Dijital Platform İçerikleri - Genel Yorum Sohbet Konusu 🍿

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Yok ya.. Hiçbir zaman ilgimi çekmedi Gain. Sadece Disney Plus bekliyorum.
Ben de bekliyorum da Disney Plus ile HBO Max'i, uygun fiyat olmasının da etkisiyle bu platforma abone oldum. Kendini geliştiren bir platform sonuç olarak, 2022'de yerli ve yabancı içerik anlamında daha da geliştirirler kendilerini diye düşünüyorum, umarım öyle olur.

• Beğendim
Reactions: The_Erinch

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Konusu vardı forumda, aldık bile. :Z :A
Sosyal medyada görmüştüm, sonra da zaten hemen ücretli olarak abone oldum bile. Duyurayım demiştim de, çoktan konusu açılmış bile. Belki gördüm ama hatırlamıyorum. :D

Çok iyi değil ama potansiyelli platform bence. 2022'de kendini geliştirmeye devam eder gibi. :D Televizyon gibi mesela diğerlerine göre, bilgilendirme yapıyor, gündemi de takip ediyorsun. Yani hiç olmadı bu özelliği çok iyi. Gerçi ücretsiz bu özelliği de olsun. :D

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Sosyal medyada görmüştüm, sonra da zaten hemen ücretli olarak abone oldum bile. Duyurayım demiştim de, çoktan konusu açılmış bile. Belki gördüm ama hatırlamıyorum. :D

Çok iyi değil ama potansiyelli platform bence. 2022'de kendini geliştirmeye devam eder gibi. :D Televizyon gibi mesela diğerlerine göre, bilgilendirme yapıyor, gündemi de takip ediyorsun. Yani hiç olmadı bu özelliği çok iyi. Gerçi ücretsiz bu özelliği de olsun. :D
Haberleri her gün buradan takip ediyorum. Sırf bunun için bile yıllık 50 lirayı hak ediyorlar. :A Ayak İşleri, 10 Bin Adım gibi birkaç iyi dizi de izlesek yıl boyu kardır. :Z

• Beğendim
Reactions: Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Haberleri her gün buradan takip ediyorum. Sırf bunun için bile yıllık 50 lirayı hak ediyorlar. :A Ayak İşleri, 10 Bin Adım gibi birkaç iyi dizi de izlesek yıl boyu kardır. :Z
Arada takip ediyordum haberleri de, bilhassa Mirgün Cabbas'ın haberlerine denk geliyordum. En baştan beri zaten telefon kafasıyla haberler. Duygu Demirdağ'ın haberleri geniş ekran ve epey kaliteli. Gündemi takip etmek için bence televizyondan da iyi denilebilir. Tabii umarım karşılıklarını alıyorlardır. Zaten başlangıçtaki olayları az sürede öz şeyler yapmaktı. :D Aynen, Ayak İşleri ve 10 Bin Adım gibi işler, iyi işler. Hamlet gibi değişik şeyler de deniyorlar çok iyi olmasa da. :D

En sevdiğim programları İstanbul Hesabı mesela, arada takip ediyorum. Yabancı dizi arşivleri fena değil ama daha da genişletmeliler, o da olur muhtemelen. :D Bu arada playerları bence BluTV'ye göre daha iyi. En azından sade, ayarlanabilir ve internetin hızına kolay kolay da yenik düşmeyecek tarzda. :D

• Beğendim
Reactions: bazinga

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Arada takip ediyordum haberleri de, bilhassa Mirgün Cabbas'ın haberlerine denk geliyordum. En baştan beri zaten telefon kafasıyla haberler. Duygu Demirdağ'ın haberleri geniş ekran ve epey kaliteli. Gündemi takip etmek için bence televizyondan da iyi denilebilir. Tabii umarım karşılıklarını alıyorlardır. Zaten başlangıçtaki olayları az sürede öz şeyler yapmaktı. :D Aynen, Ayak İşleri ve 10 Bin Adım gibi işler, iyi işler. Hamlet gibi değişik şeyler de deniyorlar çok iyi olmasa da. :D

En sevdiğim programları İstanbul Hesabı mesela, arada takip ediyorum. Yabancı dizi arşivleri fena değil ama daha da genişletmeliler, o da olur muhtemelen. :D Bu arada playerları bence BluTV'ye göre daha iyi. En azından sade, ayarlanabilir ve internetin hızına kolay kolay da yenik düşmeyecek tarzda. :D
Player kısmına kesinlikle katılmıyorum. Sık sık donuyor. Görüntü gidiyor, ses devam ediyor falan. En kötü player Gain'de olabilir. :A

Ben daha çok haber özetlerini seviyorum. Yabancı dizi arşivleri çok yetersiz maalesef. İnşallah sayısını arttırırlar 2022'de...

