Beşiktaş - Genel Sohbet & Transfer Konusu | ⭐️⭐️⭐️

DarkLegenD

Favori Üye
Reaksiyon puanı
19,275
Puanı
1,060
Web Sitesi
www.cizikdvdkasetleri.com
Ciddi ciddi Sergen Yalçın ligin en başından beri takımın başında olsaydı şampiyon olacakmışız. 2 galibiyet 2 beraberlik yetecekti. Gaziantep, Sivasspor, Trabzonspor, Antalyaspor, Malatyaspor maçları ilk aklıma gelenler. Gerçekten yazık oldu. Fatih Aksoy, Dorukhan, Rıdvan, Kartal ile beraber gelecek sezondan ümitliyim.

Elneny'nin takımdaki son maçında ilk golünü atınca yaşadığı mutluluk = ben = ❤

• Harika
Reactions: Gerekli24

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Son maçlarda hakemler bizim alehimize çok hata yapıyor. Kazandığımız için konuşulmuyor. Ama hep kazanamayız. Hafta içi maç oynayınca mesela son maç iyi değildik. Sivas maçı yine hakem etkeni olursa kazanmamız imkansız gibi. Normalde de Sivas'ı zor yeneriz gibi duruyor.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Kayserispor Başkan Danışmanı ve Basın Sözcüsü Mustafa Tokgöz, "Penaltı pozisyonunun haklı olduğunu düşünüyorum. İkisi de birbirine benzer penaltılar. Penaltı kararları doğru. Hakemin çok tartışılacak bir yanı olmadığını düşünüyorum" dedi.

Hâlâ da net olan iki penaltıdan algı peşinde olanlar var.

• Beğendim
Reactions: DarkLegenD

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
İşte futboldan anlayan hoca sizi böyle rezil eder. Helal olsun Sergen Yalçın'a :A

Şu kadro Şenol'da olsa bile dediğim mesaj gerçekleşirdi. Fakat Şenol son yılların en formda hocası.
Şenol Güneş iyi kadroyla her zaman iyi iş yapar ancak dediğin gibi bize elindekilerle iş yapacak adam lazım. Mandzukic diyorlar ben istemiyorum şahsen gerek yok. En az 3 milyona gelir. Takımın şu an defansa ve kaleciye ihtiyacı var biraz transfer çok gerek yok.

Gerekli24

Favori Üye
Reaksiyon puanı
10,393
Puanı
710
Maç uzatmalara hatta penaltılara gider umarım. Bu arada Adem Lariç niye kaç maçtır oynamıyor? Depresyon, aşk acısı filan diyorlar?
Onda bir şeyler oldu aka bende çözemedim ya oynamak istemiyor kulübü bezdirdi ya da Sergen bunun hareket ve tavırlarını beğenmiyor. N'koudou Ghezzal Aboubakar ile başlamaması gerekirdi. Hasic şu maçta bile oynayamıyor.

• Beğendim
Reactions: Tolstoyevski

HeisenBerg

Favori Üye
Reaksiyon puanı
3,855
Puanı
910
Karagümrük gibi ligin iyi takımlarından birini rahatça domine ederek yenen takım en büyük şampiyonluk adayıdır benim gözümde hele hele rakipler bu kadar sallanırken. Şu maça dek Beşiktaş'ı daha az favori görüyordum Fenerbahçe'ye karşı ama bu hafta fikrim değişti.

• Beğendim
Reactions: Gerekli24