TVen Bu Şarkı Benim 2. Sezon Şampiyonu | mrt-06

kerem

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
28,595
Puanı
1,060
CoWSBN.jpg

20 haftalık serüven sona erdi ve Bu Şarkı Benim'in şampiyonu belli oldu! Kendisi aynı zamanda ilk sezonun sunucusu ve formatı bu platforma kazandırmıştı. Gerçekten başlarda çok yavaş ve ite kaka ilerledi ama her hafta elemelerden kurtulup buralara kadar gelmeyi başardı. Özellikle son 5 haftada üst üste aldığı final puanlarıyla ve şarkıları kapmasındaki olağan hızıyla, aynı zamanda doğru stratejisiyle finalde sizlerin beğenisiyle şampiyon olmayı başardı. Kendisini tebrik ediyor ödülünün en kısa sürede @Bully tarafından takdim edilmesini temenni ediyoruz. :Z

@mrt-06
87466.jpg

@Ahmed ise buralara kadar gerçekten çok başarılı bir şekilde ilerdedi. Kendisi ilk sezonda da finale kalıp şampiyon olamamıştı. Bu sezon aynı kaderi yaşasa da bu yarışmanın totalinde şu ana kadarki en başarılı yarışmacı oldu. Umarız gelecek sefere şeytanın bacağını kırmayı başarabilir. :bhr:

Final konusunda herkese teşekkür ettim zaten ama tekrar bu programa gösterdiğiniz yoğun ilgiden çok memnun kaldığımızı bildirmek istedim. Dediğim gibi amacımız ortak bir noktada hep beraber bir şeyler paylaşabilmekti. Bazen üzüldük, bazen çok güldük, bazen anlaşamadık, bazen tansiyon yükseldi ama her şeye rağmen geriye dönüp baktığımızda "iyi ki" diyorsak sözün bittiği yerdeyiz. :Z

Bu Şarkı Benim 3. sezonuyla Haziran 2021'de TVen'de sizlerle buluşmaya devam edecek o zamana kadar görüşmek üzere, sağlıcakla kalın. :D

Bu Şarkı Benim Kronolojisi
1. Sezon

Şampiyon: @Bully
Finalist: @Ahmed

Son düzenleme:

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
@mrt-06 tebrik ediyorum çok güzel yarışmıştın zaten sonuda güzel oldu :D
@Ahmed sende çok güzel yarıştın buraya kadar geldin nasip değilmiş :(

• Harika
Reactions: mrt-06

Aserat

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
62,794
Puanı
1,061
İtiraf edeyim ben @Ahmed'in kazanmasını bekliyordum şarkı nedeniyle o yüzden büyük sürpriz oldu. :A Neyse sunuculuktan şampiyonluk kimseye nasip olmaz tebrikler aşko. :Z @mrt-06

Sana da tebrikler çok iyi yartıştın her ne kadar bana sürekli düşük versen de. Ama iki sene üst üste finale çıkıp kazanamamak tuhaf. :A @Ahmed

Tekrar emeğine sağlık benim için de güzel bir deneyim oldu. :Z Ama muhtemelen gelecek sezonda yine jüriliğe dönerim. :A @kerem

• Harika
  • Sinir Bozucu
Reactions: kerem and mrt-06

The_Erinch

Favori Üye
Reaksiyon puanı
31,087
Puanı
1,060
@mrt-06 Tebrikler ; şarkın TOTAL olarak değerlendirilsede...Tüm kalplere erişmiştir...

Yarışmadaki birinciliğinide tebtik ediyorum. Hayat yolundada başarılar senin olsun.

@Ahmed senide tebrik ediyorum; 2.oldun ama iyi geldin her hafta...

@kerem Emeğine sağlık.

• Harika
Reactions: kerem and mrt-06

xdragxx

Emekli
Reaksiyon puanı
28,367
Puanı
1,060
Beklediğmden çok daha az fark oldu az kalsın sürpriz olacaktı :A İki arkadaşa da tebrik güzel yarışma çıkardılar :D

• Harika
Reactions: mrt-06

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
Tebrik ederim ortancaaaaa @mrt-06 :love1: ailemizin medarı iftihar :bhr:

@Ahmed gerçekten seni kendime yakın görüyordum. Yabancı müzik dinlediğin için. Ne desem teselli sayılmaz ama eğlencesi güzeldi bee :X

@kerem sen de harika bir iş çıkardin. Sunuculuğun hakkını verdin :bhr: Bi amaç uğruna katılmayı kabul ettim ama herşekilde kısmet değilmiş onu da sonradan anlasak da katıldığım sürece eğlendim:X

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Tebrikler @mrt-06 bunca zaman güzel şarkılarla karşımıza geldin finaldeki yorumum üstüne alınma ama finaller hep erkin koray benim gözümde şampiyonluğuna gölge düşürüyor yarı finale kadarki performansların için tebrikler..

• Harika
Reactions: kerem

Angelica

Favori Üye
Ayın En Favori Üyesi
Reaksiyon puanı
56,849
Puanı
1,060
Tebrikler @mrt-06 bunca zaman güzel şarkılarla karşımıza geldin finaldeki yorumum üstüne alınma ama finaller hep erkin koray benim gözümde şampiyonluğuna gölge düşürüyor yarı finale kadarki performansların için tebrikler..

