2018 En Favori Üye 2018 Başlıyor!

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
her zamanki gibi gönüllerin 1.si yine benim :X burada seçilen kişi anca 2.olur :A

neyse @serhatt tüm sene herkese verdin durdun şimdi geri toplama zamanu bakalım kimler sana oy verecek:A bir ara bıyıkları var @denizz19 daha erkeksi vücudu var diye @Çiğdem- e bile sulanmıştın artık ablan hogatha da oy verir sana:A
tumblr_nx21o9J3lo1unez3bo1_400.gif
Canım sağol. 2015'de ki gruptaki konuşmalar hala varsa okumak lazım. Aşırı komik şeyler yapmıştık :A @mrt-06 @Bully

MS için baya emek veriyorsun. Forumun aktufligi büyük çocuğunlukla seninle alakalı şuan bence. Sende final görürsün bence artık.:D
Silindi o konular görüyordum ben ama şimdi göremem. :A

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,277
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Sen de en az final hak ediyorsun artık bence, foruma verdiğin emekler, yaptığın katkılar ortada. Şu anki keyifli muhabbet ortamındaki payın büyük. En önemli şampiyonluk adaylarından olduğunu düşünüyorum. :bhr:

Aaa teşekkürler cnm :bhr: Geldikten 4-5 ay sonra yapılmıştı bukadar yeniyken yarı final görmek bana yetmişti :bhr: Yakın dönemde şampiyon olsam bile o yarının yeri hala durucak gönlümde :bhr: Çeyrek finalde gördük yanı her yıl derecelerde dolanıyoruz zaten her şeyden memnun kalıyorum ben hiç tatminsiz geçirmedim etkinliği bu yılda hak eden kazansın ve kavgasız olsun en önemlisi :bhr::bhr::bhr:
Gençlerin önünü açmanız lazım. Çiğdem 30 yaşına gelmiş, saçına ak düşmüş. Ben ise tazecik 15(?) yaşında espritüel bir çocuğum. Benim şampiyon olmam daha uygun olmaz mı?

Yine yaptın hainliğini. Yetkilerimi kullanıp seni banlamamı ister misin?
Şakkadanak bir haber uçururum @Yiğitt 'e intikam niyetine banlar seni

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Gençlerin önünü açmanız lazım. Çiğdem 30 yaşına gelmiş, saçına ak düşmüş. Ben ise tazecik 15(?) yaşında espritüel bir çocuğum. Benim şampiyon olmam daha uygun olmaz mı?

Şakkadanak bir haber uçururum @Yiğitt 'e intikam niyetine banlar seni
Aaa inş sen olursun cnm :A :A :A @Bully