Starz Black Sails 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
@Forumdash ilk ben izledim diyor ama ilk ben izledim :) sadece yorum yapmakta geç kaldım :)

dizinin 7. bölümü yine harikaydı ..hiç sıkılmadan baştan sona izlediğim bir kaç diziden biri ..

vane li sahneler gerçekten çok daha heyecanlı ve aksiyonu bol sahneler vane in yarmagülle yaptığı dövüş ve sonra gömüldüğü topraktan eleanor un sesiyle güç toplayıp dalbaşak dışarı çıkışı ve yarmagüle kazık sokuşu harikaydı :)
billy nin erken ortadan kaybolması hoş olmadı hala bekliyoruz dönecektir dürüst adamdı en azından dürüst insanlar dizidede olsa ölmemeli :)
aşçı silver la topal randall ın birlikte hareket etmesiyle noktalanan olaylarda ilginçti forumdash ın dediği gibi silver fırıldağı her daim kurtuluyor zor durumdan çok oynak bişey :)

@Forumdash @sürgünüm @OzaN @Çiğdem- @sokak sanati @Ahmad

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
@Forumdash ilk ben izledim diyor ama ilk ben izledim :) sadece yorum yapmakta geç kaldım :)

dizinin 7. bölümü yine harikaydı ..hiç sıkılmadan baştan sona izlediğim bir kaç diziden biri ..

vane li sahneler gerçekten çok daha heyecanlı ve aksiyonu bol sahneler vane in yarmagülle yaptığı dövüş ve sonra gömüldüğü topraktan eleanor un sesiyle güç toplayıp dalbaşak dışarı çıkışı ve yarmagüle kazık sokuşu harikaydı :)
billy nin erken ortadan kaybolması hoş olmadı hala bekliyoruz dönecektir dürüst adamdı en azından dürüst insanlar dizidede olsa ölmemeli :)
aşçı silver la topal randall ın birlikte hareket etmesiyle noktalanan olaylarda ilginçti forumdash ın dediği gibi silver fırıldağı her daim kurtuluyor zor durumdan çok oynak bişey :)

@Forumdash @sürgünüm @OzaN @Çiğdem- @sokak sanati @Ahmad
212px-Vanebeaten.jpg

212px-Vaneundead.jpg
[
212px-Albinuspro2.jpg
/spoiler]

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
S01 B08(Final) izledim;

Tek kelimeyle şunu söyleyeyim muhteşem bir finalle bitti.

Dizi hem görsel açıdan hemde aksiyon olarak hemde senaryo olarak çok güzel sezon finali yaptı.Dizinin 3.sezonu olur mu bilmem ama Allah'tan starz kanalı ilk 2 sezonu önceden vermiş.Dizi de hala adamım şudur diyebileceğim kimse yok(Billy vardi garibim öldü)

Dizinin final bölümün en güzel yanı savaş sahnesiydi. İspanyollarin gemisinin yan dönüp toplarini çıkarini taaruza geçmesi süper etkileyici bir sahne olmuştu.Önce burdan başladim, çünkü finalin hakkını veren sahneydi bence.

Dizide senaryo olarak güzel oldu dediğim şey. Max'in Eleanor'a karşi takındığı tavir.Çok güzeldi.Eleanor çıtını çıkaramadı Max'e karşi:X
Vane ise adaya gelip hükümdarliğini ilan etti resmen. O da Eleanor'u karşisina aldi:X

Gelelim olumsuz yanlarina:(
İlluminati kafalı keltoş adamı öldürdü Filint:bağır: Adam da zerre kadar gurur yok. Aşçı neyse o da o.Tencere kapak ilişkisi gibi.Olurda 2.sezonda karı kız kalmazsa ortalıkta birbirlerini de ........

Aşçı tam bir fırıldakçi. Yada survivor(hayatta kalmaya çalişan) Diziden çıksa diyorum olmaz kalsa desem olmuyor. Çok tipik bi karakter.

Diziyi bence çok güzel bitti.Dİzi IMDB puanını hiç hak etmiyor. yarıda bırakanlar heralde dizinin genel oylamasına oy verip gidiyor. IMBD buna bi çözüm bulmalı.

Neyse dizi genelinde 8.4 den aşaği almamlı. Bölüme puanım 9/10

@OzaN @destere @sürgünüm @Çiğdem- siz izlemediniz mi hala???

