Zey TV Cevapsız Sorular-1.Bölüm Konuğu Araf

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Ama olmadı şimdi bu. :A
alper
1591796844960.png

• Güldürdün
Reactions: alperuz

kerem

Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,739
Puanı
1,060
Teşekkürler :A
@MasacRE @MEnes @Sherlock @kerem @Tolstoyevski @serhatt @alperuz @Aserat @eskici @Turkuazz @Forumdash @denizz19 @emreemreu hadi @xdragxx A özelden gizli soru sorun @Araf 'a yöneltecek. Çok zor sorular sorun aman :A
Yalnız sonra ifşa olacaksınız ona göre :A
Biraz merak duygum olsa güzel sorular sorardim ama günlük hayatta da böyle genel sorular sormaktan hoslanmiyorum, merakli degilim desem daha dogru olur aslinda. :A

@Araf'a kücük bir sürpriz yapabilirim ama, @xdragxx'e de destek olmus olurum böylece. :A

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
Biraz merak duygum olsa güzel sorular sorardim ama günlük hayatta da böyle genel sorular sormaktan hoslanmiyorum, merakli degilim desem daha dogru olur. :A

@Araf'a kücük bir sürpriz yapabilirim ama, @xdragxx'e de destek olmus olurum hem. :A
Tamam, anonim soru gelirse, kimin olacağı belli oldu. Kendisini bir anda ifşa eden bir @kerem var. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem

MEnes

Moderatör
Reaksiyon puanı
19,073
Puanı
860
Teşekkürler :A
@MasacRE @MEnes @Sherlock @kerem @Tolstoyevski @serhatt @alperuz @Aserat @eskici @Turkuazz @Forumdash @denizz19 @emreemreu hadi @xdragxx A özelden gizli soru sorun @Araf 'a yöneltecek. Çok zor sorular sorun aman :A
Yalnız sonra ifşa olacaksınız ona göre :A
Hiç fırsat bulamadım ama bulacağım elbet... Buradan da özelden de bir şeyler soracağım diye düşünüyorum... Ama süresi var mı ona göre bakayım durumlara. :A Cumartesi veya Pazar'a kadar demiştiniz sanırım.

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Araf

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,375
Puanı
1,060
Hiç fırsat bulamadım ama bulacağım elbet... Buradan da özelden de bir şeyler soracağım diye düşünüyorum... Ama süresi var mı ona göre bakayım durumlara. :A Cumartesi veya Pazar'a kadar demiştiniz sanırım.
Pazar gecesi kapanır acelesi yok :A

• Beğendim
Reactions: MEnes

xdragxx

Konu Sahibi
Emekli
Reaksiyon puanı
28,375
Puanı
1,060
@Araf özelden 2 sorun geldi :D
  • Evin yanıyor, içindeki her şey de öyle. Sevdiğin insanları ve hayvanlarını kurtardıktan sonra, eğer zaman kalmışsa, neyi kurtarmak için içeri dalarsın?
  • Eğer yetiştirilme şeklin ile ilgili bir tek şeyi değiştirebilseydin, bu ne olurdu?
Sorular kimden gelmiştir? :D

Araf

Emekli
Reaksiyon puanı
23,222
Puanı
1,060
@Araf özelden 2 sorun geldi :D
  • Evin yanıyor, içindeki her şey de öyle. Sevdiğin insanları ve hayvanlarını kurtardıktan sonra, eğer zaman kalmışsa, neyi kurtarmak için içeri dalarsın?
  • Eğer yetiştirilme şeklin ile ilgili bir tek şeyi değiştirebilseydin, bu ne olurdu?
Sorular kimden gelmiştir? :D
Türkçeyi bu kadar iyi kullandığına göre; bu ya @Sherlock olacak ya da @Tolstoyevski. Tahmin ile giriş yapalım da, soruya cevabı yazarım. :D