'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın Yeni Sezonu Bu Hafta Başlamayacak! | ATV

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
ljjnedw.

'Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın yeni sezonu bu hafta başlamayacak!

Yönetmenliğini Onur Tan'ın, senaristliğini Bahadır Özdener'in, yapımcılığını BVB Yapım'ın üstlendiği; başrollerini Oktay Kaynarca, Ozan Akbaba ve Yunus Emre Yıldırımer'in paylaştığı dizinin yeni sezonunun bu hafta (salı günü) başlaması planlanıyordu.

Ancak, kanal dizinin yerine 'Baba Parası' adlı yerli sinema filmini yayın akışına koydu ve sosyal medya hesaplarından gelen yorumları sınırlandırdı.

Yaşanan bu olaydan günler sonra dizinin başrol oyuncusu Oktay Kaynarca, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile dizinin yayınlanan 199. bölümü ile yayından kaldırıldığını işaret etti.

20211031_122242-jpg.110795

(Kanal tarafından açıklama yapıldığında konuya eklenecektir.)

Son düzenleme:

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
Belki sette korona vakası çıkmıştır ve bir bölüm verip peşinden araya girmemek için ertelemişlerdir. Yoksa (kanalla kriz de çözüldüğüne göre) bas bas reklam yapıldıktan sonra son anda yayından çekilmesinin başka mantıklı bir açıklaması gelmedi aklıma.

• Beğendim
Reactions: ömer karataş

batuhankaralar

Favori Üye
Reaksiyon puanı
16,580
Puanı
1,061
Yayın akışında, atv ana sayfasında, sosyal medya hesaplarında son ana kadar yeni bölümün bu akşam yayınlanacağı yazıyordu. Ben böyle saygısızlık görmedim.

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yayın akışında, atv ana sayfasında, sosyal medya hesaplarında son ana kadar yeni bölümün bu akşam yayınlanacağı yazıyordu. Ben böyle saygısızlık görmedim.
20.02'den sonra yayın akışı değişti. Twitter'da yaptıkları paylaşımlara da yorumları kapatmışlar.

• Beğendim

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Bence ekim ayının reyting tablosunu düşündüler:A Bir bölümün etkilemediğini görünce vazgeçmişlerdir:A

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Önemli bir açıklaması vardır ki EDHO yani boşu boşuna ertelenecek bir dizi de değil. :A Ha şayet açıklama gelmezse işte o zaman büyük saygısızlık olur.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
Öylesine bir sahne yayınlamazlar bence, hem dizi falan da değil. Kısmi açıklama gibi de sebebi önemli, gerçi anlaşıldığı üzere sebebi açıklamayacaklar. :A

• Beğendim

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Birsen Altuntaş'ın haberi:
atv günlerce Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz’ın tanıtımını yayınladı. Ancak dizinin saat 20.00’de başlaması gereken saatinde “Baba Parası” dizisini yayınladı.

Sosyal medya hesabından diziyle ilgili tanıtımı kaldıran kanal, yorumları sınırlandırdı.

Gelen haberlere göre bugün kanala 200. bölüm teslim edilecekti.

Ancak atv yönetimi son dakika sözleşmeyle ilgili verdiği sözü tutmadı. Bunun üzerine ekip restini çekti, bölümü vermedi ve “Biz işi bitiriyoruz” dedi.
edho kanal değiştirmeli saygısızlık bu kanalın yaptığı resmen
Öylesine bir sahne yayınlamazlar bence, hem dizi falan da değil. Kısmi açıklama gibi de sebebi önemli, gerçi anlaşıldığı üzere sebebi açıklamayacaklar. :A
Bence ekim ayının reyting tablosunu düşündüler:A Bir bölümün etkilemediğini görünce vazgeçmişlerdir:A
Belki sette korona vakası çıkmıştır ve bir bölüm verip peşinden araya girmemek için ertelemişlerdir. Yoksa (kanalla kriz de çözüldüğüne göre) bas bas reklam yapıldıktan sonra son anda yayından çekilmesinin başka mantıklı bir açıklaması gelmedi aklıma.
Umarım mantıklı bir açıklaması vardır.

• İlginç
Reactions: cookies and baron

Emre Ozansoy

Konu Sahibi
Moderatör
Reaksiyon puanı
56,770
Puanı
1,060
Web Sitesi
twitter.com
Yeni kanal Show TV olsun yeni kanal Show TV olsun Vadinin en parlak dönemi Show TV'deydi umarım aynı şey EDHO için de olur.
Kanal değişikliği bu dizi için kesinlikle şart. Show TV veya başka bir kanal, alsın ve salı gününe koysun. İzlenmeye devam eder, hatta ATV'de aldığı oranlardan daha fazlasını alır.

• Harika
Reactions: cookies

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,793
Puanı
1,061
ATV sezonlardır kendisine çok iyi reytingler getiren diziyi elinden kaçırmak için uğraşıyor sanki. Ben olsam bölümü bitirmeme değil başka kanala geçme resti çekerim zaten böyle bir şey olursa tüm kanallar sıraya girer.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24

baron

Favori Üye
Reaksiyon puanı
4,432
Puanı
409
Kanal değişikliği bu dizi için kesinlikle şart. Show TV veya başka bir kanal, alsın ve salı gününe koysun. İzlenmeye devam eder, hatta ATV'de aldığı oranlardan daha fazlasını alır.
FOX ve Star olmasın oralarda pek iyi bir dönem beklemiyorum, olursa Show ve ya Kanal D'de olsun.

slhttnmtl

Favori Üye
Reaksiyon puanı
24,021
Puanı
1,060
1sen de bir yerden çıkmasa olmaz. :A İşin perde arkasında neler yaşanmış öyle. :eek: Yalnız bu dizi bitmez, bitemez. Aklı olan kapsın nerede olsa banko izlenir.

• Güldürdün
Reactions: cookies