Yanlış anlaşılmak istemem ama finallere kaç kere Erkin koray geldi ki ? :D

Felon

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,117
Puanı
560
Prodüksüyon için tebriklerin en büyüğünü es geçmemek gerek günlerce recap yapıp video yüklemenin ve tüm üye ve jürilerin oylarının toplamasının ne kadar zor olduğunu bilirim emeğine ve sabrına sağlık @kerem

• Harika
Reactions: kerem

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Oy veren vermeyen herkese çok teşekkürler, ben forum yarışmalarında biraz talihsizim en son yanlış hatırlamıyorsam, 2014 yılında MS'de birinci olmuştum yani 5,6 yıl önce. Pek beceremiyordum bu işi, ilk kez doğru strateji izleyip birinci oldum.

Tekrardan teşekkürler 20 hafta emek verdikten sonra böyle güzel bitmesi mutlu etti fakat dediğim gibi 2. de olsam sevinirdim @Ahmed benim çok eski arkadaşım ha ben ha o birinci olmuş. Hiçbir farkı olmazdı benim için..

20 hafta arada birkaç sıkıntı olsa da çok güzel yönettin @kerem, başlangıçtaki olayı şahsen affedemem ama sen özür dilemiştin bir özür de benden sana gelsin. (O olay için değil ama senin özürüne kulak tıkadığım için) emeklerine sağlık, çok keyifli oldu. Hele ki korona günlerinde...

Yarışma boyunca kalbini ufak da olsa kırdığım biri varsa özür dilerim, herkese teşekkürler...

@kerem @Yiğitt @MEnes @tolgab @Billy Kane @Aserat @dreamy @Turkuazz @MasacRE @xemrexxx @Angelica @denizz19 @sokak sanati @mesmeso61 @Maskeli Fedai @mrt-06 @Harunnn60 @serhatt @batuhankaralar @bazinga @MayısKralı @xBUGRAx @-potterhead- @Özgür @Bully @Hachiko @Tolstoyevski @S.G.A.T. @alperuz @Ahmed @hayret bi şey @anniegrant @Gizmen @Emre Ozansoy @12.Adam @phoebebuffay @Dosi @Forumdash @The_Erinch @xdragxx @Felon @eskici @yigit_00 @pompy @Çiğdem @emreemreu @ozmoturk @Araf @gözlemci @DarkLegenD @gözlemci @haluk792 @AteşBöceği @BesaleT @offensive

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
Ben pek hatırlamıyorum MS'de Erkin yarışmıştı sadece, finalde en iyi şarkıyı, şarkıcıyı seçmek gerekiyor, bana kalırsa Erkin Koray zaten ülkemizin gelmiş geçmiş en iyilerden, seçilmesi tam tersi gölge düşürmek değil, doğru olandı. :)

• Beğendim
Reactions: Felon

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,792
Puanı
1,061
@mrt-06 tebrik ediyorum çok güzel yarışmıştın zaten sonuda güzel oldu :D
@Ahmed sende çok güzel yarıştın buraya kadar geldin nasip değilmiş :(
Eline sağlık @kerem harika iş çıkardın :bhr:

@mrt-06 tebrik ederim. Eski sunduğun programında şampiyon oldun🤗

@Ahmed sanada tebrikler🤗
İtiraf edeyim ben @Ahmed'in kazanmasını bekliyordum şarkı nedeniyle o yüzden büyük sürpriz oldu. :A Neyse sunuculuktan şampiyonluk kimseye nasip olmaz tebrikler aşko. :Z @mrt-06

Sana da tebrikler çok iyi yartıştın her ne kadar bana sürekli düşük versen de. Ama iki sene üst üste finale çıkıp kazanamamak tuhaf. :A @Ahmed

Tekrar emeğine sağlık benim için de güzel bir deneyim oldu. :Z Ama muhtemelen gelecek sezonda yine jüriliğe dönerim. :A @kerem
@mrt-06 Tebrikler ; şarkın TOTAL olarak değerlendirilsede...Tüm kalplere erişmiştir...

Yarışmadaki birinciliğinide tebtik ediyorum. Hayat yolundada başarılar senin olsun.

@Ahmed senide tebrik ediyorum; 2.oldun ama iyi geldin her hafta...

@kerem Emeğine sağlık.
Beklediğmden çok daha az fark oldu az kalsın sürpriz olacaktı :A İki arkadaşa da tebrik güzel yarışma çıkardılar :D
Tebrik ederim ortancaaaaa @mrt-06 :love1: ailemizin medarı iftihar :bhr:

@Ahmed gerçekten seni kendime yakın görüyordum. Yabancı müzik dinlediğin için. Ne desem teselli sayılmaz ama eğlencesi güzeldi bee :X

@kerem sen de harika bir iş çıkardin. Sunuculuğun hakkını verdin :bhr: Bi amaç uğruna katılmayı kabul ettim ama herşekilde kısmet değilmiş onu da sonradan anlasak da katıldığım sürece eğlendim:X
Stratejik hamlelerle finale kadar gelmeyi başaran her iki ismi de tebrik ediyorum 🥳 @mrt-06 @Ahmed

ve emeklerinden dolayı @kerem i de ayrıca tebrik ederim.
Ellerine sağlık @kerem :Z

Tebrikler Atoş :Z @mrt-06
Tekrardan teşekkürler. :love1: