Din Kültürü Dersi Sizce Zorunlu Olmalı mı?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
ne yapabilirsin ki emin ol böyle sabırlı yazmam mucize neyse daha yazmıyom uğraşamam senle

- - - Ekleme - - -

Gelde buna cevap yazma ey Allahım ya.Sen git önce namaz kıl:)

- - - Ekleme - - -

:D imzamı atarım aga

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

- - - Ekleme - - -

Alakaya maydonoz gel bize bazı bazı :) Hiç alakası olmayan bir yerden giriş yaptın konuya alakayı kendin bile bulamadın bence.Evet namaz kılmıyorum bu gayet normal bir durum.Seni kimse kılıyorsun diye yargılamıyorsa,beni de kılmadığım için kimse yargılayamaz.Dar açıyla bakıyorsunuz hayata o yüzden yorum yapmayacağım bu konu hakkında :)

- - - Ekleme - - -

Dinde zorlama yoktur :)

- - - Ekleme - - -

Ayrıca cevap yazmayayım dedikçe konunun daha çok içinde buluyorum sizi ne iş :)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
dar açı tabi canım :D

Polat Şaşmaz

Favori Üye
Reaksiyon puanı
33,503
Puanı
1,061
Alakaya maydonoz gel bize bazı bazı :) Hiç alakası olmayan bir yerden giriş yaptın konuya alakayı kendin bile bulamadın bence.Evet namaz kılmıyorum bu gayet normal bir durum.Seni kimse kılıyorsun diye yargılamıyorsa,beni de kılmadığım için kimse yargılayamaz.Dar açıyla bakıyorsunuz hayata o yüzden yorum yapmayacağım bu konu hakkında :)

- - - Ekleme - - -

Dinde zorlama yoktur :)

- - - Ekleme - - -

Ayrıca cevap yazmayayım dedikçe konunun daha çok içinde buluyorum sizi ne iş :)

Sen namaz kılmıyosan kesin kes Kuran-ı Kerim de okumayı bilmiyorsundur.Biliyon mu::D ?

- - - Ekleme - - -

İNŞALLAH biliyorsundur yoksa işin zor.

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061
Konu boyutunu aştı o mesajların birçoğu da boş mesajlar silinmesini rica edeceğim moderatör arkadaşlardan zaten :) Ayrıca sen biliyorsun da ne oluyor saygını yitirmişsin kendine baksana.Okumayı bilmeyen birine neler diyorsun yazık!!

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
deniz bu konunun buralara gelmesinde senin suçun var bu konuyu açmamalıydın bence sonunun nereye gideceğini herkes bilir

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
konu çok gereksiz bir hal almış Kısacası dindersi hayatımızın her yerinde olmalıdır kimsede ben dindersini görmek istemiyorum diyemez diyende dersten çıksın...Allahın kelamını öğrenmek istemeyen birinde bi hayır gelmez ve son olarak çoğunuzun istemediği din dersi sayesinde besmele çekmeyi bilmeyen adam besmeleyi öğreniyo diyosunuz ya din eğitimi evde ailede alınır öyle oadam neden besmele çekmeyi bilmiyo ailesinde suç diceksin ama öyle olmaz adam gidip öğrenecek.

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
konu çok gereksiz bir hal almış Kısacası dindersi hayatımızın her yerinde olmalıdır kimsede ben dindersini görmek istemiyorum diyemez diyende dersten çıksın...Allahın kelamını öğrenmek istemeyen birinde bi hayır gelmez ve son olarak çoğunuzun istemediği din dersi sayesinde besmele çekmeyi bilmeyen adam besmeleyi öğreniyo diyosunuz ya din eğitimi evde ailede alınır öyle oadam neden besmele çekmeyi bilmiyo ailesinde suç diceksin ama öyle olmaz adam gidip öğrenecek.

imzamı atarım

denizz19

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
63,555
Puanı
1,061

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
tartışmayı bilmiyosak açmamalıydın ya da isteyerek açtın

34rcp44

Favori Üye
Reaksiyon puanı
8,210
Puanı
610
bence bu konunun acilen kapatılması lazım biz müslüman bi ülkede yaşıyoruz vede müslümanız nedemek dindersi olsunmu olmasınmı tabiki olucak eğer siz dünyaya geliş amacınızı bilmiyosanız o başka.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...