FF dosimosi / Dosi

• Güldürdün
Reactions: Dosi and xemrexxx
  • Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
Al oku merakın gitsin. Sana yardımcı olur @Dosi belki gidersin orda yaşarsın :D

Yalnız bizde asgari ücret diye bir tabir yok :A bu bilgilendirme yazıları çok doğru olmuyor.
Bu net ise Emre ile geliyoruz :A
@xemrexxx gelemezde sen istediğin zaman rahatça gelirsin buralara. İngilizcende varsa çabuk iş bulursun :A o zaman hayat daha kolay olur :A bazı durumların püf noktasını bilirsen para kolay birikir (bu konuda elbet yardımcı olurum :A )

Yalnız bizde asgari ücret diye bir tabir yok :A bu bilgilendirme yazıları çok doğru olmuyor.

@xemrexxx gelemezde sen istediğin zaman rahatça gelirsin buralara. İngilizcende varsa çabuk iş bulursun :A o zaman hayat daha kolay olur :A bazı durumların püf noktasını bilirsen para kolay birikir (bu konuda elbet yardımcı olurum :A )

Kapı açıkmıṣ, ben gidiyore @xemrexxx :A

Bilmediğin birşey yok zaten Jin gibi adamsın :D

Hazırlayan türk ya asgari ücret bizde kutsal :F

• Güldürdün
Reactions: Dosi and xemrexxx

niye gelemiyim @Angelica anın tehdit dolu mesajlarını gösteririm türkiyede can güvenliğim yok derim hemen alırlar :F
------

Kapı açıkmıṣ, ben gidiyore @xemrexxx :A
senin ülke daha iyi :X hem konumu da merkezi :X yarın bir gün Putin bu isveçli cadolozun ülkeye de füze atar bence sen bilirsin yine de :A

niye gelemiyim @Angelica anın tehdit dolu mesajlarını gösteririm türkiyede can güvenliğim yok derim hemen alırlar :F
------

senin ülke daha iyi :X hem konumu da merkezi :X yarın bir gün Putin bu isveçli cadolozun ülkeye de füze atar bence sen bilirsin yine de :A

Bak bu açıdan düṣünmedim. Reyiz tehlikeli doğru :A

Bak bu açıdan düṣünmedim. Reyiz tehlikeli doğru :A
Sende kim ne derse rüzgarı o tarafa estiriyorsun :A

Rüzgar Demişken @RüzgarGülü şimdi bir muhabbet daha geldi aklıma.
Ben bir güncelleme yapmıştım, Dosi rüzgarı mevzusu vardı. İtiraflar ile alakalı bir durumdan kaynaklı. Sende gelip bu forumda bir tek rüzgar var o da benim demiştin :A aklıma geldi şimdi o da :A negatife evrilecek bir mesaj çabuk noktalanmıştı :A

Sende kim ne derse rüzgarı o tarafa estiriyorsun :A

Rüzgar Demişken @RüzgarGülü şimdi bir muhabbet daha geldi aklıma.
Ben bir güncelleme yapmıştım, Dosi rüzgarı mevzusu vardı. İtiraflar ile alakalı bir durumdan kaynaklı. Sende gelip bu forumda bir tek rüzgar var o da benim demiştin :A aklıma geldi şimdi o da :A negatife evrilecek bir mesaj çabuk noktalanmıştı :A
Hay geçmişe arkadaş iyi ki kavga etmedik. İşte kadın yöneticileri istememmein sebepleri hiçbir şeyi unutmuyorlar :F

Sanki bunu hatırladım gibi oldu ya ama çok değil. İyi demişim ama :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi
Hay geçmişe arkadaş iyi ki kavga etmedik. İşte kadın yöneticileri istememmein sebepleri hiçbir şeyi unutmuyorlar :F

Sanki bunu hatırladım gibi oldu ya ama çok değil. İyi demişim ama :D
Yönetici olmamın bunla alakası ne? Ben asıl yönetici değilken daha fenaydım hafızaya kazınan şeyleri karşımdakinin kafasına vurma konusunda :A
Yönetici olunca frenleme durumu oluyor. Araya objektiflikte katılınca intikam alamıyor insan :(

Yönetici olmamın bunla alakası ne? Ben asıl yönetici değilken daha fenaydım hafızaya kazınan şeyleri kafaya vurma konusunda :A
Yönetici olunca frenleme durumu oluyor. Araya objektiflikte katılınca intikam alamıyor insan :(
Yok 1 2 sayfa önce muhabbet vardı ya ona istinaden demiştim :D

Aynen yönetici olmamma durumu benim için de aynen öyle. Kendimi frenleyecegim bir durum yok mesela şu an :D

• Beğendim
------

Hastayım diyorum hala çenen durmuyor yahu :A

• Güldürdün
Reactions: xemrexxx
Benim de yorumum yokmuş konuya.

Çok sevdiğim bir arkadaşımdır kendisi :A

• Harika
  • Harika
Reactions: Bully
İyi bari farkında olmanda iyi :A
------

İlk cümleye gerek yoktu :A
Teşekkür ederim :bhr:

Seneler sonra daha buralardaysak aynı şekilde devam eder umarım :A
Gerçekleri yazalım canım önemli değil :A Konunun açıldığı dönem foruma pek girmiyordum ders çalışıyordum hatırlarsın :A Eylül 2020'de de komple gittim zaten :A

Bu güzel arkadaşlığımız yıllar sonra bile aynı şekilde devam eder inşallah kesinlikle :bhr: :Z

• Harika