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
S01 B08(Final) izledim;

Dizi hem görsel açıdan hemde aksiyon olarak hemde senaryo olarak çok güzel sezon finali yaptı.Dizinin 3.sezonu olur mu bilmem ama Allah'tan starz kanalı ilk 2 sezonu önceden vermiş.Dizi de hala adamım şudur diyebileceğim kimse yok(Billy vardi garibim öldü)

Dizinin final bölümün en güzel yanı savaş sahnesiydi. İspanyollarin gemisinin yan dönüp toplarini çıkarini taaruza geçmesi süper etkileyici bir sahne olmuştu.Önce burdan başladim, çünkü finalin hakkını veren sahneydi bence.

Dizide senaryo olarak güzel oldu dediğim şey. Max'in Eleanor'a karşi takındığı tavir.Çok güzeldi.Eleanor çıtını çıkaramadı Max'e karşi:X
Vane ise adaya gelip hükümdarliğini ilan etti resmen. O da Eleanor'u karşisina aldi:X

İlluminati kafalı keltoş adamı öldürdü Filint:bağır: Adam da zerre kadar gurur yok. Aşçı neyse o da o.Tencere kapak ilişkisi gibi.Olurda 2.sezonda karı kız kalmazsa ortalıkta birbirlerini de ........

Aşçı tam bir fırıldakçi. Yada survivor(hayatta kalmaya çalişan) Diziden çıksa diyorum olmaz kalsa desem olmuyor. Çok tipik bi karakter.

Diziyi bence çok güzel bitti.Dİzi IMDB puanını hiç hak etmiyor. yarıda bırakanlar heralde dizinin genel oylamasına oy verip gidiyor. IMBD buna bi çözüm bulmalı.

hayır izleme fırsatı bulamadım ama bilgisayarıma indirdim :-):-):-) henüz the walking deatıda izleyemedim bugün ikisimide izleyecem blac sailsin sezon finalinide :bhr::bhr:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
S01 B08(Final) izledim;

Ben bırakalı çok oldu diziyi. :D

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
final harikaydı muhteşemdi sinema tadındaydı helal olsun adamlara süper bir sezon finali yaptı, tüm bölümlerini sevdim ama son iki üç bölümü harika...

tek tek sahneleri anlatmaya gerek yok aslında tüm sahnelerinde kalite vardı ..
vane in hisarı ele geçirişi

max erospuluktan madam erospuluğa terfi etti :)jack ile max in genelevi birlikte yönetmesi iyi oldu..
sona doğru enfes bir savaş sahnesi , forumdashında anlattığı gibi ispanyol savaş gemisinin yan dönüp tüm toplarını birer birer dışarı çıkardığında bizim flint in ve tüm ekibin gözleri faltaşı gibi oldu :) savaş gemisi bunları feci dağıttı güya arada sıkıştıracaklardı:)) tüm bunlara rağmen kurtuldular imkansızı başardılar :)
kaptan flint i kurtaran aşçı silver çok kurnaz bir vatandaş :) tabi topal randall ın yardımını sonunda gördü silver topları ateşlemeseydi flint i linç edeceklerdi ..

puanım = 9.5

@Forumdash @sürgünüm @OzaN @Çiğdem- @berkann @Ahmad @sokak sanati @xemrexxx

Ben bırakalı çok oldu diziyi. :D

erken bıraktın süper dizi ama 8 bölümde bitirmeleri hiç olmadı çok az en az 16 bölüm olsaydı sezon bari haftaya ne izleyeceğiz :)

Son düzenleme:

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
final harikaydı muhteşemdi sinema tadındaydı helal olsun adamlara süper bir sezon finali yaptı, tüm bölümlerini sevdim ama son iki üç bölümü harika...

tek tek sahneleri anlatmaya gerek yok aslında tüm sahnelerinde kalite vardı ..
vane in hisarı ele geçirişi

max erospuluktan madam erospuluğa terfi etti :)jack ile max in genelevi birlikte yönetmesi iyi oldu..
sona doğru enfes bir savaş sahnesi , forumdashında anlattığı gibi ispanyol savaş gemisinin yan dönüp tüm toplarını birer birer dışarı çıkardığında bizim flint in ve tüm ekibin gözleri faltaşı gibi oldu :) savaş gemisi bunları feci dağıttı güya arada sıkıştıracaklardı:)) tüm bunlara rağmen kurtuldular imkansızı başardılar :)
kaptan flint i kurtaran aşçı silver çok kurnaz bir vatandaş :) tabi topal randall ın yardımını sonunda gördü silver topları ateşlemeseydi flint i linç edeceklerdi ..

