FF Bully

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
kendisi foruma daha yeni geldiğinde konuşmaya başlamıştık samimi olduğum kardeşimdir severim sayarım :D sert bi mesaj yazsam alınmayacağını bilirim :D tek beğenmediğim noktası gereksiz kanal fanatikliği bi de izlediği dizilere irrite oluyorum :D gs li olması da süper tabi :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
kendisi foruma daha yeni geldiğinde konuşmaya başlamıştık samimi olduğum kardeşimdir severim sayarım :D sert bi mesaj yazsam alınmayacağını bilirim :D tek beğenmediğim noktası gereksiz kanal fanatikliği bi de izlediği dizilere irrite oluyorum :D gs li olması da süper tabi :D
Saolasın aga ben de seni çok severim sayarım. Forumda ilk chatten muhabbet ettiğim sensin büyük ihtimal. :D İzlediğimiz diziler zıt olsa da bence bu durum iyi bir şey. Yoksa tartışamazdık edemezdik. Ne zevki kalırdı o zaman. :D Ayrıca sağlam, fanatik bir cimbomlu olman da çok hoşuma gidiyor. :D Umarım bu dostluğumuz bozulmaz.

Reytinger

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,255
Puanı
460
Kendisine 'Sayın Editörüm' diye hitap ederim ve benzer şekilde karşılık alırım.:D
Foruma geldi ve kısa sürede başarı sağlayarak editör oldu.:)
Fanatik Galatasaray'lı biridir.:D
Yorumları sade ve güzel. Cana yakın bir üyemizdir.:)

takas

Favori Üye
Reaksiyon puanı
51,208
Puanı
1,059
Saolasın aga ben de seni çok severim sayarım. Forumda ilk chatten muhabbet ettiğim sensin büyük ihtimal. :D İzlediğimiz diziler zıt olsa da bence bu durum iyi bir şey. Yoksa tartışamazdık edemezdik. Ne zevki kalırdı o zaman. :D Ayrıca sağlam, fanatik bir cimbomlu olman da çok hoşuma gidiyor. :D Umarım bu dostluğumuz bozulmaz.
bozulmaz aga bozulmaz :D

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Kendisine 'Sayın Editörüm' diye hitap ederim ve benzer şekilde karşılık alırım.:D
Foruma geldi ve kısa sürede başarı sağlayarak editör oldu.:)
Fanatik Galatasaray'lı biridir.:D
Yorumları sade ve güzel. Cana yakın bir üyemizdir.:)
Güzel yorumların için çok teşekkür ederim sayın editörüm. :D Senin hakkındaki yorumlarımı senin konunda yapayım. :D

Maskeli Fedai

Favori Üye
Reaksiyon puanı
37,566
Puanı
1,059
Foruma ilk geldiğinde samimi olduğum bir arkadaşım.Kendisiyle çok iyi bir arkadaşız.İnşallah bu arkadaşlığımız bozulmaz.Ayrıca mesajları da çok kaliteli.Ayrıca benim gibi Mustici ayrıca galip derviş izliyor daha ne olsun :) @Bully

Son düzenleme:

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Foruma ilk geldiğinde samimi olduğum bir arkadaşım.Kendisiyle çok iyi bir arkadaşız.İnşallah bu arkadaşlığımız bozulmaz.Ayrıca mesajları da çok kaliteli.Ayrıca benim gibi Mustici ayrıca galip derviş izliyor daha ne olsun :) @Bully
Teşekkür ederim aga güzel yorumların için. :) Dediğin gibi inşallah bozulmaz güzel arkadaşlığımız. :) Ayrıca niye bozulsun ki? :D

Çok sevdiğim forum arkadaşım;)
Teşekkür ederim ben de aynı şekilde düşünüyorum. :)

sokak sanati

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,064
Puanı
1,061
Çoğunlukla zıtlığından hoşlandığım Gerçek Ab izleyicisi.:A

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Yorum yapmamışım. :eek: Çoğu kez iyiki foruma gelmiş dediğim üyedir. Sohbeti çok keyifli, mesajları kaliteli ve önü açık bir editör. Yani lafın kısası severim kendisini. Aylar önce yaşadığımız o tatsız olay olmasa çok daha iyi olacaktı belki de.. :(

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Yorum yapmamışım. :eek: Çoğu kez iyiki foruma gelmiş dediğim üyedir. Sohbeti çok keyifli, mesajları kaliteli ve önü açık bir editör. Yani lafın kısası severim kendisini. Aylar önce yaşadığımız o tatsız olay olmasa çok daha iyi olacaktı belki de.. :(
Teşekkür ederim güzel yorumların için Atacan kardeşim. :) Ha şunu belirteyim. Aylar önce yaşadığımız o talihsiz olayı ben tamamen silip attım aklımda bile yok yani. Sen forumdaki en iyi arkadaşlarımdan birisin. Bu değişmeyecek ;)

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,811
Puanı
1,061
Teşekkür ederim güzel yorumların için Atacan kardeşim. :) Ha şunu belirteyim. Aylar önce yaşadığımız o talihsiz olayı ben tamamen silip attım aklımda bile yok yani. Sen forumdaki en iyi arkadaşlarımdan birisin. Bu değişmeyecek ;)
Böyle düşünmene çok sevindim. :)

dizi kolik

Favori Üye
Reaksiyon puanı
6,417
Puanı
1,059
Üye hatta editör olduktan sonra bile uzun süre tanışmadan öyle yorumlarını okuyup geçtiğim ama tanıdıkça sevdiğim eğlenceli bir üye. :X Foruma alıştıkça daha da açıldı ve iyi oldu. :)

Değişme ve en önemlisi kimseye uyma diyebilirim sadece, anladın sen onu. :X

Bully

Emekli
Reaksiyon puanı
49,711
Puanı
1,060
Üye hatta editör olduktan sonra bile uzun süre tanışmadan öyle yorumlarını okuyup geçtiğim ama tanıdıkça sevdiğim eğlenceli bir üye. :X Foruma alıştıkça daha da açıldı ve iyi oldu. :)

Değişme ve en önemlisi kimseye uyma diyebilirim sadece, anladın sen onu. :X
Teşekkürler güzel yorumların için. :) Valla anlamadım kime uyuyormuşum ben? :T: Neysem oyum ben kimseye uymam. :X