'En İyi Ben Seçerim' Şampiyonu: Bully

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yine mi @Bully şampiyon oldu :T: Neyse tebrik ederim Kaan, ama seni Ms'de şampiyon yaptırmayacağız :A
Çatla inşallah emi, göklerden gelen bir karar vardır :A

Teşekkürler Utku ama orada da sonuna kadar zorlayacağımdan kuşkun olmasın, rahat yüzü yok siz antilere :A

sokak sanati

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Üstüme alınmıyorum. Benim adil olunulmasi icin nekadar ugrastigim biliniyor.
@Bully e yüklenenler oluyordu ve gizli konsepte yaptim. hic oy kullanmayan üyelerde oy kullandi yarisma konumuza hic ugramamis yarismacilarin kim olduklarini bile bilmiyorlardi. 60 civari oylarin sonucu bu :)
ha kisiye göre oy kullananlar oldu zamaninda ama alinan final puanlari finalde bir işe yaramadigi icin yarismanin finalinden memnunum :)

Şaka yaptık sakin. Ciddi bir kelime kullansam her halde asardın beni.:F

Dosi

Konu Sahibi
Süper Mod.
Reaksiyon puanı
107,776
Puanı
1,060
simdi dinlenip enerji depolayayim :D sabah 6 da kalktim isten geldim yarismayla ilgilendim. Daha kanepeme bile oturamadim :A gecenin ilerleryen saatlerinde gelirim.
@Bully sana cevabimi sonra yazarim :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Bully @xemrexxx @EFE UYSAL @turkuazz @sokak sanati @Çiğdem- @destere @FaJi @mrt-06 @ozmoturk @Billy Kane @denizz19 @Aserat @OzaN @destere @MasacRE- @MEnes @Tolstoyevski @tolgab @Sherlock @cookies @Forumdash @Yakamoz-Asi @dreamy @batuhankaralar @Yiğitt @berkann @Maskeli Fedai @mesmeso61
hepinize çok teşekkürler. çok keyifli bir süreç oldu benim için :)
Kaan, Deniz, Emre ve Melek size extra teşekkur ederim. Her sonuç gecesi yalniz birakmadiniz beni.
Destere sanada özel teşekkürlerimi sunuyorum. Erken oylarini yollayarak hep desteğini eksik etmedin :)
Rica ederim canım, biz de çok eğlendik, ben de sana teşekkür ederim bizlere keyifli bir zaman geçirttiğin için :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Tebrikler @Bully :)

Güzel bir yarışma oldu. Emeğine sağlık @Dosi ciğim çok keyifli bir sunum yaptın. Elimizden geldiğince katkı sağlamaya çalıştık. Devamını inşallah görürüz bir gün. :D
Teşekkürler Denizcim :A

Hakkıyla 3. Olan gönüllerin şampiyonu @EFE UYSAL kardeşime tebrikler.:Z

Bully snda tbrklr
Tşk.

Kim ne ile yarıştı şimdi? Neyse tebrikler @Bully :D
Senin de emeğine sağlık @Dosi :)
Ezel ve Titanic bendim, Buz Devri ve Beethoven Efe, Game of Thrones ve Hababam da Emre :D

Teşekkür ederim :A

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Ellerine sağlık @Dosi :D
Tebrikler kotkafa @Bully :A
Teşekkürler abi, Ezel'e vermediğin tam puan başımızı ağrıtmamış neyse ki :A

Yarışmanın kazananı @Bully tebrikler öbür yarışmacılar @xemrexxx @EFE UYSAL sizede tebrikler:)
@Dosi sanada tebrikler ilk yarışmanı başarıyla sundun:)
Teşekkürler Mehmet :Z

Kazanmamda katkın büyük, özel jüri olarak muhteşem puanlar verdin gerçekten :Z

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Sonuç pek hoşuma gitmiş olmasa da diyecek bir şey yok, @Bully'i tebrik ediyor ve MS'de seni şampiyon yaptırmayacağız, olamayacaksın şampiyon diyorum. :A

Yarışma boyunca gayretinden, sabrından ve emeklerinden ötürü Dositols'u da tebrik ediyorum, emeğine sağlık. :)
Teşekkürler :A

@Çiğdem- dönsün de ben şampiyon olmamaya, hatta senin bile şampiyon olmana razıyım :(

