2023 En Favori Üye 2023 Kazananı: Dosi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bully
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
Teṣekkür ederim ikinizede :Z
Gelecek sene oy kullanmayı es geçmeyin. :D
------

Sen ṣimdi bize laf mı attın :A @Bully

2024 is coming
Sana değil bir alttakine :A Sen kütükgillerden misin ?
12.Adam ve bir kısım halk bilmiyor yarışma birinciliklerimi ve adminliğimi çaktırma :A Duygu sömürüsü her zaman işe yarar :A

Loser arkadaşına nasıl da destek oluyor.. Sendeki winnerlık bende de olsa keşke ah ah..
------

Sana niye laf atmış anlamadım sen zaten şampiyonsun :A

Mağdur ve loser olan benim…
Küçük Emrah…
Valla loser rolünü iyi çalıṣmıṣsın helal :A

Soğuk yapmadım ki zamana bırakalım önümüze bakalım dedim bu işlerde olması gereken süreç öyledir geçenlerde de yanlışı yapanın o değil ben olduğumu söyledim :A
IMG_3076.png

Soğuk yapmadım ki zamana bırakalım önümüze bakalım dedim bu işlerde olması gereken süreç öyledir geçenlerde de yanlışı yapanın o değil ben olduğumu söyledim :A
En Favori Üye 2024 başlasa da oy versem 😌

12.Adam ve bir kısım halk bilmiyor yarışma birinciliklerimi ve adminliğimi çaktırma :A Duygu sömürüsü her zaman işe yarar :A

Loser arkadaşına nasıl da destek oluyor.. Sendeki winnerlık bende de olsa keşke ah ah..
------

Sana niye laf atmış anlamadım sen zaten şampiyonsun :A

Mağdur ve loser olan benim…
benden alıntı yapıyor başkasına cevap veriyor ihtiyarlık kötü bir şey :A
------

Orasını bilemeyiz. Sen ol diye çekildim yarışmadan :A artık gerisi sende
------

Teşekkür ederim :bhr:

kıymetli oyun için tekrardan teşekkür ederim :bhr:
ne demek sanki taş attıkta kolumuzmu yoruldu sana oy attık sadece taşı @Yakamoz-Asi ye atmıştım :D

Daha gerekeni yapmadın mı?

Senle konuşmamızı hafta sonuna ayarlarım. O zamana kadar forumun keyfini çıkar. Tahminim büyük bir değişim olur ve inşallah tahmin ettiğim durum söz konusudur ( gizemli konuşmamı yapayım :A )

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam
İkinci mesajlara atabilir ama yok yok şaka yapıyorum :A
Benim reaksiyonlar bana yeterde artar bile :A
Bu gidişle senin mesaj benim mesajı geçecek :A

Hitle ve konuya yazılan mesaj sayısıyla kurtarırız artık durumu :Z
------

------

ne demek sanki taş attıkta kolumuzmu yoruldu sana oy attık sadece taşı @Yakamoz-Asi ye atmıştım :D
Her şey planlı amacım seni konuşturup hitleri toplamak :A Maalesef seni çekmek durumundayım kısa bir süre için :A

@Dosi Üçüncü defa Balondor ödülünü aldı. Hak etti. Her zamanki gibi. Oley Oley Oley.. ❤️🔥🔥🎉🎉💯
Sürekli destek olduğun için çok teşekkür ederim :bhr: sende ilk oylamanda ilk 16’ya adını yazdırmıştın. Rakibin eski admin olunca iyi direnmiştin yinede. Tebrik ederim senide :bhr:

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Hobbit and 12.Adam
Bu gidişle senin mesaj benim mesajı geçecek :A

Hitle ve konuya yazılan mesaj sayısıyla kurtarırız artık durumu :Z
------

Her şey planlı amacım seni konuşturup hitleri toplamak :A Maalesef seni çekmek durumundayım kısa bir süre için :A
hiç sanmam ilk mesajı cevaplayacaktın sonra diğerine geçecektin ama artık hafıza bir yerde donuyor haliyle ilk mesajı alıntıladığını unutup diğerine geçtin :D

• Güldürdün
Reactions: Bully and Dosi