eTV Dizi Savaşları - 4. Sezon | 1. Hafta

Koskoca 1 buçuk günde 4 oy mu toplayabildin :A
Ben yarismamda jurilere videolar yollarken daha bitirmeden 2-3 oy gelirdi bile :A
@denizz19 un yarismasinda jurilere hatirlatip oylarin zamaninda gelmesini sagliyordum.
Hayret sen bukadar erken oy yollamismisin? Bizimkinde gec yollardin :D
SON DURUM

1. XXX - 28
2. XXX - 27
...
10. XXX - 11

Oy Göndermeyenler: @batuhankaralar @denizz19 @eskici @MayısKralı @mesmeso61 @mrt-06 @sokak sanati @vadikızı @destere @Dosi @FaJi @MasacRE- @xemrexxx @Yiğitt

Oy göndermeyenler yavaştan işe koyulsun, dengeleri değiştirmek sizin elinizde. :A
Benim oylar hazir. dun geceden sonra hic giremedim oyuzden bu saate kadar kaldi . Bas juri olunca tum yetkilerimi kullanan biriyim ama siradan juri oldugum icin sana sadece kolay gelsin diyorum:A

aa zaten yarisindan cogu yarismacilarinmis :) eksi puan yememek icin aksama kadar yollarlar oyunu. Bence erteleme. ertelemek sogutur insanlari yarismalardan
DUYURU | Eğer akşama kadar tamamlanmazsa sonuçların açıklanması Pazartesi akşamına kalacak.

Oy Göndermeyenler: @eskici @MayısKralı @mesmeso61 @mrt-06 @sokak sanati @vadikızı @Dosi @FaJi @MasacRE- @xemrexxx @Yiğitt

DUYURU | Eğer akşama kadar tamamlanmazsa sonuçların açıklanması Pazartesi akşamına kalacak.

Oy Göndermeyenler: @eskici @MayısKralı @mesmeso61 @mrt-06 @sokak sanati @vadikızı @Dosi @FaJi @MasacRE- @xemrexxx @Yiğitt
@Dosi son saniyeyi bekliyordur oy vermek için @mrt-06 görümceğim niye oy vermemişki demin buralarda dolanıyordu pis pis :)
@xemrexxx topacı dedikodulardan fırsat bulursa kesin gelecektir haremde kızlarla sohbete dalmıştır gülağa :)

@Dosi son saniyeyi bekliyordur oy vermek için @mrt-06 görümceğim niye oy vermemişki demin buralarda dolanıyordu pis pis :)
@xemrexxx topacı dedikodulardan fırsat bulursa kesin gelecektir haremde kızlarla sohbete dalmıştır gülağa :)
Hayret sen gündüz gelmezdin? :D

zaten bir saniye önce seni övmeye başlamıştım dedim kesin gönderir gecikmesi mümkün değil :)
o değilde şimdi anladığım kadarıyla @Aserat pazartesiye sarkıtmak için bahane arıyor bu bahaneyi ona vermemek lazım :)
Üşengecin teki, dediğin gibi bahanelere sığınması normal. :)