Dijital Platform İçerikleri - Genel Yorum Sohbet Konusu 🍿

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Mubi ile yine ortak yayına başlamışlar. :A

Eksikleri kapatmak için iyi fırsat. İzlemediğim tüm filmleri gelmiş. :Z
Keşke izlemeden önce yüklemiş olsalardı ama olsun. :A

Bulantı ile Kor vardı, silmişlerdi. Yeniden yüklemişler o filmleri de. Bir de bulunması zor olan Bekleme Odası da eklenmiş. Şu anda sadece bu üç filmi izlemedim. Hayal kırıklığına uğratacak büyük ihtimalle ama olsun, yine de izlenir. :D

Şu anda sadece Yeraltı filmi eksik gibi, belki o filmi de eklerler. O film dışında hepsi tam.

• Beğendim
Reactions: bazinga

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
1633587322167.png

1633587345276.png

Zeki Demirkubuz'un bütün filmografisi BluTV'de!

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Türkiye'de yayın hakkı olmasına çok sevindim. Tam üyelik bitiş zamanına denk geldi, yenileyeceğim kesinleşti. :A
Ayrıca Ghosts, CSI: Vegas, FBI: International, NCIS: Hawai'i, The Lost Symbol, American Rust, Scenes From A Marriage, Chucky ve Hack gibi diziler de gelmiş.

Ghosts'u daha önce izlemiştim ama İngiliz versiyonunu. Bir bakayım dedim İngiliz versiyonu mu diye, ABD versiyonuymuş, ilk bölüm yüklenmiş. İngiliz versiyonunu çok sevmiştim, çok eğlenceliydi. ABD'nin en sevdiği huyu, uyarlama yapmaya çalışmak. Yine bir uyarlama daha!

Chucky'i deneyebilirsin, fena değildi. Çocukluğundan hatırlıyorsan direkt izlemek isteyeceksin. Daha ilk bölümü yayınlandı ve ilk bölümü fena değil. Oyuncak katil bebeğin dizisi. :D

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,676
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Ayrıca Ghosts, CSI: Vegas, FBI: International, NCIS: Hawai'i, The Lost Symbol, American Rust, Scenes From A Marriage, Chucky ve Hack gibi diziler de gelmiş.

Ghosts'u daha önce izlemiştim ama İngiliz versiyonunu. Bir bakayım dedim İngiliz versiyonu mu diye, ABD versiyonuymuş, ilk bölüm yüklenmiş. İngiliz versiyonunu çok sevmiştim, çok eğlenceliydi. ABD'nin en sevdiği huyu, uyarlama yapmaya çalışmak. Yine bir uyarlama daha!

Chucky'i deneyebilirsin, fena değildi. Çocukluğundan hatırlıyorsan direkt izlemek isteyeceksin. Daha ilk bölümü yayınlandı ve ilk bölümü fena değil. Oyuncak katil bebeğin dizisi. :D
Scenes From a Marriage izlerim de diğerleri ilgimi çekmedi. :D

• Beğendim
Reactions: Araf

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060

CSI üzerinde tanımam.... onun üstüne Amerikanın tüm eyaletlerinin versiyonu çıktı valaa :X :X

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Digitürkten dolayı bende var onlar.
Ama bazı diziler için digital platformlara gerek yok.
Digitürk varsa, demek ki Bein Connect de var. Digitürk olanlara Bein Connect ücretsizdi. Bein Connect'in arşivi geniş, izlenecek yapımlar bulunabilir. Yeni dizi ve filmler de ekleniyor, hatta yerli yapımlar da geliyor. Aylık denemiştim, sonra yıllık paket almadım ama arşivi genişletiyorlar gördüğüm kadarıyla ve yeni dönemde daha iyi olacak gibi platform.

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
Digitürk varsa, demek ki Bein Connect de var. Digitürk olanlara Bein Connect ücretsizdi. Bein Connect'in arşivi geniş, izlenecek yapımlar bulunabilir. Yeni dizi ve filmler de ekleniyor, hatta yerli yapımlar da geliyor. Aylık denemiştim, sonra yıllık paket almadım ama arşivi genişletiyorlar gördüğüm kadarıyla ve yeni dönemde daha iyi olacak gibi platform.
BeinConnecte neredeyse hiç bakmıyorum ..Orada bir dizim vardı..neyseki netflix son sezonu çekecekmiş..bein iptal etmişdi.

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Manifest. Aslında Bein dememek lazım...CNBC diyeyim..ifade yalnış oldu, bein elinde yayın hakkı olan dizi diyem :X :X :X :X
CNBC de yanlış oldu, haber kanalı. Doğrusu NBC. :A Dizinin genel puanı düşükmüş ama bölüm puanları fena değil. Dördüncü sezon, yani final sezonu 20 bölümden oluşacakmış, muhtemelen kesik kesik atar Netflix. 10 bölümü önce atar, 10 bölümü sonra atar. Netflix öyle kolay kolay bir anda bütün bölümleri atmıyor. Kesik kesik atma stratejisi daha mantıklı. Şimdi 20 bölümü birden atsalar, ilgi görmez ki. Tabii ilk önce yapmaları gereken şey, ülkelere bu dizinin önceki sezonlarını dağıtmaları. Yayınlanıyor aslında ama her ülkede de değil. İlk üç sezonu yayınladıktan sonra dördüncü sezonu onar bölüm şeklinde iki kere yükledikleri zaman dizi ilgi görecektir.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch