu forumda yorumlarını en çok beğendiğim kişi @Aserat 💓 çok büyük bir zevkle okuyorum ve hepsi de doğru tespitler ❤️

Beğenirsen devamında her perşembe beraberiz 💙
2. Sezonda pat diye dalınca sanmıyorum anlayıp devam isteği olacağını ama bakarız duruma :A

ayol işte odama masa aldım, onu yerleştirirken yatağı çek gardrobun yerini değiştir derken zaman geçti unutmuşum oylamayı bitmiş :A
Bugün benim maaşımın yükselmesi ile ilgili görüşme oldu kafam oraya gitti :A masayı maaş olarak yazmaya mı çalıştı diye düşündüm :A

2. Sezonda pat diye dalınca sanmıyorum anlayıp devam isteği olacağını ama bakarız duruma :A

Bugün benim maaşımın yükselmesi ile ilgili görüşme oldu kafam oraya gitti :A masayı maaş olarak yazmaya mı çalıştı diye düşündüm :A
gözün doysun be ne zammı:A

gözün doysun be ne zammı:A
Bizde ilkbaharda her zaman maaş yükselir ama bu sene uzattılar ve daha yeni bahsi geçti fakat ilkbahardan bu yana olan farkı ödeyecekler.
Çok yüksek bir şey beklemiyorum. Aylık yol parama yetsin yeter :A sendika ile ortak bir karar almışlardır.
Öncelikle @Dosi kutlarım :)
seni forum'da çok seven insanlar var bunu biliyorum seninle konuşmuşluğumuzda var tanışmışlığımız da var sohbetlerimiz de oldu.
@Yakamoz-Asi ile tanışmadık hiç konuşmadık sohbetimiz de yok böyle hatırlıyorum ben ama yine de buna rağmen oyumu kullandım !
neden ?
çünkü senin birinci olacağın zaten belliydi Bir de ben, böyle etkinliklerde yarışmalarda birinci olacak kişinin zaten belli olmasından dolayı yani sevenleri çok fazla olmasından dolayı ben bu tür insanların yarışmalara katılmasını doğru bulmuyorum.
bu kim olursa olsun herkes için geçerli.
ben bile olsam benim için de.
çünkü çekişmeli olmuyor.
haksızlık olduğunu düşünüyorum bundan dolayı tamamen.
yoksa hiç konuşmadım tanımadığım birisine niye oy umu vereyim ki ?
Yorumlarını beğeniyorumdurum ondandır.
Ama tekrar tekrar söylüyorum bu forumda yorumlarını en çok beğendiğim kişi @Aserat 💓 çok büyük bir zevkle okuyorum ve hepsi de doğru tespitler ❤️
Bu da bir bakış açısı tabiki. Açıklaman için teşekkürler ve anlayışla karşılıyorum. Artık bu etkinliği sadece yürütürüm, katılım sağlamayacağım.

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx

Allah bereket versin. :A

• Harika
Reactions: Dosi