Zey TV Cevapsız Sorular-1.Bölüm Konuğu Araf

Peki hayatın boyunca hiç cep telefonu ve internet kullanmayacaksın sadece televizyon serbest ama her ay 5000 lira ekstra gelirin olacak kabul mü? @Araf

• Güldürdün
Reactions: Araf
@Dosi kanal sahibi oldu, @xdragxx'e yöneticilik yapıyor. Biraz soru sor be, kanal da kanal. :A
Ben mi soru sorayım anlamadım?
Ben sorgu odalarında pek soru soran biri değilim aslında. Herkes bilir. Hatta Bhnd hiç sormuyorum. Bir kere @bazinga ya sormuştum ilk kez. O da oralı bile olmadı ve destere'de benle alay edince soğumuştum ve oyüzden galiba soru sormaları bıraktım :A
@The_Erinch yeniydi diye ona özel sormuştum sadece 😊

Bir ara gelirim soruyla tamam 😊

• İlginç
  • Harika
Reactions: The_Erinch and Araf
Ben mi soru sorayım anlamadım?
Ben sorgu odalarında pek soru soran biri değilim aslında. Herkes bilir. Hatta Bhnd hiç sormuyorum. Bir kere @bazinga ya sormuştum ilk kez. O da oralı bile olmadı soğudum ve oyüzden galiba soru sormaları bıraktım :A
@The_Erinch yeniydi diye ona özel sormuştum sadece 😊

Bir ara gelirim soruyla tamam 😊
Yanlış hatırlıyor olabilir misin? :A Sen foruma girdikten sonra Ozan bir kere girmiş odaya ve senin sorunu göremedim :D

• Beğendim
Reactions: Dosi
Yanlış hatırlıyor olabilir misin? :A Sen foruma girdikten sonra Ozan bir kere girmiş odaya ve senin sorunu göremedim :D
Çünkü sildim :T:
Geçen bir kutlama konumda Ozan'a söz etmiştim.1 sene sonra destere o mesajımı alıntılayıp alay etmişti benle :T
Ben de sildim ve o da sildi :A
Yeni yeni aktif olduğum bir dönemdi 😊

• Güldürdün
Reactions: xdragxx
Çünkü sildim :T:
Geçen bir kutlama konumda Ozan'a söz etmiştim.1 sene sonra destere o mesajımı alıntılayıp alay etmişti benle :T
Ben de sildim ve o da sildi :A
Yeni yeni aktif olduğum bir dönemdi 😊
Eskiden yöneticiler hariç mesaj silme yoktu ben hala bazen öyle düşünüyorum :A

• Güldürdün
Reactions: Dosi