TVen Bu Şarkı Benim 1.Hafta (2.Sezon)

XanTier

Emekli
Reaksiyon puanı
8,235
Puanı
1,061
Efsane :F

İlk haftaya efsane girişimizi yapıyoruz, büyük usta Barış Manço ile başlıyoruz. Hepimizin bildiği ve sevdiği bir şarkıdır diye düşünüyorum. :bhr:

@sokak sanati @MEnes @ozmoturk @tolgab @Billy Kane @Sherlock @Aserat @dreamy @turkuazz @MasacRE- @xemrexxx @Tolstoyevski @mesmeso61 @S.G.A.T. @Thequeer @XanTier @Harunnn60 @Maskeli Fedai @YıldırıM @Çiğdem- @mrt-06 @Halef @Ahmed @batuhankaralar @DarkLegenD @Forumdash @pompy @BesaleT @berkann @Yakamoz-Asi @soo @Çiğdem- @MasacRE- @Billy Kane @mrt-06 @Aserat
MUH-TE-ŞEM

Bu arada elimde bir Aleyna Tilki haberi var. Bırakayım da @XanTier açsın :A @Çiğdem-
Bütün camia gördü haberi. Bırak tabii ki de bana :A

Bu zevksizliğinle jüri olmuşsun zaten :A
Juri mi olmuşum ben? :eek: @gözlemci

Son düzenleme:

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Benimkini direk attığım videoyu al cnm sezon boyunca kıendi recabımı kendim yaparım videomu alıp koy :Z:Z:Z
Çok sağol beni düşünüp uğraştırmadığın için :bhr: Başarılar diliyorum yarışma da :D elenirsen jüri olarak aramızda devam etmeni isteriz :bhr:

Bu senin için tüm şarkılardan en iyi şarkı mı?
Bu hafta gelebilecek en iyi şarkıyla geleceksiniz. Sonraki haftalarda 2017 şarkıları ile gelin denince MFÖ ile gelemiyeceksin.
@vadikızı @mrt-06 size en iyi şarkılarlamı geldiniz? Atacan dinlemedim seninkini daha ama.
@serhatt seninkini dinlemedim henüz ama sende iyice düşün. En iyi şarkılar yarışacak.
@ozmoturk ve @dreamy seçtiğiniz sanatçıların en iyi şarkılarınımı seçtiniz?

@DarkLegenD senin ilk haftada elendiğin sanatçı değilmi? Nerde Ferdi Tayfur :eek:
@gözlemci kafaları karıştırmışsın baya :A @batuhankaralar madem kaldın katıl yarışmaya :D
Shakira şimdilik favorim. Diğerlerini recapta dinlerim :D

@dreamy @ozmoturk @serhatt @mrt-06 @batuhankaralar @DarkLegenD @mrt-06
Kafalar kendi kendine karışmış bizlik birşey yok :A Yarışma ile ilgili daha iyi açıklamayı yetkililer yapacaktır :A :A
ya ben 2017 şarkılarını bilmiyorum eskilerden dinliyorum genelde 2017 şarkıları olma zorunluluğu olmasın ya lütfen @gözlemci @Dosi
Ankete sunacağım oylama da aldığı takdirde olabilir, bu tür zorluklara kolaylıkla direnebilmen lazım ve diğerlerini elemen lazım :-)
Ya o etiketlediklerimin çoğu benden kapar puanda ama isim vermek istemiyorum dönmeyeceğim şarkılar var :T: Diğer haftalar rayına oturur yarışma.
@gözlemci bence acele etti. Biraz süreyi uzatmalıydı. Çok oldu bittiye gelmiş gibi :D

a yok o sadece örnekti. Öyle bir konsept gelmez bence. Hem gelirsede top10 listemizde yeni şarkılar mevcut. Sen eskilerden en güzel şarkı ile gel :D Ama kendi şarkına güveniyorsan değişme.
Mesela illerdeki haftalarda en iyi grup, en iyi düet, pop, arabesk tarzı konseptler gelebilir
Acele olmadı ama bu konularda cahil olduğum doğrudur :A
Erkin Koray
Sezen Aksu
Tarkan
Ahmet Kaya
ve daha bir sürü sevilen sanatçılar var. Seç güzel bir şarkı

ilk haftadan elenmezsin ama :A
@gözlemci vakit sıkıntım olmasaydı ilkkez müzik yarışmasında yarışabiliridm. Saç baş yolduruyor bazıları :F

Yani şuan en sevdiğin şarkı?
Bize oynamalısın :A ama daha dinlemedim tabi. Güzeldir kesin. Senle müzik zevkimiz pek uzak değil birbirinden :D
Aynen yarışmada görmek isterdik ama olsun :D Başka zamana inşallah saç baş yolarsın :A :A

Bindik bir alamete gidiyoruz kıyamete, @gözlemci dışında formatı çözebilen yok, Da Vinci Şifresi gibi mübarek :A
Daha net açıklamayı sonuçların açıklandığı gün yapacağım :A Format kolay ama ben anlatamadım sanırım :A Şifreleri ifşa edeceğiz zamanla :F
Hhaahah amaç @gözlemci e destek olalım ayoll gerisi önemli değil :A

