FF dosimosi / Dosi

kafa güzelkende bir cesaret geliyor insana bugün şu saatte @Dosi ye aynı mesajı yazamazdım dün nedense daha bir relaksmışız :A
------

yalançıııı :A
Sen şimdi bu @Dosi konusuna dosi ile ilgili ne yorum yaptın ben kaçırdım mesajı :D

Al işte yazıklar olsun sana emeklerim. :F :F
Hayat işte :A

IMG_3351.png

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
Onunlada ilgili nokta atışı bir tahminim var ama bende kalsın o :A
Fenerlisin etiketin ile o renk olması için mavi kalsın demişti en son :A
O nokta atışı tahmini merak ettim. Kırmızı olursa gslı anlaşılır diye mi? :A (Yaklaşamadı)

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Olur olur. Az kaldı. :D
Yok be istemez şaka yapıyorum. Sorumluluk çok olur. Bunu da istemem :A şimdi en azından tüm pasları admine atıyoruz :A

Benim sağım solum belli olmaz. Bi bakarsın aylarca yokum. Yaz ayları hep kaybolurum ama son yaz az tuttum arayı. Seneye belki uzun tutarım :A

Yok be istemez şaka yapıyorum. Sorumluluk çok olur. Bunu da istemem :A şimdi en azından tüm pasları admine atıyoruz :A

Benim sağım solum belli olmaz. Bi bakarsın aylarca yokum. Yaz ayları hep kaybolurum ama son yaz az tuttum arayı. Seneye belki uzun tutarım :A

İstemez yan cebime koy misalisin birazcık. :A

Senin az aktifliğin yine baya iyi sayılır bence. O yüzden sıkıntı olmaz. Sorumluluğun üzerinden gelemesen fark edilirdi. Ṣimdi bile her ṣeye yetiṣiyorsun. Ayrıca öğretmen olanlar sorumluluk sahibi insanlardır, kiṣinin özünde vardır yani.

Sen zaten 7 ay az yazıp, 1 ayda 7 ayı telafi edebilen birisin. :A (mesaj alındı :A )

• Güldürdün
Reactions: 12.Adam and Dosi
İstemez yan cebime koy misalisin birazcık. :A

Senin az aktifliğin yine baya iyi sayılır bence. O yüzden sıkıntı olmaz. Sorumluluğun üzerinden gelemesen fark edilirdi. Ṣimdi bile her ṣeye yetiṣiyorsun. Ayrıca öğretmen olanlar sorumluluk sahibi insanlardır, kiṣinin özünde vardır yani.

Sen zaten 7 ay az yazıp, 1 ayda 7 ayı telafi edebilen birisin. :A (mesaj alındı :A )
Yani hayır demeyiz elbet ama olması içinde yanıp tutuşmam.
Yöneticiliğin bana cazip gelen en önemli etkinlik online listesi artı silinenleri/editleri görmek :A
Dün birisi mesaj yazmış, reaksiyonu bırakmıştım. Sonra editlemiş. Bende geri çektim :A
Senide biri etiketlemişti (belki edit ederek yapmıştı ondan sana bilirim gelmedi). Sen tepki vermeyince en az 10 kere mesajını edit etmiş. Bu tarz detayları görmek hoşuma gidiyor :A

Çenem öyle ya. Hiç unutmam bir dönem sadece hafta sonları takılırdım. Mesaj sayımdan dolayı en aktif üyeler olarak ismim geçerdi :A

Son Mesajlar

Forum İstatistikleri

Konular
171,713
Üyeler
8,459
Son Üye
Yunusemresahin94