Netflix Daredevil - Dizi Yorumları

Du70U0wW0AA3Mkb.jpeg

İyi hadi başlayalım :A @Forumdash ne yaptı acaba 2 gündür ben başlıyorum dedi, bir ses çıkmadı sonra. Sessiz sessiz tamamlamasa bari :A
İlk gün 3 bölüm dün gece 2 bölüm izledim:X Bu gece de 2 bölüm izlerim. Yarın da 3 bölüm izlerim:X Netflix'te bodyguard diye başlamiş izlediniz mi(b)

1x9

Baya iyi bir bölümdü. :D

Joe gerçekten Candece'yi öldürdü mü merak ediyorum. Gösterdiği resimler photoshop gibi duruyordu. :F O kızı öyle canlı bırakacağını zannetmiyorum. :A Kızın takıldığı adamı da itti aşağıya maşallah. :A

Becks'e acayip gıcık oldum. Ne saçma bir şeydir ya hemen terapistisyle yatması filan. Bayadır da mesajlaşıyormuş. Bende diyordum bunlar ayrıldıktan sonra hayret becks erkeksiz iyi durmuş filan ama neredee. :A

Becks çocuğun demesiyle kutuyu buldu her şeyi gördü. Joe hapsetti onu öldürür mü acaba merak ettim.

@kerem @xemrexxx @Çiğdem-

1x9

Baya iyi bir bölümdü. :D

Joe gerçekten Candece'yi öldürdü mü merak ediyorum. Gösterdiği resimler photoshop gibi duruyordu. :F O kızı öyle canlı bırakacağını zannetmiyorum. :A Kızın takıldığı adamı da itti aşağıya maşallah. :A

Becks'e acayip gıcık oldum. Ne saçma bir şeydir ya hemen terapistisyle yatması filan. Bayadır da mesajlaşıyormuş. Bende diyordum bunlar ayrıldıktan sonra hayret becks erkeksiz iyi durmuş filan ama neredee. :A

Becks çocuğun demesiyle kutuyu buldu her şeyi gördü. Joe hapsetti onu öldürür mü acaba merak ettim.

@kerem @xemrexxx @Çiğdem-
Forumdan çıkınca izleyecem acaba @xemrexxx naptı :A :A :A