'En İyi Ben Seçerim' Şampiyonu: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Güzelmis devam ettirirsen ben de yarisabilirim :A gizlilik konusu da iyiymis farkli bir proje yapmissin tebrikler ayrica @Bully kardesim hakederek kazaniyor yani isimle falan alakasi yok :A
Adam gibi adam bee :A

Doğru seçim, doğru strateji sonucu başarı geliyor :Z

o kiside sensin galiba :A @Bully @xemrexxx yi 2 puanla gecti. eşitlik söz konusuydu sürpriz bir jüri bozdu. o kisiye Emre zarar vermesin diye demiyorum kimdi :F
Bu arada bully i ilkkez bukadar cok etiketledim. rekor kırdım :A
Etikete bir başladın mı turboya bağladığın oluyor bazen :A Ama senin zararına, hangi birine cevap vereceğimi şaşırırken sonuç olarak cevap yazmamakta karar kılıyorum :A

enler listesi açiklanana kadar hic yorum yapmadim bugün ondan görmedin. yarim saate kadarda işimi bitirirsem @Bully nin yanina gidecem :F geceleri takildigimiz bir mekan var bu aralar :F

küsuratıda vardi :A
Kız yanlış anlayacak insanlar :A

Bully'nin hafizasi gitmis. Yokluğunda bide final gördü ve bana karşı kaybetti :A Şu senin Cansu Dere ile yaristigin yarisma.
Git beni o konuda tebrik et :F ilk ve son yarismaci oldugum yarismada sampiyon oldum. Şener Şen sağolsun :Z
sonra buranin konseptini açıklarim :D
Ay ne tebrik meraklısı çıktın sen de be, bulmuş saf temiz çocuğu tek tek tebrik ettirmiş kendini :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059

Etikete bir başladın mı turboya bağladığın oluyor bazen :A Ama senin zararına, hangi birine cevap vereceğimi şaşırırken sonuç olarak cevap yazmamakta karar kılıyorum :A

Ay ne tebrik meraklısı çıktın sen de be, bulmuş saf temiz çocuğu tek tek tebrik ettirmiş kendini :A
Öyle aga bu konuda gercekten de basarilisin :A valla bugün tebrik etme günüm oldu tebrik etmedigim insan kalmadi :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Tabi aga sorun yok senin de varsa benim bilmedigim baska sampiyonluklarin onlari da tebrik edebilirim :A
Yok aga daha ne şampiyonluğum olsun :A Yokluğunda 2 şampiyonluk, 1 final, 1 de yarı final başarımız var işte Allah bereket versin :A

Dizi Savaşları'nı kestirdim şimdi gözüme :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Yok aga daha ne şampiyonluğum olsun :A Yokluğunda 2 şampiyonluk, 1 final, 1 de yarı final başarımız var işte Allah bereket versin :A

Dizi Savaslari'nda da baya iddialisin aga biraz daha gec baslasaydi ben daha iddiali bir diziyle gelip sana rakip olabilirdim belki ama yeni geldigim icin pek iyi yarisamayabilirim ama yine de iddialiyim tabii belli olmaz neler olacagi :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Dizi Savaslari'nda da baya iddialisin aga biraz daha gec baslasaydi ben daha iddiali bir diziyle gelip sana rakip olabilirdim belki ama yeni geldigim icin pek iyi yarisamayabilirim ama yine de iddialiyim tabii belli olmaz neler olacagi :A
Biraz daha geç başlasa ne değişecekti ki onu anlamadım, kısa zamanda Anne'yi düşünebildin, biraz daha vaktin olsa daha iddialı bir dizi mi seçecektin :A Bodrum Masalı ile geleydin keşke :A

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060

ilkine cevap vereyim,evet sen çok kez benim bildirimleri havada birakiyorsun ama ozamanlar ben cok etiket yaptiğim icin değil başkalari yaptiği icin arada kaynayan ben oluyorum :T:

ikincisi, millet ne yanliş anlayacak :A takildigimiz bir mekan var işte :D

ücüncü yazina gelince ben daha bir konuyuda es geçtim :A yani okadarda aç gözlü davranmadım :A tebrik edilmek güzel bunu en iyi sen bilirsin alışkınsın ;)

iyi bir final demeyi unutmadin bukez :A

eskici

Favori Üye
Reaksiyon puanı
13,640
Puanı
1,059
Biraz daha geç başlasa ne değişecekti ki onu anlamadım, kısa zamanda Anne'yi düşünebildin, biraz daha vaktin olsa daha iddialı bir dizi mi seçecektin :A Bodrum Masalı ile geleydin keşke :A
Gec baslasaydi Söz dizisini kapabilirdm belki simdi biraz aceleye geldi bu yarismam :A Bodrum Masali'ni harcamak istemedim baska zaman alirim onu :A

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
enler listesi açiklanana kadar hic yorum yapmadim bugün ondan görmedin. yarim saate kadarda işimi bitirirsem @Bully nin yanina gidecem :F geceleri takildigimiz bir mekan var bu aralar :F

küsuratıda vardi :A

:Fnereye takılıyosunuz oyunmu oynuyorsunuz kız yoksa

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,847
Puanı
1,060
e yani başka hangi mekân var burda, özel mesaj yeri hariç :A
@Bully bak yanlış anlamadı şap diye çözdü :D

:F:FÇözerim benn oyun oynadığını yazmıştın ordan aklıma geldi canım Haxbalmı ne onu oynyorsunuz demi bende girdim de yapamadım çıktım geri:F:F

YıldırıM

Favori Üye
Reaksiyon puanı
7,843
Puanı
711
Iyyyy total D şampiyon olmuş. Tebrikler diyelim bari. :A
Kanal D olamıyor hiç vari total d olsun :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Iyyyy total D şampiyon olmuş. Tebrikler diyelim bari. :A
Kanal D olamıyor hiç vari total d olsun :A
Bende daha ne şampiyonluklar var, çatla Starcı melun :A Biz de teşekkür edelim bari :A

Kanal D kötü bir sezon geçirdi maalesef :T: Ama gelecek sezon coşuyoruz, bomba projelerimiz var :Z