FF dosimosi / Dosi

Forumu aldım deme de sıkıntı yok. Başımda kadın birinin müdür sorumlu olmasını istemem cinsiyetle alakasi yok. Rahat olamıyorum sadece :D
------

Parayı görünce değişiyor San sıkıntı çok. Mesela ben şişeyi görünce değişirim. :D
bazı şişeler etki eder öyle gazoz şişesinde ayunı etkiyi görmen zor :D

• Güldürdün
Reactions: RüzgarGülü
iyi birine benziyor o gün banada parası çok diye çıtlatmışlardı bir anda kıza olan sempatim arttı paramı hararet yaptı bende yoksa dosi mi sıcak kanlı tam çözemedim olayı :A
bana hiiiç sorma dosi'yi bende çözemedim daha sevsem mi ! sevmesem mi ! aralar da bırakıyor :A

iyi birine benziyor o gün banada parası çok diye çıtlatmışlardı bir anda kıza olan sempatim arttı paramı hararet yaptı bende yoksa dosi mi sıcak kanlı tam çözemedim olayı :A
Para hararet yapmıştır.
Ben değil başkaları maddi durumumu konuşuyor. Bu da ilginç bir durum :A

Yoksa aklımdaki şeyyyy :D

Hayırlısı olsun diyelim ya. Hayırlısı kelimesini kullanmayali uzun zaman oldu kısmet sanaymış :D
sır değilki bana iki hafta önce söylemişti ayağını denk al forumu satın alır seni şutlarım dedi ben inanmamıştım ama haklı çıktı çok tehlikeli biri :A

Sen rahat ol. Madem rahatsız olma durumun olurmuş hiç bulaşma olmasın :A peki adminlik durumu seni rahatsız eder mi? :A
Üstün kirliyken daha fazla kirlenip kirlenmemenin anlamı yok benim için o yüzden farketmez 😆

Admin olabilirsin yakışır beni de rahatsız eder etmez bilmiuorum görmek lazım. :) Admine mi diyelim yani artık :D

• Güldürdün
Reactions: Dosi
sır değilki bana iki hafta önce söylemişti ayağını denk al forumu satın alır seni şutlarım dedi ben inanmamıştım ama haklı çıktı çok tehlikeli biri :A
Seni şutlamam için forum sahibi olmama gerek yok :A
Daha bugün birinin dersini verdik. Forumda kurallara uyup saygısızlık yapmadığın sürece dokunmayız

Üstün kirliyken daha fazla kirlenip kirlenmemenin anlamı yok benim için o yüzden farketmez 😆

Admin olabilirsin yakışır beni de rahatsız eder etmez bilmiuorum görmek lazım. :) Admine mi diyelim yani artık :D
Yok yok ben sadece sıradan son dönemlerde adminden daha etkin bir yöneticiyim. Siz öyle düşünün. Çok fazla konuştum bile :A

• İlginç
Seni şutlamam için forum sahibi olmama gerek yok :A
Daha bugün birinin dersini verdik. Forumda kurallara uyup saygısızlık yapmadığın sürece dokunmayız
tehtitler anında başladı şu paranın gözü kör olsun insanı hemen bozuyor? eskiden tanıdığım fakir ama gururlu dosi gitmiş hırçın piiis tehtitkar ıyyy sinameki kız gelmiş yerine :A

neyse ben kaçtım konudan :D

Aslı bile yoktur belki. Sende hemen yer yaptin kendine. :D
Sor bakalım 2 hafta önce kendisi forumda var mıydı? :A yine küsmüştü malum :A @tekin
------

tehtitler anında başladı şu paranın gözü kör olsun insanı hemen bozuyor? eskiden tanıdığım fakir ama gururlu dosi gitmiş hırçın piiis tehtitkar ıyyy sinameki kız gelmiş yerine :A

Eski beni iyi tanıyorsun ama yeni ben hakkında hiç bir fikrin yok :A

• Güldürdün
Yok yok ben sadece sıradan son dönemlerde adminden daha etkin bir yöneticiyim. Siz öyle düşünün. Çok fazla konuştum bile :A
Ozan in yeri bende ayrıdır öl dese ölmem belki ama ölüyor gibi yaparım :D

İyi diyelim iyi olsun ya Dosi hanım :)
------

Kaç kaç kovalar seni dosi yakalarsa görürsün 17 yi 27 yi :D

Çok kaçırma alkolü :D

Aylık 500 Euro aldığı mı düşünüyorsun yoksa ayda 500 Euro kenara atıp o para ile aldığımı mı? :A @xemrexxx ’ye benim para çok dert oluyor. O cevaplar belki :A

Aylık 500 Euro biriktirip yazmışim :D

X li emre yurt dışına gitmeyi istiyordur belki ondan :D
------

Yok demez dosi ya olsa keşke. Bedava masaj da iyi olur en ucuzu 1500 oldu masajın iyi geliyor Taylandlı yapınca :D
aylık 45 bin kron alıyor isveçli mod :X belki 50-55 :A:A

Ozan in yeri bende ayrıdır öl dese ölmem belki ama ölüyor gibi yaparım :D

İyi diyelim iyi olsun ya Dosi hanım :)
------

Kaç kaç kovalar seni dosi yakalarsa görürsün 17 yi 27 yi :D

Çok kaçırma alkolü :D
Ne kovalayacağım. Kaçması işime yarıyor :A
aylık 45 bin kron alıyor isveçli mod :X belki 50-55 :A:A
Yani her sene artış oluyor maaşta. Bi de net mi brüt mü düşünüyorsun bilmiyorum ama iyi para tabiki her iki ihtimalide :A