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
@Dosi ciğim en son oy kullanıp da eşitliğ ibozan melunun adını bir versin de katledip biraz rahatliyim:A
Her kimse kokulu öpücükler yolluyorum kendisine :A Dosi ismini verse bile benim korumam altındadır kendisi :A

Admin yetkilerimi kullanarak yapacağın her katliam girişimini def ederim :A

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,141
Puanı
1,061
Her kimse kokulu öpücükler yolluyorum kendisine :A Dosi ismini verse bile benim korumam altındadır kendisi :A

Admin yetkilerimi kullanarak yapacağın her katliam girişimini def ederim :A
neyse la zaten artık @Dosi nin yarışmasını salla gitsin, @destere ve @Doğu ile birlikte en iyi ben sıvarım yarışması düzenlicez seni de bekleriz:A

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Kısa ve hızlı süren yarışmamızın sonuna geldik :)
Yarışmamızda yarışan ve jüri olan tüm herkese çok teşekkürler.
Yarışmamızın şampiyonu @Bully 'i tebrik ediyoruz :)

Ekli dosyayı görüntüle 55304
Kapak resminle ugrasmam gerekiyor daha :)
işte kalan oylar
10.hafta:
@vadikızı
3.Titanic
2.Game Of Thrones
1.Buz Devri - Büyük Çarpışma

@batuhankaralar
3 titanic
2 Got
1 Buz devri

@Yakamoz-Asi
Hababam 3
Ezel 2
Beethoven 1

@berkann
3 Titanic
2 Got
1 Buz Devri

@MEnes
Titanic - 3
Game Of Thrones - 2
Buz Devri - Büyük Çarpışma - 1

11.hafta oylar

@Doğu
3- Ezel
2- Beethoven
1- Hababam Sınıfı

@tolgab
3 - Ezel
2 - Hababam Sınıfı
1 - Beethoven

@MEnes
Ezel Fon müziği - 3
Hababam sınıfı fon müziği -2
Beethoven - 1

@Sherlock
3) Ezel
2) Hababam Sınıfı
1) Beethoven

@cookies
3 Ezel
2 Beethoven
1 Hababam sınıfı

10.-11. hafta toplam puanlar ( final puanları eklendi)
@Bully 142
@xemrexxx 140
@EFE UYSAL 105

yine yeniden kötüler kazanmış lanet olsun böylesi adalete:) finalistlerin hiçbirinde hayır yoktu ama yinede içlerinden en tontoşu @EFE UYSAL tosbağasıydı:) gerçi noyan karpuzuda seçimleriyle ortalığı sıvamıştı ama kazansa bir nebze olsun üzüntümüz hafiflerdi :)
@xemrexxx topacı kaybettiğin için ne kadar üzüldüğümü bilemezsin üzüntüden halay çekiyorum :)
@Bully umarım bu son birinciliğin olur bir daha forum böyle bir rezaleti kaldıramaz:) kötülerdede şans var hep dört ayak üstüne düşüyorlar:) bu berbat birinciliğinden dolayı seni ve sana oy verenleri kınıyorum hayrını görmezsin umarım :)

@Dosi bu güzel yarışmayı böyle berbat sonuçlandırdığın için verdiğin emeklere lanet olsun:) senide kınıyorum :)
off bee rahatladım artık diğer konulara geçebilirim :)

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
yine yeniden kötüler kazanmış lanet olsun böylesi adalete:) finalistlerin hiçbirinde hayır yoktu ama yinede içlerinden en tontoşu @EFE UYSAL tosbağasıydı:) gerçi noyan karpuzuda seçimleriyle ortalığı sıvamıştı ama kazansa bir nebze olsun üzüntümüz hafiflerdi :)
@xemrexxx topacı kaybettiğin için ne kadar üzüldüğümü bilemezsin üzüntüden halay çekiyorum :)
@Bully umarım bu son birinciliğin olur bir daha forum böyle bir rezaleti kaldıramaz:) kötülerdede şans var hep dört ayak üstüne düşüyorlar:) bu berbat birinciliğinden dolayı seni ve sana oy verenleri kınıyorum hayrını görmezsin umarım :)

@Dosi bu güzel yarışmayı böyle berbat sonuçlandırdığın için verdiğin emeklere lanet olsun:) senide kınıyorum :)
off bee rahatladım artık diğer konulara geçebilirim :)
Teşekkürler güzel dilek ve düşüncelerin için bence de sonuna kadar hak ettim :A

Oylarınla her zamanki gibi batırmışsın ortalığı Allah seni kahretsin :A