eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 1. Hafta

Özelden.

Oy göndermeyen herkese -20 vermesini de bilirdim ama yarışmacılarımı düşünüyorum. Onlar da beni düşünse keşke.

Dün öğlen.

Eray kusura bakma bana bildirim gelmedi şimdi bakınca gördüm birazdan oylarımı gönderirim olurmu

Koskoca 1 buçuk günde 4 oy mu toplayabildin
Ben yarismamda jurilere videolar yollarken daha bitirmeden 2-3 oy gelirdi bile

@denizz19 un yarismasinda jurilere hatirlatip oylarin zamaninda gelmesini sagliyordum.
Hayret sen bukadar erken oy yollamismisin? Bizimkinde gec yollardin

Benim oylar hazir. dun geceden sonra hic giremedim oyuzden bu saate kadar kaldi . Bas juri olunca tum yetkilerimi kullanan biriyim ama siradan juri oldugum icin sana sadece kolay gelsin diyorum

aa zaten yarisindan cogu yarismacilarinmis
eksi puan yememek icin aksama kadar yollarlar oyunu. Bence erteleme. ertelemek sogutur insanlari yarismalardan

@Dosi son saniyeyi bekliyordur oy vermek için @mrt-06 görümceğim niye oy vermemişki demin buralarda dolanıyordu pis pis

@xemrexxx topacı dedikodulardan fırsat bulursa kesin gelecektir haremde kızlarla sohbete dalmıştır gülağa

Demin gönderdim elticim.
zaten bir saniye önce seni övmeye başlamıştım dedim kesin gönderir gecikmesi mümkün değil

o değilde şimdi anladığım kadarıyla @Aserat pazartesiye sarkıtmak için bahane arıyor bu bahaneyi ona vermemek lazım

Hayret sen gündüz gelmezdin?

Üşengecin teki, dediğin gibi bahanelere sığınması normal.