TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon Şampiyonu | mrt-06

Atacan’ım tebrik ederim. :bhr: Özellikle son haftalarda vitesi baya artırmıştın, final şarkın da çok iyiydi. :Z @mrt-06

@Ahmed canım seni de tebrik ediyorum çok iyi yarıştın. :Z

Ve @kerem tüm sezonu başarıyla yönettin. Emeklerine sağlık. :bhr: Yer yer tartışmalarımız veya benim yükselmelerim olsa da çok keyif aldım bu sezondan. :Z
Cok tesekkür ederim canim, benim icin bir zevkti. Bir parcasi oldugun icin cok mutluydum tabii ki. Baska sefere katilirsan finalist olursun insallah. :Z

• Harika
Reactions: Özgür
Atacan’ım tebrik ederim. :bhr: Özellikle son haftalarda vitesi baya artırmıştın, final şarkın da çok iyiydi. :Z @mrt-06

@Ahmed canım seni de tebrik ediyorum çok iyi yarıştın. :Z

Ve @kerem tüm sezonu başarıyla yönettin. Emeklerine sağlık. :bhr: Yer yer tartışmalarımız veya benim yükselmelerim olsa da çok keyif aldım bu sezondan. :Z
Teşekkürler Özgürüm. :Z

• Harika
Reactions: Özgür
İlgi budalası değilim ancak 20 hafta boyunca yarıştığım forum yarışmasında birinci olana en azından bir "tebrikler" yazmak zor değil arkadaşlar. Herkese demiyorum ama yarışan diğer arkadaşlara mesela. :):)

İlgi budalası değilim ancak 20 hafta boyunca yarıştığım forum yarışmasında birinci olana en azından bir "tebrikler" yazmak zor değil arkadaşlar. Herkese demiyorum ama yarışan diğer arkadaşlara mesela. :):)

Bu hangi yarışma ben yokken mi yaptınız. :A Tebrikler canım. :A

• Güldürdün
Reactions: mrt-06 and Angelica
İsim ver. Etiketle hatta. :A

Atoş'um tebriksler olsun, etiketin yakıyor. :Z @mrt-06

@Ahmed sende çok iyi yarıştın aşkım emeklerine sağlık. :bhr:

@kerem cim senin de emeklerine sağlık, çok zor bir işi alnının akıyla bitirdin. :Z
Çok teşekkür ederim, her hafta yolladığın değerli oyların için. Sonunda bitti. :Z

• Beğendim
Reactions: serhatt
Tebrikler @mrt-06 . İkinizde çok sevdiğim kişilerdiniz. Kim kazansa sevinecektim. Finalde hiç kazanamadığı için @Ahmed kazansın istiyordum ama olsun. Seninde kazanmana çok sevindim. Kendi etkinliğinde şampiyon olman ayrı bir gurur. Tebrikler AtaCan'ım:bhr:

@kerem emeğine sağlık seninle tekrardan. 20 hafta çok iyi idare ettin. MS'de kolay gelsin şimdiden.:Z

• Harika
  • Üzücü
Reactions: mrt-06 and kerem
Tebrikler @mrt-06 . İkinizde çok sevdiğim kişilerdiniz. Kim kazansa sevinecektim. Finalde hiç kazanamadığı için @Ahmed kazansın istiyordum ama olsun. Seninde kazanmana çok sevindim. Kendi etkinliğinde şampiyon olman ayrı bir gurur. Tebrikler AtaCan'ım:bhr:

@kerem emeğine sağlık seninle tekrardan. 20 hafta çok iyi idare ettin. MS'de kolay gelsin şimdiden.:Z
Beraber yürütecektik...

