TVen Bu Şarkı Benim 1.Hafta (2.Sezon)

Biz yinede rakipleri görsün dedik :A :A

Bende o o etiket listesini @Çiğdem- in Music Surivor'ından çaldım :A :A

Sağolasın baya kötüyüm :A Bugün yine iyiyim klavyeye basmaya bile üşeniyordum :(

Aynen ilk 3 hafta jüriler verecek :A ilk 3 hafta jürilerin vereceği 2-4-6 puanlar önemli o puanları alan 3 kişi avantajlı çıkacak :A Elenen olmayabilir ama 3.haftadan sonra direkt elemelere geçeceğiz sizlerinde puanlarıyla :D

@Billy Kane Şarkını buraya atıp jüri adaylarımızın erkenden görüp beğenmesini sağlayabilirsin :A

@dreamy @mrt-06 Bana özelden recap süreniz olan 60 saniyenizi belirleyip atarsanız memnun kalacağım :D
@Çiğdem- benim olmadığım zamandan alıntı yapmış senin derdin neydide gittin 3 ay öncenin etiketini kaptın :)

O da ses yarışması bu da :A Kolayıma kaçtı :F
şimdi kaç kişi oldu yarışmacı ne kadar çok olursa o kadar kalaylama imkanım olur :) yarışmacı sayısını arttırman şart ::)
@sokak sanati taylor swiftle gelecekti ismini yazaydın yarışmacılar listesine :)

Favorim :bhr:
@gözlemci hayırlı olsun. Herzamanki gibi kişiye değil şarkıya oylarımı vereceğim. Adil olmaktan hiç şaşmadım bu konuda yoksa @vadikızı zamanında az 1 lerimi kapmazdı :A

Yalnız bu ne kimse anlamamış galiba konsepti 😱 En iyi şarkılarını seçeceksiniz ama baya hoşuma gitmeyen şarkı var :T: üstelik 2 jüri dönmezse elenme olacak.
@destere işimiz kolay gibi sanki :A

Bir sürü efsane sanatcılar şarkılar varken riske girmek 😱
Gülpempe şarkısıda doğru seçim.
Diğerlerini dinlemem gerekiyor.
@vadikızı Aleyna? :A

Ve unutmayın bundan sonra konsept seçimi olacağı için aklınızdaki en iyi şarkılarla hiç yarışamayabilirsiniz :D
yarışanların işide kolay? asıl foka batan sunucu bence :)) eline yüzüne bulaştıracaktır hiç ümidim yok bakalım nasıl çıkacak işin içinden :)

şimdi kaç kişi oldu yarışmacı ne kadar çok olursa o kadar kalaylama imkanım olur :) yarışmacı sayısını arttırman şart ::)
@sokak sanati taylor swiftle gelecekti ismini yazaydın yarışmacılar listesine :)

yarışanların işide kolay? asıl foka batan sunucu bence :)) eline yüzüne bulaştıracaktır hiç ümidim yok bakalım nasıl çıkacak işin içinden :)
11 Yarışmacı 7 de Jürimiz var :A

Nesini yüzüme bulaştırayım :A Sananda burada integral hesabı yapacam da yapaamadım, hoş o bile olsa yaparım :A

11 Yarışmacı 7 de Jürimiz var :A

Nesini yüzüme bulaştırayım :A Sananda burada integral hesabı yapacam da yapaamadım, hoş o bile olsa yaparım :A
şimdi bu şarkıcıya dönüş yapma işi nasıl oluyor sen onu anlatsan yeterli mesela ben aleyna tilkiden hoşlandım gidip aleynaylamı buluşacağım :)

şimdi bu şarkıcıya dönüş yapma işi nasıl oluyor sen onu anlatsan yeterli mesela ben aleyna tilkiden hoşlandım gidip aleynaylamı buluşacağım :)
Onu da ayarlarız hatta birebir akşam yemeği falanda ayarlarız :A .A

Örnek veriyorum Tilki kızımızla karşılaştın önce beğendin mi hımm evet gibi sesler duyuyorum :A beğendin ama rakipleri arasında nasıl dediğimde tilkiden daha iyisini mi bulacağım diyorsun ve elinde olan 2-4-6 puan seçeneklerinden 6 puanı tilki kızımıza bastın kaldı elinde 2 ve 4 onları aynen birilerine basacaksın :A

