Zey TV Cevapsız Sorular-1.Bölüm Konuğu Araf

Ben mi soru sorayım anlamadım?
Ben sorgu odalarında pek soru soran biri değilim aslında. Herkes bilir. Hatta Bhnd hiç sormuyorum. Bir kere @bazinga ya sormuştum ilk kez. O da oralı bile olmadı ve destere'de benle alay edince soğumuştum ve oyüzden galiba soru sormaları bıraktım :A
@The_Erinch yeniydi diye ona özel sormuştum sadece 😊

Bir ara gelirim soruyla tamam 😊
@xdragxx gibi kopya çekebilirsin soru sorarken, sorun olmaz. :A

Vay be, @bazinga'nın cevap vermemesine o kadar içerlenmiş ki, yıllar sonra lafını soktu gitti. :A

• Güldürdün
Reactions: xdragxx and Dosi
@xdragxx gibi kopya çekebilirsin soru sorarken, sorun olmaz. :A

Vay be, @bazinga'nın cevap vermemesine o kadar içerlenmiş ki, yıllar sonra lafını soktu gitti. :A
Yakın zamanda kendisine bahsetmiştim aslında ve evet içerlenmiştim. Hatta içerlendiğim başka bir mevzu daha var ama onu dillendirmeyeceğim😊

Ben kolay kolay bu tarz şeyleri unutmuyorum :A

• İlginç
Reactions: Araf
Yakın zamanda kendisine bahsetmiştim aslında ve evet ilerlemiştim. Hatta ilerlediğim başka bir mevzu daha var ama onu dillendirmeyeceğim😊

Ben kolay kolay bu tarz şeyleri unutmuyorum :A
Senin özelliğin, bir şeyi içine atman, sonra da o içine attığını çok sonra çıkarıp söylemen. Bazıları bir şeyi direkt söyleyebiliyor, sen çok sonra söylüyorsun bazen. Huy işte, kişiden kişiye değişebiliyor böyle şeyler. :D

• Beğendim
Reactions: Dosi
Senin özelliğin, bir şeyi içine atman, sonra da o içine attığını çok sonra çıkarıp söylemen. Bazıları bir şeyi direkt söyleyebiliyor, sen çok sonra söylüyorsun bazen. Huy işte, kişiden kişiye değişebiliyor böyle şeyler. :D
O an yeniydim. Sitem yapamazdım ama evet bir çok şeyi söylemediğim doğrudur ve hiç gün yüzüne çıkarmadığım boşverdiğim bir sürü durum var. Bazen konusu açılır öyle söylerim.
Zamanında belkide söylediğim meseleler kaale alınmayıp üstü kapatıldığı için boşveriyorum aslında.

Reelde de polemik sevmediğim için sessiz kalmayı tercih ediyorum

• Beğendim
O an yeniydim. Sitem yapamazdım ama evet bir çok şeyi söylemediğim doğrudur ve hiç gün yüzüne çıkarmadığım bir sürü mevzu var. Bazen konusu açılır öyle söylerim.
Zamanında belkide söylediğim meseleler kaale alınmayıp üstü kapatıldığı için boşveriyorum aslında.
Yeni dediğine göre, sanırım beş yıl önceki bir mevzu ve seni muhtemelen o ara sahte hesap sanıyorlardır. Yalan olmasın, başta ben de öyle sanıyordum. Sonradan kendini kanıtladın. :A

• Beğendim
Yeni dediğine göre, sanırım beş yıl önceki bir mevzu ve seni muhtemelen o ara sahte hesap sanıyorlardır. Yalan olmasın, başta ben de öyle sanıyordum. Sonradan kendini kanıtladın. :A
Yok o an öyle bir şey sanılmıyordı yada bilmiyorum. Ben o sıra 1 buçuk sene üye olan biriydim ama yeni yeni Survivor harici konularda aktiftim.
Ya benim forum üyeliğim çok çalkantılı geçti. 2017 yazına kadar 15 bin civarı mesaj yazmış oldukça aktiftim sonra olanlar oldu. 2018'de sıfırdan başladım herşeye. Şuan muhabettim olan ama zamanında fena kırıldıklarım oldu. O kırgınlıklar geçmiyor maalesef çünkü çok ağır laflar işittim boş yere :)
Bu arada ben asla söylenen mevzulara cevap verip kendimi kanıtlama işine girmedim. Sadece bir kaç kişinin ortalığı bulandırma çabası oldu yoksa 2016'dan beri muhabbetim olanlar ile hâlâ devam eden arkadaşlıklarım var. Diğer kişilerde zamanla tanıdılar beni.

Şuan kendimi sorgu odasında hissettim bir an :A @xdragxx
Benim mevzuyu burada keselim :A

• Güldürdün
  • İlginç
Reactions: Araf and xdragxx
Yok o an öyle bir şey sanılmıyordı yada bilmiyorum. Ben o sıra 1 buçuk sene üye olan biriydim ama yeni yeni Survivor harici konularda aktiftim.
Ya benim forum üyeliğim çok çalkantılı geçti. 2017 yazına kadar 15 bin civarı mesaj yazmış oldukça aktiftim sonra olanlar oldu. 2018'de sıfırdan başladım herşeye. Şuan muhabettim olan ama zamanında fena kırıldıklarım oldu. O kırgınlıklar geçmiyor maalesef çünkü çok ağır laflar işittim boş yere :)
Bu arada ben asla söylenen mevzulara cevap verip kendimi kanıtlama işine girmedim. Sadece bir kaç kişinin ortalığı bulandırma çabası oldu yoksa 2016'dan beri muhabbetim olanlar ile hâlâ devam eden arkadaşlıklarım var. Diğer kişilerde zamanla tanıdılar beni.

Şuan kendimi sorgu odasında hissettim bir an :A @xdragxx
Benim mevzuyu burada keselim :A
frMmfWX7_400x400.jpg

Hadi özelden hiç soru gelmiyor arkadaşlar format öyle daha zevkli olacak :A

• Güldürdün
  • Güldürdün
Sana soru o zaman yurt dışında harika bir yaşamın olacak ama Türkiye'ye tatil için bile dönemeyeceksin kabul mü? @Araf

• Beğendim
  • Güldürdün
Reactions: Dosi and Araf
Sana soru o zaman yurt dışında harika bir yaşamın olacak ama Türkiye'ye tatil için bile dönemeyeceksin kabul mü? @Araf
Türkiye dışında Türkiye'de olduğunu hissedeceğin o kadar çok yer var ki, onlardan birisi de Kreuzberg. Killa Hakan'la birlikte "Fight Kulüp" söyler dururuz artık. :A

Yabancılık çekmeyeceğim yer olursa, olur o. :) Diğer türlü yurt dışı iyi olur da, işte çok fazla yabancılık çekmek iyi olmaz. :)

• Beğendim
Reactions: xdragxx
  • Güldürdün
Reactions: Araf and Dosi