• Beğendim
Reactions: sokak sanati

Teşekkür ederim. :Z

• Beğendim
Reactions: sokak sanati
Tebrik ederim ortancaaaaa @mrt-06 :love1: ailemizin medarı iftihar :bhr:

@Ahmed gerçekten seni kendime yakın görüyordum. Yabancı müzik dinlediğin için. Ne desem teselli sayılmaz ama eğlencesi güzeldi bee :X

@kerem sen de harika bir iş çıkardin. Sunuculuğun hakkını verdin :bhr: Bi amaç uğruna katılmayı kabul ettim ama herşekilde kısmet değilmiş onu da sonradan anlasak da katıldığım sürece eğlendim:X
Oy veren vermeyen herkese çok teşekkürler, ben forum yarışmalarında biraz talihsizim en son yanlış hatırlamıyorsam, 2014 yılında MS'de birinci olmuştum yani 5,6 yıl önce. Pek beceremiyordum bu işi, ilk kez doğru strateji izleyip birinci oldum.

Tekrardan teşekkürler 20 hafta emek verdikten sonra böyle güzel bitmesi mutlu etti fakat dediğim gibi 2. de olsam sevinirdim @Ahmed benim çok eski arkadaşım ha ben ha o birinci olmuş. Hiçbir farkı olmazdı benim için..

20 hafta arada birkaç sıkıntı olsa da çok güzel yönettin @kerem, başlangıçtaki olayı şahsen affedemem ama sen özür dilemiştin bir özür de benden sana gelsin. (O olay için değil ama senin özürüne kulak tıkadığım için) emeklerine sağlık, çok keyifli oldu. Hele ki korona günlerinde...

Yarışma boyunca kalbini ufak da olsa kırdığım biri varsa özür dilerim, herkese teşekkürler...

@kerem @Yiğitt @MEnes @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @Turkuazz @MasacRE @xemrexxx @Angelica @denizz19 @sokak sanati @mesmeso61 @Maskeli Fedai @mrt-06 @Harunnn60 @serhatt @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @xBUGRAx @-potterhead- @Özgür @Bully @Hachiko @Tolstoyevski @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @hayret bi şey @anniegrant @Gizmen @Emre Ozansoy @12.Adam @phoebebuffay @Dosi @Forumdash @The_Erinch @xdragxx @Felon @eskici @yigit_00 @pompy @Çiğdem @emreemreu @ozmoturk @Araf @gözlemci @DarkLegenD @gözlemci @haluk792 @AteşBöceği @BesaleT @offensive
@mrt-06 baktı uzun süredir şampiyon olamıyor kendi yarışmasında oldu :A :A :A Bende öyle yapmayı planlyıorum yine @kerem @sokak sanati önderliğinde ilerde bende kendi yarışmam MS de şampiyon olurum :F :F :F @Ahmed de tebrikler ama umuta uyup ailemize karşı geldi oklavayı yedi :A :A :A

@xemrexxx @serhatt @alperuz @eskici @xBUGRAx @Bully @Yiğitt @mrt-06 @MasacRE @Maskeli Fedai @dreamy

Tebrikler @mrt-06 kupa ailenin evine geldi bozdurur kullanırı ihtiyac olucak :Z:Z:Z
atacan.png

@mrt-06 baktı uzun süredir şampiyon olamıyor kendi yarışmasında oldu :A :A :A Bende öyle yapmayı planlyıorum yine @kerem @sokak sanati önderliğinde ilerde bende kendi yarışmam MS de şampiyon olurum :F :F :F @Ahmed de tebrikler ama umuta uyup ailemize karşı geldi oklavayı yedi :A :A :A

@xemrexxx @serhatt @alperuz @eskici @xBUGRAx @Bully @Yiğitt @mrt-06 @MasacRE @Maskeli Fedai @dreamy

Tebrikler @mrt-06 kupa ailenin evine geldi bozdurur kullanırı ihtiyac olucak :Z:Z:Z
Ekli dosyayı görüntüle 87884
Teşekkürler ablacım. :bhr:

• Harika
Reactions: Çiğdem

Ekli dosyayı görüntüle 87884
Sen nerden çıktın kara kurbağa? 😱

• Güldürdün
Reactions: Çiğdem