'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Yeni Sezonu Bu Hafta Başlamayacak! | ATV

cookies

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
18,793
Puanı
1,060
Senin Foxun hiç hak etmiyor zaten ona göre değil. Onu alacağım diye bir diziye daha kıymasın.
Foxum da foxum :bağır:
------

Sözleşmede ne gibi bir şart var da aylardır bir çözülüyor bir çözülmüyor, ilginç. Eğer Atv gerçekten 6 sezon boyunca kanalını Salı günleri sırtlayan işin şartları yerine getirmiyorsa ekip rest çekmede çok haklı. Hazır BvB Yapım'a geçmişken, Bahadır Özdener de Star'a yeni dizi hazırlıyorken, EDHO'nun da Star'a geçmesi mantıklı olur. Star'a da ilaç gibi gelir.
Starda 10 sene daha sürer :A

• Güldürdün
Reactions: Gerekli24

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,122
Puanı
560
Merhaba Fav10
Edindiğim son bilgilere göre yeni yapım yeni oyuncular için zam talep etmiş atv uzun uğraşlar sonunda zammı kabul etmiş son güne kadar mukaveleyi imzalamadığı için yapım bu çocuk oyuncağı değil deyip kasedi vermemiş ve masadan sizinle bu şartlar altında çalışamayacağız diyip ayrılmış
Son edindiğim bilgi ATV'nin pişman oldugu yönünde ama benim bildiğim bahadır özdener onceden eli bağlıydı iç yapımda diye şimdi o diziyi ATV den çıkartıp Stara aldırır..

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Merhaba Fav10
Edindiğim son bilgilere göre yeni yapım yeni oyuncular için zam talep etmiş atv uzun uğraşlar sonunda zammı kabul etmiş son güne kadar mukaveleyi imzalamadığı için yapım bu çocuk oyuncağı değil deyip kasedi vermemiş ve masadan sizinle bu şartlar altında çalışamayacağız diyip ayrılmış
Son edindiğim bilgi ATV'nin pişman oldugu yönünde ama benim bildiğim bahadır özdener onceden eli bağlıydı iç yapımda diye şimdi o diziyi ATV den çıkartıp Stara aldırır..
Ali Eyüboğlu da zam ile ilgili olduğunu yazmış. Bu sorunu halletmeden sete çıkmaları çok garip. :( Bu saatten sonra da ATV'de olacağını düşünmüyorum ben, aynı şeyleri tekrar tekrar yaşayıp dururlar. Bu arada hoş geldin, uzun zamandır yoktun.

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,628
Puanı
1,061
Merhaba Fav10
Maalesef öyle :( Kanal dizi başladığından bu yana gereken özeni göstermiyor zaten. Salı günü yayınlanan dizinin fragmanını Pazartesi yayınlıyorlardı, zaten son dönemde senaryoya da müdahale etmeye başlamışlar. Hazır seyirci kitlesi varken umarım Bahadır bunun değerini bilecek bir kanalla anlaşır.

• Beğendim
Reactions: cookies

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
hemen silmiş ne yazıyordu
Bunu paylaşmışlardı ama niye sildiler hiçbir fikrim yok. :bilmem:
20211027_115824.jpg

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
  • Harika
Reactions: STAR

STAR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,017
Puanı
610
Star'a mafyavari dizileri yakıştıramıyorum nedense. Show'da çok daha iyi izlenir gibi. :A
Bakma ben de pek yakıştırmıyorum ama işin ucunda reyting var. Star a iyi gelir.😁
------

Eğer ATV ile anlaşamaz ve kanal değişikliği olursa bu direk Star TV olur diye düşünüyorum Bahadır Özdener'in yeni dizisinden dolayı. :A
Hadi inşallah olacak olacak olacak o Starın olacak.😁

• Güldürdün
Reactions: Emre Ozansoy

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,643
Puanı
1,060
Eğer ATV ile anlaşamaz ve kanal değişikliği olursa bu direk Star TV olur diye düşünüyorum Bahadır Özdener'in yeni dizisinden dolayı. :A
Aynısını bende düşündüm de henüz bir açıklama yok mu? Seyirciye çok büyük saygısızlık yapılmış, en azından resmi bir açıklamayı çok görmemeleri lazım.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,082
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Aynısını bende düşündüm de henüz bir açıklama yok mu? Seyirciye çok büyük saygısızlık yapılmış, en azından resmi bir açıklamayı çok görmemeleri lazım.
Yok maalesef. Ne oyuncusu, ne yapımcısı, ne kanal bir açıklama yapmadı. :( Kaç yıldır izleyen ve kaç aydır diziyi bekleyen izleyiciye büyük saygısızlık.

• Beğendim
Reactions: kerem