2023 En Favori Üye 2023 Kazananı: Dosi

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Bully
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi
o kolay değil işte dünya ters dönse dönüş yapmam :D
ama @Dosi beni favori üye yaparsa belki :A
Bak onunla alakalı adım atacağım ama senle konuşmamız gerekiyor bir mevzuyu. Sen git o reaksiyonu değiş. Şimdi açıklayamam bazı şeyleri :A

• İlginç
Reactions: Yakamoz-Asi
Yakamoz yönetici olsaydı yapardı bak. Yine iyi bana denk gelmişsin. Başta bana laf atardın. Gör işte :A
yapmazdı çünkü hiç bir yönetici mantıksız hareket etmez :D harika atmak nasılki normal ve olağansa diss atmakda aynı şekilde normal ve olağandır öyle olmasa orda diss olmazdı :F

Dur ṣimdi @12.Adam 'ı sana bırakayım gözüm tekinde. İlk fırsatta ṣișleyeceğim. :A
bu mesajı gör @tekin :A

@12.Adam
Bak tane tane yazıyorum
2020 dosi
2021 dosi
2022 sen
2023 dosi
Yani 3 kere kazandık ama bundan önceki 2 sene önceydi.
4 yok, son 4 yılda 3 şampiyonluk de ama o da öyle değil. 4 senede 3 kere KATILDIM ve hepsini kazandım :A

Bu yeterli olur umarım

bu mesajı gör @tekin :A

@12.Adam
Bak tane tane yazıyorum
2020 dosi
2021 dosi
2022 sen
2023 dosi
Yani 3 kere kazandık ama bundan önceki 2 sene önceydi.
4 yok, son 4 yılda 3 şampiyonluk de ama o da öyle değil. 4 senede 3 kere KATILDIM ve hepsini kazandım :A

Bu yeterli olur umarım
gördüm mesajı hain beni şişliyor tek diss için ama kendisi habire bana diss atıyor bizim ilk dissler birbirini götürse bana haksız şekilde atılmış @Yakamoz-Asi nin banlanacağı üç diss kalır ortada hemde forum şeyini kaçırıyor neyiniydi huzurumuydu öyle işte :A

• Olmamış
Reactions: Yakamoz-Asi
Yarışmayı 3 kere kazanan @Dosi yi tebrik ediyorum.

Forum 3 yıldır forumun en favorisini aynı kişi olmasını tercih etti..

Gönlüm @Yakamoz-Asi den yanaydı ama olmadı.

Çalıştığım kurumda maaşınızı aleni söylemeniz insan kaynakları nezdinde suç ken burada isimler üzerinden olan bir tercih açık oylama tercih edildi. Sanırım ülkelerinizde seçimlerinizde açık oylama yapılıyor, kullanıcılar üzerinde pskolojik baskı olduğunu düşünüyorum. Yoksa böyle bir etkinlik dondurma kadar oy almazdı.

Tekrardan @Dosi yi tebrik ediyorum.

İlerisi yıllar için farklı isimlerin adının çıkabilmesi dileğiyle...

Bu arada @bazinga etiketimi ver :A aman ayarlara dikkat et. olurda sonrası benden bir kaç saat haber alamazsanız sıkıntı olmuştur
Etiket alırken rengimi kırmızı yapabilirsin :A

• Güldürdün
Reactions: bazinga
@tekin favori üye olursa Fav10 tüm güvenilirliğini yitirir :A Böyle bir hata yapmazlar herhalde değerli yöneticilerimiz :A
eli kulağında favori üyelik geldi geliyor ama benim önce @Dosi i,le bir konuşmam lazımmış ben o konuşmadan tırstım yoksa gidip konuşur favori üyeliğimi anında alırım sende öyle kalırsın ortada :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Bully