Elimizden gelen yardımı edelim elensek yine desteğimiz sürsün :Z

Şarkıcı seçmiyorsun istediğin bir şarkıcının herhangi bir şarkısını seçiyorsun her hafta öyle değieşcek aktegoriye göre yani @ozmoturk de Hande şarkısı seçebiliyor :A :A :A
Çook teşekkür ediyorum cidden destek önemlidir ama büyük ölçüde destek oldun sağolasın :bhr:

Efsane :F

MUH-TE-ŞEM

Bütün camia gördü haberi. Bırak tabii ki de bana :A

Juri mi olmuşum ben? :eek: @gözlemci
Evet ben azğından kelime çıkanı kapıyorum :A :A Böyle bir ima geçtiyse almışızdır :A Ne yapalım şimdi sen karar ver , okey de bitirelim bu işi :A

Son düzenleme:

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Çok sağol beni düşünüp uğraştırmadığın için :bhr: Başarılar diliyorum yarışma da :D elenirsen jüri olarak aramızda devam etmeni isteriz :bhr:

Kafalar kendi kendine karışmış bizlik birşey yok :A Yarışma ile ilgili daha iyi açıklamayı yetkililer yapacaktır :A :A

Ankete sunacağım oylama da aldığı takdirde olabilir, bu tür zorluklara kolaylıkla direnebilmen lazım ve diğerlerini elemen lazım :-)

Acele olmadı ama bu konularda cahil olduğum doğrudur :A

Aynen yarışmada görmek isterdik ama olsun :D Başka zamana inşallah saç baş yolarsın :A :A

Daha net açıklamayı sonuçların açıklandığı gün yapacağım :A Format kolay ama ben anlatamadım sanırım :A Şifreleri ifşa edeceğiz zamanla :F

Çook teşekkür ediyorum cidden destek önemlidir ama büyük ölçüde destek oldun sağolasın :bhr:

Evet ben azğından kelime çıkanı kapıyorum :A :A Böyle bir ima geçtiyse almışızdır :A Ne yapalım şimdi sen karar ver , okey de bitirelim bu işi :A
Daha fazla aktif ol. Milletin sorularına yetişemez oldum :F

Programı şu bölüme açarsan daha iyi olur, burası senaryo bölümü. :D @gözlemci

https://fav10.net/forum/forums/fav10-yarışma-ve-program-etkinlikleri.825/

Bu alana da sıçradım ve yabancıyım :A Yönlendirdiğin için teşekkür ederim :bhr: Sonuçlardan itibaren oraya açarım :D
Atacan, sunucunuzu bir eğitimden geçirmeniz gerekirdi. Çok acemi :F

mrt-06

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
59,836
Puanı
1,061

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Daha fazla aktif ol. Milletin sorularına yetişemez oldum :F

Atacan, sunucunuzu bir eğitimden geçirmeniz gerekirdi. Çok acemi :F
Cevap verirsen bana gerek kalmaz tabi :A Ama sen olabildiğince cevaplarsın ben hastayım bu aralar :(
Ayrıca konuyu başka yere açmakla acemi sayılmam sanırım :A Sonuçta geri kalan içeriğe hakimim :A

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Cevap verirsen bana gerek kalmaz tabi :A Ama sen olabildiğince cevaplarsın ben hastayım bu aralar :(
Ayrıca konuyu başka yere açmakla acemi sayılmam sanırım :A Sonuçta geri kalan içeriğe hakimim :A
Benim yarışmanı tam anladığım sayılmaz ama galiba şuana kadar doğru anlattım :A

Aklımda soru işaretleri var fakat onlarda başlattığın zaman cevaplanacaktır kesin.

Ben uyarımı yaptım yarışmacılara ama herkes memnunmuş seçiminden. Artık dönmediğim zaman söylenmesinler.
Rengimi belli ettim ve yakın arkadaşmış kusura kalmasınlar. Beğenmediğime bye bye diyecem :Z
Ve geçmiş olsun. Yarışma baya zamanını alacaktır.
Ben bir ara sundum "En iyi ben seçerim" isminde ve sonuç gecelerimiz 3 saat sürüyordu :F yemeğe bile vakit ayırmadığım zamanlar oluyordu.

Sen hele şu işi bitir belki senle ortak sunarız illerde :A Eskisi gibi vakit ayıramıyorum foruma.
Bi girmesem günler sürüyor ama girincede bugun ki gibi çıkmak bilmiyorum :F
Deniz dönmeden rafdan indirmeyeceğim yarışmamı :)

Ne yazmışım be :F:F:F

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Benim yarışmanı tam anladığım sayılmaz ama galiba şuana kadar doğru anlattım :A

Aklımda soru işaretleri var fakat onlarda başlattığın zaman cevaplanacaktır kesin.

