'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Yeni Sezonu Bu Hafta Başlamayacak! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
57,009
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Onur Tan'ın hikayesi:

qx1cbsu.jpg

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,020
Puanı
1,060
Farklı mesajlar var yayından kalkmış olursa şaşırmam. :A Kanal değiştirme mesajı sanırım bu ümit aşılamak için değildir ya. :A

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
Bu diziyi izlemiyorum ama kimsenin dilkat etmediği kadar, senelerdir stabil reytingli bir dizi. Ben Kurtlar Vadisi dahil böyle stabil devam eden bir dizi görmedim. İlk sezonunda ne reyting alıyordusa şu anda da o reytingi alıyor.

Büyük ihtimalle Kanal D ve ya Show Tv de alır. TV8 bile sürpriz olmaz. Bence bu sezon zirveye oynar.

Ayrıca ATV'nin son A/B işi Avrupa Yakası herhalde. A/B'de estiren Dirilişin devamı bile ATV'de total oldu. ATV'nin total yapamadığı tek isim Gülse Birsel. :F

Son düzenleme:

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Bu diziyi izlemiyorum ama kimsenin dilkat etmediği kadar, senelerdir stabil reytingli bir dizi. Ben Kurtlar Vadisi dahil böyle stabil devam eden bir dizi görmedim. İlk sezonunda ne reyting alıyordusa şu anda da o reytingi alıyor.

Büyük ihtimalle Kanal D ve ya Show Tv de alır. TV8 bile sürpriz olmaz. Bence bu sezon zirveye oynar.

Ayrıca ATV'nin son A/B işi Avrupa Yakası herhalde. A/B'de estiren Dirilişin devamı bile ATV'de total oldu. ATV'nin total yapamadığı tek isim Gülse Birsek. :F
9-10 reytingini korumak 15-20 korumaktan daha kolay bir de Vadi neredeyse her sezon kanal değiştiriyordu onun etkisi de büyük.

Karadayı var dizi AB'de Total'den daha yüksek alıyordu.

• Beğendim
Reactions: DR

DR

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,016
Puanı
1,061
9-10 reytingini korumak 15-20 korumaktan daha kolay bir de Vadi neredeyse her sezon kanal değiştiriyordu onun etkisi de büyük.

Karadayı var dizi AB'de Total'den daha yüksek alıyordu.
Haklısın ama 15-20 reyting almasaydı Vadi de napim. :A

Genel olarak Eşkıya'nın Vadi gibi A/B'de 2'lere düştüğünü görmedim, daha istikrarlı.

A/B konusu zaten işin şakası. ATV'nin bir totalleştirme gücü olduğu aşikar. Kimi diziler o kadar A/B oluyor ki, ATV bile totalleştiremiyor. Totalleştiremediklerimizdenmisiniz? :A

• Güldürdün
Reactions: BARON疼痛

BARON疼痛

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,434
Puanı
409
Genel olarak Eşkıya'nın Vadi gibi A/B'de 2'lere düştüğünü görmedim, daha istikrarlı.

A/B konusu zaten işin şakası. ATV'nin bir totalleştirme gücü olduğu aşikar. Kimi diziler o kadar A/B oluyor ki, ATV bile totalleştiremiyor. Totalleştiremediklerimizdenmisiniz? :A
Evet orası öyle ama zaten KVP bitmişti neredeyse bütün ekip değişti EDHO ise hala aynı takım gidiyor bunun etkisi de büyük.

atv eskiden böyle değildi TNS'ye geçtikleri an total ab farkı oluşturmaya başladı bildiğim kadarıyla