Netflix Bloodline - Dizi Yorumları

1x3. Bölüm

sarah ı kim öldürdü ?

ailenin geçmişinde karanlık bir sayfa var orası bir günyüzüne çıkana kadar rahat edemeyeceğiz gibi :) meg in birde kızkardeşi varmış sanırım babasının daha çok düşkün olduğu bu kardeş şimdi piyasada yok ailenin büyük sırrı bu kızla ilgili olmalı sanırım
kevin a kalsa danny i anında miras dışında bırakmaktan yana meg ise daha vicdanlı danny i devre dışı bırakmak istememkle birlikte danny e güvenemiyorda ? danny nin meg in çantasını karıştırıp onun özel hayatına girmesi ve onu özel hayatıla ilgili tehtit edişi hoş değildi
baba iyileşti ama kafa gidik :)

1x4. Bölüm

danny ailesine alışıyordu ailede danny e alışıyorduki geçmişte yaşanan şeyler babayı yine rahatsız eti danny ile konuşma yaptıkları sırada tamda işler rayına girdi diyecektimki baba oğlundan gitmesini istedi , geçmişte sarah adlı kız ölmüş suç kimin büyük ihtimalle boğulmuş ama burda danny nin kabahati nedir ben daha çok baba nın eskiden işlediği kabahatlerin büyük oğlu danny tarafından bilinmesinin babayı rahatsız ettiğini düşünmeye başladım
bu arada john öldürülen kaçak göçmen kızları soruşturmaya devam ediyor ordada kabahat danny nin başına patlayacak gibi ..
meg yeni iş teklifi aldı newyorktan bakalım kabul edecekmi ?

1x5. Bölüm

dizide muhteşem bir ağırlık var ama konu o kadar bağlıyorki insanı ağırlığın farkına varamıyorsun, sanki tempoluymuş gibi duruyor:) hala sarah cinayetini sebeplerini çözemedik ama olsun yeterki dizi gizemini korusun :)
baba öldü ondan kurtulduk bu durumda danny nin mirastan pay alamam durumu kalmadı gibi ama sarah ın ölümünde babanın danny i feci şekilde dövüp polis kayıtlarına trafik kazası diye geçirdiğinide öğrendik , o zamanlar 14 yaşında olan john babası lehine yalan ifade vermiş danny dedektiften kasedi alıp dinledi olaylar dahada karışacak gibi ..

1x6. Bölüm

muhteşemdi :)

danny kıçı başı dağıttı içkiydi eroindi üstünede met, kafa tam duman , bu kafayla birde hayalinde kendi kendim [/spoilerne sıktı şu sarah ın nasıl boğulduğuna dair ayrıntıyı öğrenmeden kimin neden suçluluk duyduğunu neden suçsuz olduğunu anlayamayacağız sanırım birde verasette danny çıkarılmış meg le kevin ın danny pek umurlarında değil ama john bayağı bir vijdan azabına kapıldı ?

1x7. Bölüm

hepsi iyi oyuncu ama Ben Mendelsohn danny karakteriyle harika oynuyor

dany pek belli etmemekle birlikte kardeşlerinden intikam almak için sanırım planlar peşinde, özellikle kevin, danny nin sevgilisi cece ile yatınca, pek dışa vurmasada kevin ı listenin başına koydu gibi son soygun işinin planlayıcısı danny olmalı ..
kevin tosbağası hakediyordu dayağı :)

Ben Mendelsohn en son Mississippi Grind adlı filmde oynamış, filmde ayrıca manhattan love story nin dana sı Analeigh Tipton da var bu filmi izlerim ben

Son düzenleme:
1x7. Bölüm

hepsi iyi oyuncu ama Ben Mendelsohn danny karakteriyle harika oynuyor

dany pek belli etmemekle birlikte kardeşlerinden intikam almak için sanırım planlar peşinde, özellikle kevin, danny nin sevgilisi cece ile yatınca, pek dışa vurmasada kevin ı listenin başına koydu gibi son soygun işinin planlayıcısı danny olmalı ..
kevin tosbağası hakediyordu dayağı :)

Ben Mendelsohn en son Mississippi Grind adlı filmde oynamış, filmde ayrıca manhattan love story nin dana sı Analeigh Tipton da var bu filmi izlerim ben
Koca diziyi tek başına mi izliyorsun 😱 😱

Koca diziyi tek başına mi izliyorsun 😱 😱
benden başka kimse izlemeyi başaramaz bu diziyi o yüzden böyle muhteşem dizilerde yalnız kalmaktan memnunum:) kendi kafama göre takılıyorum arada spoiler yazan yere kendi çıplak resmimi koysam bile kimsenin umrunda olmuyor :) nasıl olsa bakan yok :))

özgürce takılmak için tek başına dizi izlemek birebir :)

benden başka kimse izlemeyi başaramaz bu diziyi o yüzden böyle muhteşem dizilerde yalnız kalmaktan memnunum:) kendi kafama göre takılıyorum arada spoiler yazan yere kendi çıplak resmimi koysam bile kimsenin umrunda olmuyor :) nasıl olsa bakan yok :))

özgürce takılmak için tek başına dizi izlemek birebir :)
Çıplak resminimi koydun 😱

1x8. bölüm

yine güzeldi

danny kevin ı dövdürdükten sonra şimdi john a salça oldu gibi john hala danny nin niyetinin kötü olabileceğini tahmin etmiyor ama karısı şüphelenmeye başladı danny den ..
danny uyuşturucu işine bulaştı sonudna kendisinide ailesinide batırmasa iyidir :)
içki muhabbetleri ve de sonraki eve taşıdığı sahneler harikaydı :)

Son düzenleme:
harika ilginç bir konusu var ama işleyişi çok yavaş izlemek için sabır gerekiyor :) benden başka daha gözünü karartıp diziye devam eden olmadı :)

bu arada Bloodline; Damages, The Sopranos, Oz gibi işlere imza atmış bir yapımcı kadrosunun ellerinden çıkmış ? @Tolstoyevski ye duyrulur :)
evet konusu ilginç yavaş ama ben beğendim devam eden ikinci kişi
ben olacam merak etme sen🙂
sopranoo dizisi güzeldi ya

evet konusu ilginç yavaş ama ben beğendim devam eden ikinci kişi
ben olacam merak etme sen🙂
sopranoo dizisi güzeldi ya
brad_pitt_2.jpg

illaki bir resmini görmek isteriz demişsiniz aha resmim burda? daha dün çektim çok günceldir yani :) @vadikızı @Çiğdem- :)