Diriliş Ertuğrul - Genel Sohbet Konusu

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Yine muhteşem bir bölümdü. Ertuğrul Beyin planları diziye damga vurdu.

Tanıtımdan anlaşıldığı kadarıyla Dragosun kimliği yakında belli olur. @Çiğdem- ablası sence yakında belli olur mu?

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Yine muhteşem bir bölümdü. Ertuğrul Beyin planları diziye damga vurdu.

Tanıtımdan anlaşıldığı kadarıyla Dragosun kimliği yakında belli olur. @Çiğdem- ablası sence yakında belli olur mu?
Haftaya bölüm sonunda olabilir , aslında ben bu bölümün sonunda beklemiştim :A Ertuğrul kaleye gider Dregosda nasılsa Ertuğrul ölecek diye kimliğini açık eder diye düşünmüştüm :A

Ama öğrenicekse öyle öğrenmeli yanı Ertuğrul bir yerden duyup öğrenirse heyecanlı olmaz :A Dregus , Zangoç karakteriyle Ertuğrulun karsısına çıkıp Dregusa dönüşmeli :F

İlker bey bu arada efsane oynuyor hakkını teslim etmek lazım .Zangoç karakterini özellikle :A

papuleoo

Tecrübeli Üye
Reaksiyon puanı
11,301
Puanı
710
Haftaya bölüm sonunda olabilir , aslında ben bu bölümün sonunda beklemiştim :A Ertuğrul kaleye gider Dregosda nasılsa Ertuğrul ölecek diye kimliğini açık eder diye düşünmüştüm :A

Ama öğrenicekse öyle öğrenmeli yanı Ertuğrul bir yerden duyup öğrenirse heyecanlı olmaz :A Dregus , Zangoç karakteriyle Ertuğrulun karsısına çıkıp Dregusa dönüşmeli :F

İlker bey bu arada efsane oynuyor hakkını teslim etmek lazım .Zangoç karakterini özellikle :A

Aslında Ertuğrul'u tuzağa düşürüp seninde dediğin gibi Zangoçtan Dragosa dönüşürse efsane olur.

İlker'i oyunculuğunu pek sevmezdim ama burada muhteşem oynuyor.

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
Aslında Ertuğrul'u tuzağa düşürüp seninde dediğin gibi Zangoçtan Dragosa dönüşürse efsane olur.

İlker'i oyunculuğunu pek sevmezdim ama burada muhteşem oynuyor.
Osmanada yeniden bir ağırlık verilmeli :A Bu sezonun ilk bölümlerinde olan ağırlığı kayboldu hatta son bölümde biraz saçma sapan konuşmaya basladı :F

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@EFE UYSAL ilk dizim konu bakalım şanslı olabilecek miyim. :X
Bu konuyu ben açtığıma göre dizi rekor kıracak. :Z
Güveniyorum kendime ben. :bhr:
İlk atılım için çok doğru karar sende ondan sonra aldın yürüdün :A Ertuğrulum da senle birlikte gerçekten rekor üstüne rekor kırdı :A

@Harunnn60 @mrt-06 @xemrexxx @sokak sanati @Forumdash @kerem @Billy Kane @xBUGRAx @Aserat Dizimizi çekemeyen tayfa arkamızdakı gizli gücü gördünüz :A :A :A

Yiğitt

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
  • Harika
Reactions: Çiğdem

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
İlk dizi konumdu, editör olduktan sonra ilk konumu açmıştım Efe ile konuşarak... Zaman çabuk geçiyor. Bayağı uğurlu geldim. :bhr:
Bully a diyorsun rekor kıracak diye oda övgü dolu sözleriyle burdaydı :A @Harunnn60 @xemrexxx @sokak sanati @mrt-06 a özellikle onların dizimize övgü dolu sözlerini göstermek amaçlı gelmiştim ama senin mesajını görünce vazgeçtim büyük patronu göstereyim dedim :F :F :F

• Olmamış
  • Güldürdün
Reactions: mrt-06 and xemrexxx

xemrexxx

Favori Üye
Reaksiyon puanı
132,091
Puanı
1,061
İlk atılım için çok doğru karar sende ondan sonra aldın yürüdün :A Ertuğrulum da senle birlikte gerçekten rekor üstüne rekor kırdı :A

@Harunnn60 @mrt-06 @xemrexxx @sokak sanati @Forumdash @kerem @Billy Kane @xBUGRAx @Aserat Dizimizi çekemeyen tayfa arkamızdakı gizli gücü gördünüz :A :A :A
Bully a diyorsun rekor kıracak diye oda övgü dolu sözleriyle burdaydı :A @Harunnn60 @xemrexxx @sokak sanati @mrt-06 a özellikle onların dizimize övgü dolu sözlerini göstermek amaçlı gelmiştim ama senin mesajını görünce vazgeçtim büyük patronu göstereyim dedim :F :F :F
bu konuya neden etiketlendim gebermek mi istiyorsun hogatha. ss

• Güldürdün

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,587
Puanı
1,060
  • Güldürdün

Doğan

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,101
Puanı
710
trt de son sezonun a baktım sadece.youtubedan ilk bölümden izlemeye başladım..reytinglerdede başarılıdı

• Beğendim
Reactions: Angelica