Zey TV Cevapsız Sorular-1.Bölüm Konuğu Araf

Ama olmadı şimdi bu. :A
alper
1591796844960.png

• Güldürdün
Reactions: alperuz
Teşekkürler :A
@MasacRE @MEnes @Sherlock @kerem @Tolstoyevski @serhatt @alperuz @Aserat @eskici @Turkuazz @Forumdash @denizz19 @emreemreu hadi @xdragxx A özelden gizli soru sorun @Araf 'a yöneltecek. Çok zor sorular sorun aman :A
Yalnız sonra ifşa olacaksınız ona göre :A
Biraz merak duygum olsa güzel sorular sorardim ama günlük hayatta da böyle genel sorular sormaktan hoslanmiyorum, merakli degilim desem daha dogru olur aslinda. :A

@Araf'a kücük bir sürpriz yapabilirim ama, @xdragxx'e de destek olmus olurum böylece. :A

Biraz merak duygum olsa güzel sorular sorardim ama günlük hayatta da böyle genel sorular sormaktan hoslanmiyorum, merakli degilim desem daha dogru olur. :A

@Araf'a kücük bir sürpriz yapabilirim ama, @xdragxx'e de destek olmus olurum hem. :A
Tamam, anonim soru gelirse, kimin olacağı belli oldu. Kendisini bir anda ifşa eden bir @kerem var. :A

• Güldürdün
Reactions: kerem
Teşekkürler :A
@MasacRE @MEnes @Sherlock @kerem @Tolstoyevski @serhatt @alperuz @Aserat @eskici @Turkuazz @Forumdash @denizz19 @emreemreu hadi @xdragxx A özelden gizli soru sorun @Araf 'a yöneltecek. Çok zor sorular sorun aman :A
Yalnız sonra ifşa olacaksınız ona göre :A
Hiç fırsat bulamadım ama bulacağım elbet... Buradan da özelden de bir şeyler soracağım diye düşünüyorum... Ama süresi var mı ona göre bakayım durumlara. :A Cumartesi veya Pazar'a kadar demiştiniz sanırım.

• Güldürdün
Reactions: Dosi and Araf
@Araf özelden 2 sorun geldi :D
  • Evin yanıyor, içindeki her şey de öyle. Sevdiğin insanları ve hayvanlarını kurtardıktan sonra, eğer zaman kalmışsa, neyi kurtarmak için içeri dalarsın?
  • Eğer yetiştirilme şeklin ile ilgili bir tek şeyi değiştirebilseydin, bu ne olurdu?
Sorular kimden gelmiştir? :D

@Araf özelden 2 sorun geldi :D
  • Evin yanıyor, içindeki her şey de öyle. Sevdiğin insanları ve hayvanlarını kurtardıktan sonra, eğer zaman kalmışsa, neyi kurtarmak için içeri dalarsın?
  • Eğer yetiştirilme şeklin ile ilgili bir tek şeyi değiştirebilseydin, bu ne olurdu?
Sorular kimden gelmiştir? :D
Türkçeyi bu kadar iyi kullandığına göre; bu ya @Sherlock olacak ya da @Tolstoyevski. Tahmin ile giriş yapalım da, soruya cevabı yazarım. :D