Ben uyarımı yaptım yarışmacılara ama herkes memnunmuş seçiminden. Artık dönmediğim zaman söylenmesinler.
Rengimi belli ettim ve yakın arkadaşmış kusura kalmasınlar. Beğenmediğime bye bye diyecem :Z
Ve geçmiş olsun. Yarışma baya zamanını alacaktır.
Ben bir ara sundum "En iyi ben seçerim" isminde ve sonuç gecelerimiz 3 saat sürüyordu :F yemeğe bile vakit ayırmadığım zamanlar oluyordu.

Sen hele şu işi bitir belki senle ortak sunarız illerde :A Eskisi gibi vakit ayıramıyorum foruma.
Bi girmesem günler sürüyor ama girincede bugun ki gibi çıkmak bilmiyorum :F
Deniz dönmeden rafdan indirmeyeceğim yarışmamı :)

Ne yazmışım be :F:F:F
Yarışma zamanımı alsın eğlenmek için giriyorum buraya :A

Birlikte de sunarız kader kısmet bu işler :F

Döniss dönmeden niye inmiyormuş raftan :A :A indir gitsin :A :A

Teşekkür ederim :-)iyileşene dek bana birşey sormayın :F

Dosi

Süper Mod.
Reaksiyon puanı
108,339
Puanı
1,060
Yarışma zamanımı alsın eğlenmek için giriyorum buraya :A

Birlikte de sunarız kader kısmet bu işler :F

Döniss dönmeden niye inmiyormuş raftan :A :A indir gitsin :A :A

Teşekkür ederim :-)iyileşene dek bana birşey sormayın :F
Çünkü Döniss benim reyting ve enerji kaynağım :A o olmadan olmaz.

Çenemin 4 katı çalışması onun eseri :A Şuan 19. bin civarı mesaj sayım varsa bunun en az 12 bini @denizz19 sayesindedir :A

Ilk yarışmamda finale çıkamadı ama desteğini hiç esirgemedi :bhr:

Bendeki yoğunluk bitmezse devrederim belki birilerine :D

Angelica

Favori Üye
Reaksiyon puanı
57,658
Puanı
1,060
Bu senin için tüm şarkılardan en iyi şarkı mı?
Bu hafta gelebilecek en iyi şarkıyla geleceksiniz. Sonraki haftalarda 2017 şarkıları ile gelin denince MFÖ ile gelemiyeceksin.
@vadikızı @mrt-06 size en iyi şarkılarlamı geldiniz? Atacan dinlemedim seninkini daha ama.
@serhatt seninkini dinlemedim henüz ama sende iyice düşün. En iyi şarkılar yarışacak.
@ozmoturk ve @dreamy seçtiğiniz sanatçıların en iyi şarkılarınımı seçtiniz?

@DarkLegenD senin ilk haftada elendiğin sanatçı değilmi? Nerde Ferdi Tayfur :eek:
@gözlemci kafaları karıştırmışsın baya :A @batuhankaralar madem kaldın katıl yarışmaya :D
Shakira şimdilik favorim. Diğerlerini recapta dinlerim :D

@dreamy @ozmoturk @serhatt @mrt-06 @batuhankaralar @DarkLegenD @mrt-06

Ya ben seviyorum bu şarkıyı tekrar değiştirmekde istemedim açıkcası:D

Favorim :bhr:
@gözlemci hayırlı olsun. Herzamanki gibi kişiye değil şarkıya oylarımı vereceğim. Adil olmaktan hiç şaşmadım bu konuda yoksa @vadikızı zamanında az 1 lerimi kapmazdı :A

Yalnız bu ne kimse anlamamış galiba konsepti :eek: En iyi şarkılarını seçeceksiniz ama baya hoşuma gitmeyen şarkı var :T: üstelik 2 jüri dönmezse elenme olacak.
@destere işimiz kolay gibi sanki :A

Bir sürü efsane sanatcılar şarkılar varken riske girmek :eek:
Gülpempe şarkısıda doğru seçim.
Diğerlerini dinlemem gerekiyor.
@vadikızı Aleyna? :A

Ve unutmayın bundan sonra konsept seçimi olacağı için aklınızdaki en iyi şarkılarla hiç yarışamayabilirsiniz :D

Valla ben çok sevdiğim için seçeyim dedim değiştirmeyide çok düşündüm ama nasıl olur bilemedim valla şans artık:D

Son düzenleme:

gözlemci

Konu Sahibi
Favori Üye
Reaksiyon puanı
12,604
Puanı
861
Çünkü Döniss benim reyting ve enerji kaynağım :A o olmadan olmaz.

Çenemin 4 katı çalışması onun eseri :A Şuan 19. bin civarı mesaj sayım varsa bunun en az 12 bini @denizz19 sayesindedir :A

Ilk yarışmamda finale çıkamadı ama desteğini hiç esirgemedi :bhr:

Bendeki yoğunluk bitmezse devrederim belki birilerine :D
Amann sevsinler Dönissi :A :A

Onun çenesi de karşı tarafa bağlı açılıyor tek taraflı değildir o :A :A Sen konuşmaya elverişli olduğun için seni konuşturmuştur :F

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?
Salı günü sonuçlar açıklanacak :D Tüm detaylar ilk konuda var gözatabilirsin ;)