• Beğendim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Player kısmına kesinlikle katılmıyorum. Sık sık donuyor. Görüntü gidiyor, ses devam ediyor falan. En kötü player Gain'de olabilir. :A

Ben daha çok haber özetlerini seviyorum. Yabancı dizi arşivleri çok yetersiz maalesef. İnşallah sayısını arttırırlar 2022'de...
Ben sürekli kullanmamıştım GAİN'i, belki ondan sorun yaşamamış olabilirim ama ben BluTV'nin playerını hiç sevmiyorum. Donabiliyor, alt yazı görüntüsü çok kötü, :D

Aynen, gündemde kalmak için iyi bir yayın ağı ama diğer türlü arşiv genişlemesi gerekiyor. Tabii sonradan ücretli aboneliğe geçme kararı almışlardı ve sonra sonra üretmeye başlamışlardı. 2021 bu yüzden emekleme yılı oldu onlar için. 2022'de koşmaya başlarlar artık.

• Beğendim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060

Şurada GAİN'in playerını övmüşütm ama abarttım sanırım, çileden çıkarıyor. Giriyorsun şimdi bitiriyorsun, o daima "izlemeye devam et" kısmında oluyor. Bölüm bitiyor, bazen kendi kendine atlayıp başka bölümlere de geçebiliyor. Mesela bir dizi izliyordum, birinci bölümden sonra kendi kendine sekizinci bölüme kadar atladı. :A Sende de böyle oluyor mu @bazinga? :A

• Güldürdün

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
Şurada GAİN'in playerını övmüşütm ama abarttım sanırım, çileden çıkarıyor. Giriyorsun şimdi bitiriyorsun, o daima "izlemeye devam et" kısmında oluyor. Bölüm bitiyor, bazen kendi kendine atlayıp başka bölümlere de geçebiliyor. Mesela bir dizi izliyordum, birinci bölümden sonra kendi kendine sekizinci bölüme kadar atladı. :A Sende de böyle oluyor mu @bazinga? :A
Her tür saçmalığı yaşatıyor sağolsun Gain'in playerı. :A

• Güldürdün

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
Her tür saçmalığı yaşatıyor sağolsun Gain'in playerı. :A
Otomatik oynatma ayarını durdurma tuşu olsa yine iyi de, o da yok. Dijital platformların kendi kendine geçmesini ya da geçmese bile sonraki bölüm, bölüm bitmeden bir anda belirmesine aşırı sinir oluyorum. :A

• Beğendim

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,220
Puanı
1,060
BluTV, 9.99'luk yıllık abonelik yapmadığı için iptal etme kararı aldım. Player ve alt yazı sorununa geri bildirim yaptım. 15 Şubat'ta bitiyordu, 22 Şubat'ta bitecek. Ekstra bir hafta daha ekleme yaptılar sanırım.

BluTV abonesi olan @bazinga kaldı sanırım ve birkaç kişi daha olabilir, sanırım birisi @Yiğitt. :D

• Güldürdün
Reactions: Yiğitt

bazinga

Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
BluTV, 9.99'luk yıllık abonelik yapmadığı için iptal etme kararı aldım. Player ve alt yazı sorununa geri bildirim yaptım. 15 Şubat'ta bitiyordu, 22 Şubat'ta bitecek. Ekstra bir hafta daha ekleme yaptılar sanırım.

BluTV abonesi olan @bazinga kaldı sanırım ve birkaç kişi daha olabilir, sanırım birisi @Yiğitt. :D
12.99 da çok ucuz. :A

Sürekli izlediğim şeyler çıkıyor BluTV'den, tam desteğe devam. :A

Özgür

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
28,119
Puanı
1,059

Ben devam ediyorum BluTV yıllık üyeliğime. :A 9.99 olmadığını görünce iptal edecektim ama 12.99 da iyi fiyat dedim bir de izleyeceğim birkaç dizi de kaldığı için devam ettirme kararı aldım. :A

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061

Ben geçen yıl yıllık üyelik almıştım 9.90'dan bu yıl otomatik yıllık abonelik yapmış zaten 12.90'dan. Ki fiyatı yine uygun geldi bana, 30 Aralık 2022'ye kadar devam üyeliğim. :A

Sherlock

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
47,696
Puanı
1,060
Fist Robert GIF by FC Augsburg 1907

@MasacRE

• Güldürdün
Reactions: Araf and MasacRE

Yiğitt

Emekli
Reaksiyon puanı
45,870
Puanı
1,061
Netflix baya zamlanmış ya, ben tek kişi kullanıyorum 27 TL olmuş. Ben 2019'dan beri üyeyim, o zamanlar 15 TL falandı galiba o tarihten beri fiyatına hiç dikkat etmemiştim. Geçen kredi kartım fazla gelince bir detaylı bakayım dedim, fiyatını görünce şaşırdım. :A Gerçi fiyatı yine çok iyi, sinemada bir filmin ücretine bakarsak... @Araf