2023 En Favori Üye 2023 Kazananı: Dosi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bully
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Sürekli destek olduğun için çok teşekkür ederim :bhr: sende ilk oylamanda ilk 16’ya adını yazdırmıştın. Rakibin eski admin olunca iyi direnmiştin yinede. Tebrik ederim senide :bhr:
bu hoppidi isimli arkadaşımız bayanmı erkekmi ?
niye böyle belirsiz isimler seçiyorlarki karıştırıyoruz hitap ederken :D
------

Siz @Bully ile çok iyi arkadaş olacaksınız hissediyorum :A
hiç sanmıyorum bir kere ilk görüşte aşka inanırım ben ilk görüşte birbirimizden elentrik alamadık :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi
hiç sanmam ilk mesajı cevaplayacaktın sonra diğerine geçecektin ama artık hafıza bir yerde donuyor haliyle ilk mesajı alıntıladığını unutup diğerine geçtin :D
Evet sana cevap verecektim sonra değmez yüz bulmasın dedim ama sonrasında yakalandık :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and tekin
bu hoppidi isimli arkadaşımız bayanmı erkekmi ?
niye böyle belirsiz isimler seçiyorlarki karıştırıyoruz hitap ederken :D
------

hiç sanmıyorum bir kere ilk görüşte aşka inanırım ben ilk görüşte birbirimizden elentrik alamadık :A
Sen @RüzgarGülü harici kimseden elektrik almadın ilk aşamada şu forumda :A
------

Daha gerekeni yapmadın mı?

Senle konuşmamızı hafta sonuna ayarlarım. O zamana kadar forumun keyfini çıkar. Tahminim büyük bir değişim olur ve inşallah tahmin ettiğim durum söz konusudur ( gizemli konuşmamı yapayım :A )
@tekin bu kaçtır yahu sürekli önemli mesajlar kaçıyor.

Aaaaaaaa bu tanıdık bir durum. Şimdi çok daha emin oldum :A

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and tekin
Siz @Bully ile çok iyi arkadaş olacaksınız hissediyorum :A
E9qX5gxX0AErcbz.jpg

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
Açık oylama yaparsan tabi şampiyon olursun :A Haydi hodri meydan sıkıysa oylamayı gizli şekilde yeniden yap bakalım kaç oy alıyorsun:A

• Güldürdün
Açık oylama yaparsan tabi şampiyon olursun :A Haydi hodri meydan sıkıysa oylamayı gizli şekilde yeniden yap bakalım kaç oy alıyorsun:A
Onu da yapmıştık ve yine şampiyon olmuştum:A

Darısı başına diyelim :Z
------

neyse ben kaçayım sohbetinize doyum olmaz size iyi geceler :A
Başın belaya girmesin diye editledim :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi
@Dosi herke
Onu da yaptık ve yine şampiyon oldum :A

------

Bu sene için yapsaydın ya sonucu göreydik :A Hatta şu anda da yapabilirsin o zaman gerçekten tebrik ederim seni :A

Sürekli destek olduğun için çok teşekkür ederim :bhr: sende ilk oylamanda ilk 16’ya adını yazdırmıştın. Rakibin eski admin olunca iyi direnmiştin yinede. Tebrik ederim senide :bhr:
Seni geçemezdim yinede. Problem yok. Her türlü bunu bir seferde olsa kazanacağım. 😁👀🤤😅

• Güldürdün
Öncelikle bana oy veren herkese teşekkür ederim:bhr:

@Bully @12.Adam @Royal Highness @RüzgarGülü @BesaleT @cokiyitvci @MasacRE @Felon @Keith Long @Yakamoz-Asi @MEnes @dreamy @Hobbit @BARON疼痛 @mesmeso @Alemdar @fredbalotellifanny @Doğan @tekin

Yarı finalde 19 oy almıştım ve finalde de aynı oy sayısına ulaştım. Güzel bir tesadüf :A Son 3 katılımın 3ünü alarak artık bu etkinlikten yarışmacı olarak emekli oluyorum :A
Hem kapalı hem de açık oylamalarda birinci olmak ve 10. Yılıma girmeye yakın daha destek görmek güzel bir duygu.

Sorunsuz bir etkinlik oldu demek isterdim ama bu kez maalesef öyle olmadı. Öyle yada böyle tamamlamayı başardık. Bir sonraki etkinliktede finali kesinlikle açık oylama yaparız. Diğer aşamaları zamanla düşüneceğim.

@xemrexxx oy vermemiş olmanda beni desteklemiş kadar olmuş oldun, yarıda tercih etmemiştin sonuçta :A

@bazinga @emreemreu siz normalde oy verirdiniz anketlerde ama galiba çekimser kaldınız :A
@Turkuazz kaçırdın anketi :A

Diğer turlarda bana oy veren isimlerede teşekkür ederim.

Ve son olarak @Yakamoz-Asi senide tebrik ederim :bhr:
dış mihraklara geçit vermedim oy kullanmayarak :A neyse 3 kere oldun artık bir süre şirretliğe ara verirsin millet korkmuş senden :F

tebrik :X

• Güldürdün
Onu da yapmıştık ve yine şampiyon olmuştum:A

------

Keṣke editlemeseydin de bende raporlayıp ṣutlasaydık :A