2023 En Favori Üye 2023 Kazananı: Dosi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bully
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
2020’de sen yönetecektin ve zaten o zaman konumu açacaktın.
Ayrıca en son senin kazanan konundan iyi ekmek yedik, ödeşme zamanı :A
Ve ayrıca 2022’nin kurasını sen çekmiştin. Yani alışık olduğun bir etkinlik :Z
------

Benden kopya çekmişsin :A
seninle birlikte yarışma gidişatını süreci rahatça değerlendirebildim ve öneri ile sen geldin. Biz birbirimizi rakip olarak görmedik o konuda ve bu çok özel bir şey

Açık oylama önerimin devamı dileğiyle bundan sonra. Rakip olamayız, yıllardır arkadaṣız sonuçta. :bhr: Tatlı rekabet oldu. Güzel sonuçlandı. :D

• Harika
Reactions: Dosi
Açık oylama önerimin devamı dileğiyle bundan sonra. Rakip olamayız, yıllardır arkadaṣız sonuçta. :bhr: Tatlı rekabet oldu. Güzel sonuçlandı. :D
Devamı olacak artık. Finalde kesin. Çeyrek ve yarı finalde de olsun mu onu değerlendiririz.
İyi ki o öneri ile geldin yoksa yine ara verecektik :A

• Güldürdün
Reactions: Yakamoz-Asi
senin birincilik konuna önce harika attım @Dosi sonra baktım konu kötü insanların eline düşmüş konuyu batırmışlar olmamışla değerlendirmemi yapmak zorunda kaldım malesef :(
------

hemde nasıl yakıştı tam benlik hareket :D
başkası yapsa bu kadar yakışmazdı :F
Sana yakıştı gerçi haklısın :A Ama işin ucunda Dosi'nin şampiyonluğu var ona gölge düşürmüş oluyorsun yoksa Dosi'den bağımsız bana istediğin kadar diss at :A

• Güldürdün
Reactions: tekin
@Dosi 3.şampiyonluğun hayırlı uğurlu olsun.Seni canı gönülden tebrik ediyorum.4 yıl aradan sonra tekrar zirvede yer almak nasıl bir his ?

• Harika
Reactions: Dosi
senin birincilik konuna önce harika attım @Dosi sonra baktım konu kötü insanların eline düşmüş konuyu batırmışlar olmamışla değerlendirmemi yapmak zorunda kaldım malesef :(
------

hemde nasıl yakıştı tam benlik hareket :D
başkası yapsa bu kadar yakışmazdı :F

Rapor edip banlatmak gerek böyle hareketleri. Forum huzurunu kaçıran hareket sonuçta. Eski süper mod Yakamoz acımazdı buna.

Rapor edip banlatmak gerek böyle hareketleri. Forum huzurunu kaçıran hareket sonuçta. Eski süper mod Yakamoz acımazdı buna.
vallahi orda reaksiyonları kullanmak serbest herkes istediği gibi iştediği reaksiyonu kullanabilir bu cümleni espri olarak kabul ediyorum yoksa ciddi ciddi atılan reaksiyonu şikayet etmenin ne kadar mantıksız olduğunu kendinde düşünmüşsündür :D

vallahi orda reaksiyonları kullanmak serbest herkes istediği gibi iştediği reaksiyonu kullanabilir bu cümleni espri olarak kabul ediyorum yoksa ciddi ciddi atılan reaksiyonu şikayet etmenin ne kadar mantıksız olduğunu kendinde düşünmüşsündür :D
Yakamoz yönetici olsaydı yapardı bak. Yine iyi bana denk gelmişsin. Başta bana laf atardın. Gör işte :A