Haa oldu ki tilki kıızımızı beğenmedim yok böyle bi ihtimal ama farz edelim :A o zaman dönmüyorum diyorsun , yada az beğenmişsindir dönersin ama istediğini alamamışsındır :A

Oldu mu şimdi @destere :F

Örnek veriyorum Tilki kızımızla karşılaştın önce beğendin mi hımm evet gibi sesler duyuyorum :A beğendin ama rakipleri arasında nasıl dediğimde tilkiden daha iyisini mi bulacağım diyorsun ve elinde olan 2-4-6 puan seçeneklerinden 6 puanı tilki kızımıza bastın kaldı elinde 2 ve 4 onları aynen birilerine basacaksın :A

Haa oldu ki tilki kıızımızı beğenmedim yok böyle bi ihtimal ama farz edelim :A o zaman dönmüyorum diyorsun , yada az beğenmişsindir dönersin ama istediğini alamamışsındır :A

Çok sağol beni düşünüp uğraştırmadığın için :bhr: Başarılar diliyorum yarışma da :D elenirsen jüri olarak aramızda devam etmeni isteriz :bhr:

Kafalar kendi kendine karışmış bizlik birşey yok :A Yarışma ile ilgili daha iyi açıklamayı yetkililer yapacaktır :A :A

Ankete sunacağım oylama da aldığı takdirde olabilir, bu tür zorluklara kolaylıkla direnebilmen lazım ve diğerlerini elemen lazım 🙂

Acele olmadı ama bu konularda cahil olduğum doğrudur :A

Aynen yarışmada görmek isterdik ama olsun :D Başka zamana inşallah saç baş yolarsın :A :A

Daha net açıklamayı sonuçların açıklandığı gün yapacağım :A Format kolay ama ben anlatamadım sanırım :A Şifreleri ifşa edeceğiz zamanla :F

Çook teşekkür ediyorum cidden destek önemlidir ama büyük ölçüde destek oldun sağolasın :bhr:

Evet ben azğından kelime çıkanı kapıyorum :A :A Böyle bir ima geçtiyse almışızdır :A Ne yapalım şimdi sen karar ver , okey de bitirelim bu işi :A

Programı şu bölüme açarsan daha iyi olur, burası senaryo bölümü. :D @gözlemci

https://fav10.net/forum/forums/fav10-yarışma-ve-program-etkinlikleri.825/
Aaa önemli değil @gözlemci elimizden yardımı tabikide yapacaz @mrt-06 kanalında olmana ayrıca sevindim o konuda kendisine karşı bir mahçubiyetimiz vardı çünkü 😳

Reytingin bol olsun özellikle MS yokken hızır gibi yetiştin çünkü şarkı yarışmaları artık forumun en önemli formatlarından biri haline geldi . Müziksiz yapamaz olduk. Senin bu yarışman benim şarkı etkinliğim ayrıca @S.G.A.T. da güzel bir şarkı etkinliği düzenledi onada elimizden gelen katkıyı yaptık müzik forumumuzun gıdası gibi oldu
:Z:Z:Z

@Çiğdem- benim olmadığım zamandan alıntı yapmış senin derdin neydide gittin 3 ay öncenin etiketini kaptın :)
Senin için Ekime yaydık yarışmayı ama seninde 1 ay geçikeceğin tuttu ayoll :A :A :A

sadece 6 yı değil 4 ve 2 yi de tilkiye basmak istiyorum diyelimm :) böyle bir ihtimal varmı ? neyse sormamış olayım yok diyeceksin:)
asıl soracağım şey yani anlatımına göre 3 şarkıcıya puan verebiliyor her jüri, hepsine puan veremiyor mu ? asıl soru buydu :)

Aaa önemli değil @gözlemci elimizden yardımı tabikide yapacaz @mrt-06 kanalında olmana ayrıca sevindim o konuda kendisine karşı bir mahçubiyetimiz vardı çünkü 😳

Reytingin bol olsun özellikle MS yokken hızır gibi yetiştin çünkü şarkı yarışmaları artık forumun en önemli formatlarından biri haline geldi . Müziksiz yapamaz olduk. Senin bu yarışman benim şarkı etkinliğim ayrıca @S.G.A.T. da güzel bir şarkı etkinliği düzenledi onada elimizden gelen katkıyı yaptık müzik forumumuzun gıdası gibi oldu