puanım = 9.5

@Forumdash @sürgünüm @OzaN @Çiğdem- @berkann @Ahmad @ sokak sanati @xemrexxx

erken bıraktın süper dizi ama 8 bölümde bitirmeleri hiç olmadı çok az en az 16 bölüm olsaydı sezon bari haftaya ne izleyeceğiz :)
Dizide beni heyecanlandıran en ufak bir şey yoktu. Milletin bayıldığı 5. bölüm de en sevmediğim bölüm olunca bıraktım. :) Oysa ilk bölümü beğenip büyük umutlar beslemiştim. :):)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Dizide beni heyecanlandıran en ufak bir şey yoktu. Milletin bayıldığı 5. bölüm de en sevmediğim bölüm olunca bıraktım. :) Oysa ilk bölümü beğenip büyük umutlar beslemiştim. :):)

savaş sahnelerini deniz savaşını harika çekmişler görüntü muhteşem dizi değilde sinema izler gibiyiz .. ben ilk başladığımda diziye umutsuz başlamıştım:) sen umutla başlayıp yarıda bırakmışsın, ben umutsuz başladım ama her yeni bölümü bana göre bir öncekinden daha kaliteliydi izlediğime deydi:)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
İşte sen orda hata yapmişssin:) Son 3 bölümü kalmiş. Neden bırakırsın :T: Bence çok geçmeden izle:) Sen IMDB'ye bakma. Yorumda da anlattiğim gibi adamlar ilk bölümlerde svaş mavaş görmeyince bölüm olarak oy vermeyip genele oy verince puanı düşük olmuş:( Dün akşam baktiğimda 8.1 şimdi 8.2. Bu dizinin hakkı 8.4 en kötü:( Umarim yükselir:)

bazinga

Konu Sahibi
Admin
Reaksiyon puanı
49,731
Puanı
1,060
Web Sitesi
izleryazar.com
İşte sen orda hata yapmişssin:) Son 3 bölümü kalmiş. Neden bırakırsın :T: Bence çok geçmeden izle:) Sen IMDB'ye bakma. Yorumda da anlattiğim gibi adamlar ilk bölümlerde svaş mavaş görmeyince bölüm olarak oy vermeyip genele oy verince puanı düşük olmuş:( Dün akşam baktiğimda 8.1 şimdi 8.2. Bu dizinin hakkı 8.4 en kötü:( Umarim yükselir:)
Bunun ikinci sezonu var. :D İlerlersem bırakmam zorlaşır. Dizileri azaltmak istiyorum bu dizinin en üst seviyede olamayacağı kesin gibi benim açımdan. :):)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
8.bölümü(sezon finali)izledim

Güzel sezondu ancak böyle yarıda kesmeselerdi keşke Urca bölümünü. Bekle şimdi 2. sezonu...

8 bölümde sezon finalimi olur sezon arası olsa bari bu neya ; Bu arada en iyi bölümdü işte aksiyon budur.:)

Flint' ten iyice nefret etmeye başladım. Tek dostu Gates' i de öldürdü.Yine yaptı kahpeliğini Flint ama karizma adam. Mikail'e dua etmeli.:)

Fırtınalı havada yolculuk sahneleri de çok güzel çekilmiş, Adamlar deniz savaşı filmi gibi bir sezon finali yapmışlar.

Son sahne de iyiydi. Sonunda altınları gördük diğer sezonu merakla bekliyoruz.:)

8 bölümü izledikten sonra puanım 9'dur .

@Forumdash @Çiğdem- @Ahmad @destere

Çiğdem

Emekli
Reaksiyon puanı
123,731
Puanı
1,060
@Forumdash @sürgünüm @Ahmad @destere
@OzaN

ilk sezon finalini sonunda izleme fırsatı buldum :Z:Z
ilk yarım saati durgundu ancak son yarım saatini büyük bir heyecanla takip ettim denizde olan gemii savaşları çok hoşuma gitti butür sahneler çoğalmalı bence :love1::love1:
ilk sezonda beğendiğim oyuncular 1-kızılderiliye benzeyen adam :kiki::kiki: 2-aşçı olarak kendini tanıtan adam 3.kaptan favori 3 oyuncum bunlar sizlerde ilk sezondakı favori oyuncularınızı paylaşın bence ;););)