Starz Black Sails 1. Sezon Yorumları

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Ben baştan beri o geminin denize inmesini bekliyordum sonunda muradıma erdim.

Flint ve Biily'de artık sevdiğim iki karakterler oldular.

kaptan vane le aran nasıl :) o vatandaş olaylara biraz daha girse aksiyon tavan yapacak :) dördüncü bölümün sonunda kendisini dövmeye kalkan pezoyu paramparça etti :))

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Flint'e ben biraz soğukum hala ama Billy reyiz şimdilik:X Billy'i seçmeyen kaybeder:X

billy iyidirde biraz fazla dürüst gibi :) haritayı yutan aşçı ise çok kurnaz tam bir tilki iki orduyu birbirine düşürür kendisi kenara çekilip sigara tüttürür o cins bir tip :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059
kaptan vane le aran nasıl :) o vatandaş olaylara biraz daha girse aksiyon tavan yapacak :) dördüncü bölümün sonunda kendisini dövmeye kalkan pezoyu paramparça etti :))
Eleanor gibi güzel hatun o çirkin adamla nasıl birlikte olur akıl alır gibi değil.Kıl oluyorum o adama.

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
billy iyidirde biraz fazla dürüst gibi :) haritayı yutan aşçı ise çok kurnaz tam bir tilki iki orduyu birbirine düşürür kendisi kenara çekilip sigara tüttürür o cins bir tip :)
Aynen aşçı öyle ama kendini çok belli ediyor.Biraz daha sinsi olsaydı dizi tavan yapardi orası kesin. Baksana adam hemen deşifre oldu şimdi esir hayatı suruyor:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Aynen aşçı öyle ama kendini çok belli ediyor.Biraz daha sinsi olsaydı dizi tavan yapardi orası kesin. Baksana adam hemen deşifre oldu şimdi esir hayatı suruyor:X

ama esirkende boş durmuyorki ağzı hep çalışıyor nereye gitse orda mikserliğe devam ediyor :)

Forumdash

Favori Üye
Reaksiyon puanı
38,907
Puanı
1,060
ama esirkende boş durmuyorki ağzı hep çalışıyor nereye gitse orda mikserliğe devam ediyor :)
İşte mikserlik yapıyor ama kendi etrafında. Mikser dedğin her yeri kariştirmali:X Kek yaptiğin kabın etrafına saçtiğin malzemeyi ortaya alıp onlari orda da kariştirman gerek:F:F (tarif nasıl oldu bilmem ama:X)

Flint aşk adamı çıktı,seferi sevdiği kız için yapmış ama tayfaların haberi yok.:)
Aynen ben kadını sevmedim bile:X @destere içindeki güzelliği görüp bayıldı kadına:X

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
İşte mikserlik yapıyor ama kendi etrafında. Mikser dedğin her yeri kariştirmali:X Kek yaptiğin kabın etrafına saçtiğin malzemeyi ortaya alıp onlari orda da kariştirman gerek:F:F (tarif nasıl oldu bilmem ama:X)

tarif çok iyi oldu :)) ama adamın eli ranzaya bağlı yetişebildiği alan kısıtlı anca o kadar geliyor elinden :)

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
marlow dan bahsediyorsunuz sanırım :)) marlow un iç güzelliğine gördükten sonra bir numaralı favorim benim :)

sürgünüm

Emekli
Reaksiyon puanı
65,193
Puanı
1,059

destere

Favori Üye
Reaksiyon puanı
41,332
Puanı
1,059
Dünkü bölümde izlediğimiz seks sahnesinde Filint çok gönülsüzdü.kadın ama muhteşemdi.

Deli Yürek: Bumerang Cehennemi'nde vardı öyle bir sahne.

orda ben kaptan flinte az küfretmedim :)) tüm işi kadın görüyordu flint kendini çuval gibi yere bırakmıştı :)