Senin için Ekime yaydık yarışmayı ama seninde 1 ay geçikeceğin tuttu ayoll :A :A :A
ekimde pancar ekiyordum köyde, forumda ne işim var :)

sadece 6 yı değil 4 ve 2 yi de tilkiye basmak istiyorum diyelimm :) böyle bir ihtimal varmı ? neyse sormamış olayım yok diyeceksin:)
asıl soracağım şey yani anlatımına göre 3 şarkıcıya puan verebiliyor her jüri, hepsine puan veremiyor mu ? asıl soru buydu :)

Aaa ozaman sen Yazları çalıştığın için onun parasıyla kışın çalışmıyorsun anlamaya başladım sanırım bu ev kızı modunu nasıl oluşturduğunu :A :A :A @MasacRE- @XanTier @gözlemci @mrt-06

Bende çok güvenmiyorum @gözlemci ye :A ama burada biz değerli jüriler ona yardımcı oluruz.
Onu düşündüğümüzden değil. Sadece eğleneceğimiz bir yarışma olsun diye.
Kendimiz için yani :A

İnşallah bir gün beraberde program sunarız :A Aynen @mrt-06 nın kanalında olması daha iyi :D Atacan'ı da çok severim dedim neden olmasın :D

Yarışmalar forumda insanları birbirine kaynaştırıyor , elbette güzel olacak gibi :D

Testereceğim :bhr: Yarışmanında 4.haftasına kadar 3 kişiye puan vereceksin , puan vermeyip eleme yapmakda istemeyebilirsin :D Neyse 4.haftadan itibaren tüm herkese puan vereceksin :D
Aaa ozaman sen Yazları çalıştığın için onun parasıyla kışın çalışmıyorsun anlamaya başladım sanırım bu ev kızı modunu nasıl oluşturduğunu :A :A :A @MasacRE- @XanTier @gözlemci @mrt-06
Bence çok güzel yazın çalış kışın yat :A Ohh kebap , ev kızı modu ağır olmamış mı @destere gibi bir delikanlıya :A Gerçi biz onu şöyle çevirelim :A Destere gibi erkek bulunmaz valla dişi sinek aramak için bile evden çıkmıyor :A
Bende çok güvenmiyorum @gözlemci ye :A ama burada biz değerli jüriler ona yardımcı oluruz.
Onu düşündüğümüzden değil. Sadece eğleneceğimiz bir yarışma olsun diye.
Kendimiz için yani :A
Hemen burada egoizim filizlenmiş :T: :A

Haydi bende bir egoistlik yapayım :A Benimde yarışmada jüriye ihtiyacım vardı sen veya o farketmezdi amaç eğlencemiz için birilerinin gelmesi gerekiyordu sizde kabul ettiniz :A :A

Hemen burada egoizim filizlenmiş :T: :A

Haydi bende bir egoistlik yapayım :A Benimde yarışmada jüriye ihtiyacım vardı sen veya o farketmezdi amaç eğlencemiz için birilerinin gelmesi gerekiyordu sizde kabul ettiniz :A :A
Benden bukadar ozaman.
Haydi sana kolay gelsin :ppp:
ortak program sunma fikrimi çalmak bide 😱
Tak sepeti koluna haydi herkes yoluna :A
Dün konundan çıkmadım ben be 😱
Işte o bana iyi davran lafımı çiğnediğin gün bugündür. Tarih yazdı bunu :ppp:

Benden bukadar ozaman.
Haydi sana kolay gelsin :ppp:
ortak program sunma fikrimi çalmak bide 😱
Tak sepeti koluna haydi herkes yoluna :A
Dün konundan çıkmadım ben be 😱
Işte o bana iyi davran lafımı çiğnediğin gün bugündür. Tarih yazdı bunu :ppp:
:A :A :A bana söylediklerini evirip çevirip gönderdim o zaman burayı ilk terkedenin ben olmam gerekiyordu :A Ortak programı 3 kişi sunarız işte @Çiğdem- sen ben :F

Ben senin mi sabrını zorluyorum? :ppp:
Konuş konuş. Dahada batıyor gemi :D
Çok muhabbet tez ayrılık getirir dedikeri şey bu olsa gerek
Benim sabrım çabuk dolup taşar ve boşalır :A :A Küsükünlüğümde öyledir :A Birine darılırsam affetmem kolaydır :A
Çok muhabbet tez ayrılık getirmez normalde ama bazen evet geçerli :D
Gemiyi ayakta tutan bir parçada sensin demek ki batırmak seninde işine geliyor :A