eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 1. Hafta

Hayret sen gündüz gelmezdin? :D

Üşengecin teki, dediğin gibi bahanelere sığınması normal. :)
bende hayret ettim kendime bu saatler bana göre değil ben karanlıklar lorduyum :) sanırım uykum kaçtı birazdan kaybolurum :)

@Dosi son saniyeyi bekliyordur oy vermek için @mrt-06 görümceğim niye oy vermemişki demin buralarda dolanıyordu pis pis :)
@xemrexxx topacı dedikodulardan fırsat bulursa kesin gelecektir haremde kızlarla sohbete dalmıştır gülağa :)
yok burda son saniyeyi beklemiyorum. gece yollayacaktimda ama olmadi. Simdi oylar hazir. Son kez düşünüp 2 saat icinde yollayacam :A

Size 3 gün veriyorum son güne bırakmayın o zaman. :A
bu mesaj çok değişik fantazilere yol açacaktır forumcanların beyninde:) yani çok karışık bir mesaj olmuş herkes benim kadar zeki değilki tereyağından kıl çeker gibi ne demek istediğini anlasın :) daha net yazman lazımdı :)

yukardaki mesajın iki anlama gelir birincisi (umarım öyle anlamazlar :) ) '' tamam madem yetiştiremediniz bugünden itibaren size üç gün ek süre veriyorum''
ikinci anlamı ise anlatmak isteyipte anlatamadığın gerçek duygularını ifade ediyor :) yani ''ben size üç gün süre verdim bugüne kadar nerdeydiniz atsaydınız ya lanet olasıcalar ''

@eskici elenmek için can atıyor onu hayal kırıklığına uğratmayalım derim :)
onu yine sevindiremeyecen gibi :A
Size 3 gün veriyorum son güne bırakmayın o zaman. :A
sen niye es gectin buradaki bildirimimi? 😡 birde beni baş taci yapacaktin güya :A sayemde yarismacin oldu be :F

bu mesaj çok değişik fantazilere yol açacaktır forumcanların beyninde:) yani çok karışık bir mesaj olmuş herkes benim kadar zeki değilki tereyağından kıl çeker gibi ne demek istediğini anlasın :) daha net yazman lazımdı :)

yukardaki mesajın iki anlama gelir birincisi (umarım öyle anlamazlar :) ) '' tamam madem yetiştiremediniz bugünden itibaren size üç gün ek süre veriyorum''
ikinci anlamı ise anlatmak isteyipte anlatamadığın gerçek duygularını ifade ediyor :) yani ''ben size üç gün süre verdim bugüne kadar nerdeydiniz atsaydınız ya lanet olasıcalar ''
çok doğru yere parmak basmişsin :F
Demekki Türkiye de okuyup buyuyenlerde yanlis anlatabiliyorlarmis :A

sen niye es gectin buradaki bildirimimi? 😡 birde beni baş taci yapacaktin güya :A sayemde yarismacin oldu be :F

birde sana haksızlık yapmıştık oysa yerlilerde bile hayır yok :)

Bana söylenenleri çok aldırış etmiyorum çünkü benim bahanelerim var Bukadar yazdığımada şükür :A
rüyalarını isveççemi türkçemi görüyorsun bir insan rüyasını hangi dilde görürse genelde asıl anavatanı orası diye kabul edilirmiş :)
benim rüyalarımı sorma benim rüyalarım genelde diyaloğsuz sadece görsel efektlere dayanıyor :)

rüyalarını isveççemi türkçemi görüyorsun bir insan rüyasını hangi dilde görürse genelde asıl anavatanı orası diye kabul edilirmiş :)
benim rüyalarımı sorma benim rüyalarım genelde diyaloğsuz sadece görsel efektlere dayanıyor :)
Benim kücüklüğüm Türkiyede geçti yani okul öncesi olan zamanlar ve bir süre okulada gitmiştim orda oyüzden çoğunlukta türkçe ve ordaki yaşantim girer rüyama :A

Benim kücüklüğüm Türkiyede geçti yani okul öncesi olan zamanlar ve bir süre okulada gitmiştim orda oyüzden çoğunlukta türkçe ve ordaki yaşantim girer rüyama :A
rüyada arada bir karıştırmıyorsun değilmi mesela karşındaki türkçe soruyor sen isveççe cevaplıyorsun veya tam tersi bir durum yaşanmıyormu :)

rüyada arada bir karıştırmıyorsun değilmi mesela karşındaki türkçe soruyor sen isveççe cevaplıyorsun veya tam tersi bir durum yaşanmıyormu :)
okadarina dikkat etmedim ama Türkiye'de isvecce kelimeler karisiyor cumlelerime :A Isveç'te de çok nadir bir anda türkce konusuyorum sonra ay pardon deyip isvecceye dönuyorum :F
bu forumda yaza yaza türkçem gelişti ama :A

Bu arada ay kelimesini isveçce oj diyorum :F oy diye okunur haha

okadarina dikkat etmedim ama Türkiye'de isvecce kelimeler karisiyor cumlelerime :A Isveç'te de çok nadir bir anda türkce konusuyorum sonra ay pardon deyip isvecceye dönuyorum :F
bu forumda yaza yaza türkçem gelişti ama :A

Bu arada ay kelimesini isveçce oj diyorum :F oy diye okunur haha
tam soracağım soruyu son anda cevaplamışsın:) diyecektim ayy pardonu türkçe söylüyorsan karşıdaki yine bişey anlamıyordur :)

Bir şey izliyordum o yüzden göremedim. Her daim baş tacımızın ama oylar gelirse daha bir baş tacı olursun. :A

Doğru biraz hatalı olmuş. İkincisini kast etmiştim ama o kadar ağır bir dille değil. :A

Sen de etiketleseydin :A
Etiketliyorum görmüyor musun? :A

Bir şey izliyordum o yüzden göremedim. Her daim baş tacımızın ama oylar gelirse daha bir baş tacı olursun. :A

Doğru biraz hatalı olmuş. İkincisini kast etmiştim ama o kadar ağır bir dille değil. :A

Etiketliyorum görmüyor musun? :A
Normal bir juri oldugum için sürün :A sona birakayim bari :F

Sen okudunmu diğer sayfadaki bildirirmimi??