2022 En Favori Üye 2022 | Büyük Final | 12.Adam vs Sherlock

• Konuyu başlatan Konuyu başlatan Dosi
  • Başlangıç tarihi Başlangıç tarihi

Hangi üye En Favori Üye 2022 olsun?

• 12.Adam

Oy: 21 61.8%
  • Sherlock

Oy: 13 38.2%

• Kullanılan toplam oy
    34
  • Anket kapatılmış .
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Canım yoldaşlarımla yine pamuk gibi olduk. :bhr: 😳 @MasacRE @Maskeli Fedai

Kaliteli boştan anlayan adam gibi adamlar... İyi ki varlar. :A

Hoş geldin. :A Seni tam kaos çıkacağı an veya boş başlayacağı an burada olabileceğin bir forma sokmamız gerekiyor. :A
Pamuk demişken, “Pamuk Gibi Öneriler”mekanımız dün gece mezara girdi @MEnes @MasacRE tam 2 sene yorum yazılmayınca otomatikman kayıplara karıştı…

Ne hainlikler ne dedikodular dönmüştü orada…

Gerçek dışı komplo teorilerinden sıkıldığımız için seni engelleme kararı aldık SABAR olarak... :))) @MasacRE @MasacRE @Maskeli Fedai
@Bully beyciğimde bu oluşumdan kendi insiyatifiyle çıkmıştı.Engellenmek mi? Diğer kütüklerde mi aynı şeyi dile getiriyor ? Yoksa Sözcü olarak seni mi seçtiler? :A
Değerli kütük ve sabar üyeleri bugün itibarıyla aranızdan ayrılma kararı aldığımı bildirmek isterim. @MasacRE @Maskeli Fedai @MEnes
@Dosi sende şahitsin. :bhr:

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Öyle bir şey mi varmış ya... Sen böyle yazınca bir tuhaf hissettim, has mekanlarımızdan biriydi orası...

İşim olmaz. :A
var tabiki, ben zamaninda yarisma sunuyordum ve ondna dolayi bir sürü dm kutulari olurdu puanlarinizi tek tek yolladiginiz. sayfalarca dm kutum vardi, artik bir kac tane kalmis sadece :A

o Sabar baslikli konularda yok, onlar coktandir uctu demek ki

Pamuk demişken, “Pamuk Gibi Öneriler”mekanımız dün gece mezara girdi @MEnes @MasacRE tam 2 sene yorum yazılmayınca otomatikman kayıplara karıştı…

Ne hainlikler ne dedikodular dönmüştü orada…
Vaaay be demek yok oldu o konu... Şaşırtıcı ama değişik bir duygu hissiyatı verdi...
------

Gerçek dışı komplo teorilerinden sıkıldığımız için seni engelleme kararı aldık SABAR olarak... :))) @MasacRE @MasacRE @Maskeli Fedai
Adaşım gerekeni söylemiş... Benim diyecek bir şeyim yok daha bu konuda... :)))) @MasacRE @Maskeli Fedai

var tabiki, ben zamaninda yarisma sunuyordum ve ondna dolayi bir sürü dm kutulari olurdu puanlarinizi tek tek yolladiginiz. sayfalarca dm kutum vardi, artik bir kac tane kalmis sadece :A

o Sabar baslikli konularda yok, onlar coktandir uctu demek ki
Hiç dikkat etmemişim ya. :A

SABAR konumuz vardı bak onu hatırladım sen böyle deyince, o ara forumdaki konular falan yok olmuştu. Geri getirememiştik… @MasacRE @MEnes @Maskeli Fedai

Neler duyuyorum ? 😱
daha önce üssten böyle birsey yazmistim ve sanki inkar isine girmisti MEnes ama ben eskiden Maskeli ile pek sohbetim yoktu, sadece Survivor konularinda olurdu genelde yani Sabar kurulurken onun olmadigini bundan dolayi net söyleyebilirim. O sabar zamani Tols'da vardi. Zamanla degisime ugradi sabar ekibi :A

• Güldürdün
Reactions: MEnes and 12.Adam
daha önce üssten böyle birsey yazmistim ve sanki inkar isine girmisti MEnes ama ben eskiden Maskeli ile pek sohbetim yoktu, sadece Survivor konularinda olurdu genelde yani Sabar kurulurken onun olmadigini bundan dolayi net söyleyebilirim. O sabar zamani Tols'da vardi. Zamanla degisime ugradi sabar ekibi :A
Ahhh ahhh,Tols yoldaşım bu leşlerden daha vefaliydi. :ozur:

• Güldürdün
Reactions: Dosi
o konu varken Sabar ekibimizde @Maskeli Fedai yoktu. Siz onu sonradan ekibe katmistiniz @MEnes
net hatirliyorum o konuyu ve cabamizi :A

Sabar'dan önce Hamamcılar grubu vardı. Ben, rahmetli Doğu, @MEnes , @Sherlock ve @MasacRE 'den oluşan bir gruptu. Sabar'ın ilk çıktığı zaman forumda aktif değildim ki ona rağmen yine gruplarına davet ediliyordum :A Dolayısıyla senin bu söylemin boşa çıkıyor :A Ha kim forumda ilk arkadaşlarını hatırlıyor ki gruplar zamanla değişiyor bunu da en iyi senin bilmen gerekiyor :A

Sabar'dan önce Hamamcılar grubu vardı. Ben, rahmetli Doğu, @MEnes , @Sherlock ve @MasacRE 'den oluşan bir gruptu. Sabar'ın ilk çıktığı zaman forumda aktif değildim ki ona rağmen yine gruplarına davet ediliyordum :A Dolayısıyla senin bu söylemin boşa çıkıyor :A Ha kim forumda ilk arkadaşlarını hatırlıyor ki gruplar zamanla değişiyor bunu da en iyi senin bilmen gerekiyor :A
destere’nin olduğu sıvacı grubuda yokmuydu :A çok goygoyunu yapardık.
Boşa çıkmıyor çünkü benim sözlerle benzer şeyler yazmışsın:A
Sana senden önce biz vardık gibi bir söylem söylemiyorum. Sabar zamanı olmadığını söyledim, sende aktif olmadığını doğruladın zaten.
Grupların değiştiğini mesajımda belirtmiştim. Yine aynı şeyi yazmışsın :A

Ve ek olarak, ilk arkadaşlarımı hatırlıyorum, 2015 Survivor’dan başka yere takılmazdım. Doğu, sürgünüm, Albay ve Bully ilk sohbet ettiklerimdi.
2016 yılında Survivor dışına çıktığımda @MEnes ile tanışmıştım ve ogünden bugüne devam eder :A sonrasında sohbet edilenler ortamlar değişti ama o hep vardı ve var olmaya devam ediyor :A

• Harika
Reactions: MEnes
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...